Все про вагістність
Все про вагістність

Японський гороскоп – Кролик


Японський гороскоп – Кролик

Людина, що народилася в рік Кролика, завжди дуже мила в спілкуванні, зворушливо сентиментальна. До того ж це милий консерватор, симпатію якого легко завоювати, заявивши про свою прихильність традиціям, законослухняності і настороженому відношенні до ризикованих проектів.

Кролик завжди сильно стурбований думкою інших про себе. Елегантний, добрий і добре вихований, Кролик буває відмінним дипломатом – він з дитинства наділений умінням вирішувати найскладніші конфлікти мирним шляхом і знаходити спільну мову з будь-яким співрозмовником. У спілкуванні з Кроликами потрібно пам’ятати, що вони намагаються не проявляти своїх почуттів. Вони воліли б народитися взагалі позбавленими емоцій, оскільки впевнені, що це б зробило їх невразливими і більше пристосованими до життя. Але насправді серце Кролика дуже чутливе, а головна причина його успіху в суспільстві – не в хорошому вихованні або такті, а в щирому інтересі до оточуючих людей.

Кролики не люблять несподіванок, воліючи, наскільки це можливо, планувати своє життя. Затишок і спокій – ось необхідні умови для їх щастя, але і від можливості пожити в розкоші не відмовиться жоден поважаючий себе Кролик. Правда, шикарній квартирі в центрі міста він швидше віддасть перевагу скромному будиночок у селі: всі Кролики прагнуть бути якомога ближче до природи.

Кролики не відрізняються відчайдушною хоробрістю, і під час небезпечних ситуацій чи гострих конфліктів воліють відсиджуватися в безпеці, а не вступати в дискусії. При цьому в спокійній обстановці Кролик буває діяльний і працьовитий, до того ж він охоче підкоряється графіку, не прагне усунути конкурента за всяку ціну і не скаржиться на одноманітність роботи. Навіть зі злими ворогами Кролик бездоганно ввічливий, проте, будучи людиною досить хитрою, цілком здатний помститися їм чужими руками.

Кролики надзвичайно чуттєві, але вони занадто легко закохуються, щоб бути вірними. Крім того, Кролик не схильний довіряти нікому, навіть своєму партнерові, а в спілкуванні з членами сім’ї дотримується досить жорсткої дистанції. Зважившись на роман з Кроликом, не забувайте і про те, що він надзвичайно чутливий до критики. Якщо якесь ваше зауваження буде полічено нетактовним, Кролик може не тільки розірвати відносини, а й спробувати помститися.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,350