Все про вагістність
Все про вагістність

Японський гороскоп – Щур


Японський гороскоп – Щур

Поведінка Щура дуже незвична. Він прагне до спілкування і має зазвичай багато друзів, при цьому своїх справ не довіряє нікому і ні з ким не зближується понад міру. Він наділений уявою, але як ніби зовсім нею не користується, хіба що в тих випадках, коли потрібно схитрувати, щоб підготувати пастку для когось більш наївного. Щур щедрий і охоче приходить на допомогу, але при цьому залишається егоїстом і не робить нічого, що могло б заподіяти йому незручності.

Дивлячись на Щура, складно запідозрити її в умінні маніпулювати людьми, але саме так він зазвичай домагається бажаного. Невтомно вивчаючи слабкі сторони оточуючих, Щур до кожного підбирає “ключик”, який зберігає в таємниці до пори до часу. Збір компромату, шпигунство, інтриги – для Щура це суворі будні. Знати все про всіх і триматися в тіні – ось тактика людей, що народилися в рік цієї тварини.

Цікаво, що, ставлячи перед собою мету, Щур зовсім не обов’язково буде до неї прагнути. В його характері швидше використовувати трапляючіся можливість, оскільки Щур, хоч і наділений енергією, вельми неквапливий.

Щур звичайно поводиться дуже спокійно і з вигляду здається безтурботним, але по натурі він досить агресивний. Людина, яка ризикне вивести Щура з себе, буде здивована його напором, різким і лютим.

Люди, що народилися в рік Щура, вміють подбати про себе і не бажають думати про інших. Щур захищає власні інтереси, особливо грошові, невтомно і не рахується з правилами моралі. Цікаво, що закон при цьому майже завжди виявляється на його стороні. Втім, Щур будь яку ситуацію може обернути собі на користь, та й змусити когось працювати на себе для нього зовсім не проблема.

Не намагайтеся нічого приховати від Щура – його цікавість безмежна, а інтуїція дивовижна. До того ж Щур схильний до азарту і не заспокоїться, поки ваш секрет не буде йому досконально відомий. Мабуть, єдиний спосіб обдурити Щура – це надовго прикувати його увагу до дрібниці, відволікаючи від чогось по-справжньому важливого.

У відносинах з тими, кого любить, і, перш за все, з членами сім’ї, Щур дуже сентиментальний, щедрий і ніжний. Правда, своїх маніпуляторських замашок він і тут не кидає. Навіть втративши голову від кохання Щур зробить усе можливе, щоб контролювати ситуацію; втім, заслуживши його довіру, Ви здивуєтеся тому, яким милим і сердечним він вміє бути.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,297