Все про вагістність
Все про вагістність

Як впливати на чоловіків


Як впливати на чоловіків

Як впливати на чоловіків

Щаслива і тривале сімейне життя залежить від того, наскільки жінка вміє грати свою роль. Кожна жінка здатна впливати на чоловіка, для цього їй потрібно вжитися відразу в кілька ролей.

Для початку вона повинна бути жінкою-царицею, яка і розумна, і приваблива, і розважлива. На першому місці у неї інтелект, вона ставить перед чоловіком завдання і загадує загадки, влаштовує головоломки. З такою жінкою може ужитися чоловік, який досить інтелектуальний, вважає її рівною. Він бачить у ній розумну людину, що володіє мізками, яка в змозі дати добру пораду.

Також пані повинні вміти грати в примхливих дівчаток, які шукають захист, здатних скоритися. Такі жінки завжди бажані для чоловіка, так як вони для нього – рабині, заради яких можна йти на будь-які подвиги. Розумна жінка легко скористається цією обставиною, стане для свого чоловіка маленькою примхливої дівчинкою і доб’ється від нього всього, чого завгодно, головне – не переборщити.

Найбільш бажаний образ – це жінка-мати, але дамам важко усвідомлювати себе тільки в цій іпостасі. Чоловіки сприймають таку жінку як захисницю, провідника любові, іноді люблять пограти з нею в матір і сина, це допустимо, якщо не заграватися. Чоловікові лише потрібно відпочити, отримати їжу і співчуття.

Жінкам-коханкам відведена дещо інша роль. Такі пані не повчають, вони дають чоловікам впевненість у собі. Навіть коли коханка готує вечерю, вона не ставить перед собою мету зробити ситну страву, адже основні ласощі чоловік отримає в ліжку. Ця роль дуже затребувана в сімейному житті, але вона повинна успішно поєднуватися з усіма іншими, адже рано чи пізно благовірний все одно захоче відчути від супружніки підтримку і побачити в ній не тільки сексуального партнера.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,159