Все про вагістність
Все про вагістність

Як зробити талісман і амулет


Як зробити талісман і амулет

Як зробити талісман і амулет

Перш ніж ми почнемо, потрібно пояснити, чим відрізняються амулети від талісманів. Що таке амулет ? Амулет – це «зроблений природою» предмет, який може бути використаний для багатьох цілей: захисту, удачі, здоров’я, залучати і відштовхувати щось або когось. Талісман – це «зроблений людиною» предмет, який маєте ті ж цілі для використання, що і амулет. Хоча «функції» у них і однакові, але амулети частіше використовують для захисту \ запобігання \ відштовхування, а талісмани для атракції \ передачі \ отримання.

Як зробити амулет

Як писалося раніше, амулети робить сама природа, так що нам не потрібно нічого робити, необхідно лише носити те, що дала сама природа нам. Потрібно всього лише придатним для носіння.

Найпростіше робити амулет з каменів, каменів існує дуже велика кількість, кожен камінь відповідає за щось певне. Ви можете самі вибрати потрібний Вам камінь, а так само можна носити кілька каменів одночасно (якщо вони не дисгармонійні).

Для того, щоб носити камінь Ви можете пошити або купити невеликий гаманець і носити його на шиї або в кишені. Або ж, якщо камінь великий, Ви можете зробити каркас із дроту і вставити в нього камінь.

Хочу зауважити, що не обов’язково залишати «природний об’єкт» у його первісному стані. Ви можете намалювати на ньому, розфарбувати його.

Ось приклад зробленого руками амулета, це бурштин поміщений в дротяну конструкцію.

Амулет із бурштину

Амулет із бурштину

Як зробити талісман

Спочатку статті про амулети і талісмани було написано, що талісмани – це людських рук творіння.

Ви можете використовувати в талісманах і «природні компоненти» (камені, кристали тд. тп.), Але потрібно все ж вкласти і свою енергію в нього, свої сили.

Наприклад Ви можете зробити кулон:

Талісман кулон

Талісман кулон

Ось як робити талісмани :

    1. Вам потрібно знайти основу для створення талісмана, основою може бути кулон, перстень, все що завгодно (аби було зручно носити). Ви можете навіть, взяти шматочок метала або глини. Головне – це те, що буде нанесено на Ваш талісман. У кінцевому рахунку талісман може бути виготовлений з будь-якого підручного матеріалу.
    2. Визначтеся з тим, для чого Вам потрібен цей талісман, яка його мета. Він потрібен для того щоб уберігати від зглазу? Або для зцілення? Для залучення любові ? Захисту ? Так само бажано правильно вибрати час для визначення – найкраще це робити в повний місяць або молодик.
    3. Ви можете помістити його на ланцюжок, але можете носити і в кишені. Або якщо це кільце – на пальці.
    4. Талісман потрібно робити самому, на відміну від амулета, який можна помістити на ланцюжок або в мішечок, над талісманом потрібно попрацювати. Якщо це камінь – зробити огранювання, якщо метал – зігнути в фігуру (залежно від форми – змінюється і енергія талісмана).
    5. Найбільша відмінність талісмана від амулета в тому, що амулети – це «природна» енергія. А талісмани потрібно заряджати. Заряджайте талісмани своєю енергією. Відчуйте свою енергію, відчуєте, як вона рухається всередині Вас, як вона виходить з Вас і прямує в талісман. Ще талісмани можна заряджати від енергії богів. Приміром, церковні хрестики заряджають церковнослужителі. Коли Ви заряджаєте свій талісман, думайте для чого Ви його заряджаєте – таким чином, Ви додасте йому функцію: захисну, удачі, любові і тд. тп. Ви самі зрозумієте, коли талісман буде заряджений, або відчуєте порожнечу всередині себе. Після цього потрібно відпочити.

Ну от і все, як Ви бачите, створювати амулети і талісмани не так вже й складно.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 123 T. 0,280