Все про вагістність
Все про вагістність

Японський гороскоп – Дракон


Японський гороскоп – Дракон

Розумний і обдарований від природи Дракон завжди прагне до досконалості, пред’являючи до себе настільки ж високі вимоги, що і до інших. Через це Дракон постійно відчуває внутрішнє напруження і навіть в компанії близьких друзів не дозволяє собі розслабитися.

Це було б чревато нервовими зривами, якби не дивовижна, феноменальна життєстійкість Дракона, а також його невтомне прагнення до матеріальних благ і гармонії. У Дракона попросту немає часу на депресію, він постійно поглинений іншими, більш важливими справами.

У спілкуванні Дракон буває дуже стомлюючий – прагнення постійно доводити власну перевагу і все тримати під контролем не кращим чином позначається на його чарівності. Друзі у Дракона зазвичай йому під стать – суцільно діяльні, енергійні, цілеспрямовані люди.

Дракон володіє відмінними лідерськими якостями, а також і мудрістю, тому користується великою повагою і шаною. Якщо йому чого і не вистачає – так це відчуття власної виняткової важливості й незамінності. Усвідомлюючи відповідальність за інших, Дракон здатний забути про власні біди і проблеми.

У складних ситуаціях Дракон схильний довіряти власним судженням, а не чужим порадам, хоча іноді не проти нав’язати власну думку оточуючим. Помітно полегшити його життя могло б уміння згладжувати гострі кути і шукати компроміси, однак воно, на жаль, приходить до Дракону занадто пізно.

Досить часто на шляху Дракона встають потужні і впливові суперники, сутички з якими завжди бувають дуже жорстокими. Дракон не шкодує сил, щоб вийти з бою переможцем, майже ніколи не йде на хитрість і не дає собі часу залікувати рани і відпочити. При цьому, заспокоївшись, Дракон цілком може протягнути колишньому ворогові руку допомоги – коли спалахи гніву проходять, він легко прощає кривдникам.

Комусь Дракон може здатися легковажним, проте насправді він просто наділений здатністю жити одним днем, витягати максимум із кожної хвилини життя. Це зовсім не означає, що він не дбає про майбутнє – насправді Дракон відрізняється передбачливістю, а також інтуїцією, що дозволяє йому визначити, що важливо, а що – ні.

Мабуть, найважливіше, чого повинен навчитися Дракон – це зупинятися на досягнутому. Тільки усвідомивши, що можна бути щасливим, навіть не діставшись до вершини суспільної драбини, він зможе зітхнути з полегшенням і, нарешті, насолоджуватися життям.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,243