Все про вагістність
Все про вагістність

Японський гороскоп – Півень


Японський гороскоп – Півень

Хвалько і мрійник, який відразу виділяється з натовпу завдяки екстравагантному одязі і незвичайному поводженню – ось який Півень. Тим часом, як не дивно, він відрізняється ще й працьовитістю, а також цілеспрямованістю.

Півень любить привертати до себе увагу і готовий скористатися для цієї мети будь-яким приводом, будь то спортивні змагання, творчий конкурс або проста суперечка. Але не варто вважати Півня блискучою пустушкою, і в нього живий яскравий розум, багата фантазія, великі творчі здібності. Наділений Півень і почуттям гумору, але жарти його іноді бувають цинічні і жорстокі; не варто на них ображатися – прийде момент, коли Півень посміється і над собою.

Зазвичай Півень не любить рутини та одноманітності, але уміє правильно розподіляти свої сили, не розмінюється на дрібниці і не піддається неробству, коли потрібно діяти. Півень любить життя у всіх його проявах, і немає нічого, що могло б похитнути його оптимізм. Як би критично Півень не був налаштований, він здатен втриматися від негативу і переживань, зберігаючи звичайне добродушністу і внутрішній спокій.

Давши волю своїй фантазії, Півень може ввести вас в оману, але по натурі він не ошуканець. На жаль, він вірить в те, що йому подобається, і іноді думає про людей краще, ніж вони того заслуговують. Про себе, до речі, він теж дуже високої думки, і неодмінно поділиться ним з вами, як тільки випаде мало-мальськи зручний випадок.

Не перебивайте Півня – він розповість вам масу цікавого і, до того ж, буде вдячний за приділеній його персоні уваги. А ось сперечатися з Півнем – справа пуста: він то виявляє упертість, то щохвилини змінює свою точку зору, до того ж говорить так захоплено і натхненно, що здатний збити з пантелику навіть дуже добре підготовленого опонента.

Півня ніщо не ображає так, як байдужість. Навіть саму різку критику на свою адресу він здатний винести, а от байдужість оточуючих повергає його в депресію. Півень радує друзів веселою вдачею, винахідливістю і підтримкою, а натомість чекає уваги до власної персони і закохано-захоплених поглядів.

Півень амбітний і володіє хорошими організаторськими якостями. Йому подобається керувати людьми, при цьому друзі його, як правило, більш заможні і впливові, ніж він сам. Правда, Півень майже ніколи не використовує дружбу для збагачення.

Емоційне життя Півня дуже нерівне, він або надзвичайно щасливий, або дуже страждає, але не знає золотої середини. Навчившись зберігати спокій, Півень зможе насолоджуватися простими життєвими задоволеннями.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,288