Все про вагістність
Все про вагістність

Яка ідеальна різниця у віці пари?


Яка ідеальна різниця у віці пари?

Яка ідеальна різниця у віці пари?

Чи можна стверджувати, що є ідеальна різниця у віці між подружжям? Чи можна скористатися якоюсь формулою, щоб її розрахувати? І не існує жодних категоричних заяв щодо того, що подібний критерій не може бути за визначенням. Китайці вчинили так: склали віки чоловіка і дружини і поділили суму на 5. На їх думку, така різниця збереже сім’ю, спокій і любов. У нас прийнято вважати, що найбільш сприятлива різниця у віці складає 2-3 роки, причому, тільки в тому випадку, якщо чоловік старший за дружину.

Шлюб між ровесниками відрізняється безліччю позитивних рис. Він в основному полягає між студентськими парами, що утворюються приблизно в 20 років. Чоловік і дружина мають багато спільних знайомих, у них схожі інтереси, подібний життєвий досвід. Їх погляди на життя і бачення майбутнього однаково, а це дуже важливо при створенні, зміцненні та розвитку сімейних відносин. Якщо подружжю вдасться не втратити інтерес один до одного, то вони будуть жити довго і щасливо.

Міцний шлюб у тих, хто має різницю у віці 1 рік. У пари загальні турботи, вони обидва виховують дітей. Різниця в два роки забезпечує спочатку сильний інтерес, а потім тривалий період охолодження, що приводить до розриву. Трирічна різниця дуже складна, між подружжям створюється напруга, а ось 4 роки – це гармонійна різниця у віці.

Для створення міцного союзу ідеальна різниця у віці складає п’ять, десять, п’ятнадцять або сімнадцять років. У такому шлюбі подружжя доповнюють один одного, вони пов’язані таємницею і сильною ниткою, вони зупиняють один одного і підштовхують, коли це потрібно. Такий зв’язок помітно навіть при підготовці до весілля, виборі зачісок і весільного торта. Така пара легко знаходить компроміси у важливих питаннях.

Якщо випадає різниця в шість чи дев’ять років, то між подружжям може йти постійна боротьба, або вони будуть сваритися з родичами. А ось 7, 14 або 18 років – це більше таємний любовний зв’язок. Дружина та чоловік доповнять один одного, якщо у них різниця в 8,16 або 19 років, це дуже гармонійні відносини. А ось непередбачуваний драйв очікує пару з різницею у віці в 11 років. 12-річна різниця породжує недовіру і веде до розриву. Дуже дивна різниця в тринадцять років, це саме по собі неоднозначне число, воно може і підняти до небес, і скинути у прірву.

Наведені вище аргументи дуже цікаві, але ні в якому разі не можна абсолютно серйозно до них ставитися. Будь-які відносини залежать, насамперед, від бажання подружжя зрозуміти один одного, підлаштовуватися і йти на компроміс, поважати і цінувати супутника життя – це і є головним секретом щастя.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,273