Все про вагістність
Все про вагістність

Японський гороскоп — Бик


Японський гороскоп — Бик

Бик випромінює впевненість у собі та своїх силах. Він йде по життю дуже спокійно, наче не беручи всерйоз турботи і проблеми інших людей: його хвилює тільки власний шлях, чужі справи йому не цікаві. Бик не любить робити помилок, тому до кожного значимого кроку готується дуже серйозно, оцінюючи можливі наслідки а також зусилля, які доведеться докласти для досягнення результату.

Бик наділений даром оратора і вміє переконувати інших, але рідко робить це: зазвичай у нього і так достатньо однодумців. Стабільність, солідність і цільна натура Бика вселяють оточуючим майже марновірну повагу. Ще б — не так часто зустрічаються люди, які точно знають, чого хочуть і як цього домогтися.

Бики володіють не тільки силою волі, але і розвиненим інтелектом. Кругозір таких людей зазвичай дуже широкий, оскільки серйозно вивчають будь-яку область життя, яка потрапляє у поле їх зору. Для Бика немає предметів цікавих і нудних: все, що його оточує, він вважає в рівній мірі гідним уваги.

Бик готовий нести відповідальність за будь-який вчинок, здійснений ним у свідомому віці, будь то шкільна витівка, вступ у шлюб або ризикована операція. Він здається дуже впертим, але здатний сприймати аргументи співрозмовника, якщо відчуває в них логіку, і цілком піддається переконанню.

Бик не відрізняється тактом, і, чесно кажучи, буває невиправдано грубий. Не чекайте, що він стане піклуватися про ваші почуття — нерви Бика міцні як канати, і він абсолютно впевнений, що всі навколо влаштовані точно також. Він здатний ненароком скривдити близького друга, а всі скарги на власну бездушність вважає порожніми капризами.

Бик достатньо терплячий, але тільки в тому випадку, поки все йде за його планом. Варто трапитися непередбаченому — і Бик виходить з себе. Йому не потрібні зміни, його не цікавить різноманітність. Поки сьогоднішній день схожий на вчорашній, а завтрашній обіцяє бути таким же, Бик відчуває себе по-справжньому щасливим.

В емоційному відношенні Бик несподівано наївний. Його вірність здатна витримати будь-яке випробування, але, будучи обдуреним, Бик неодмінно помститься. Втративши довіру Бика, ви ніколи його не повернете.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Марфа Бомбушкар в Facebook
Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте

Пошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 10 T. 0,121