Все про вагістність
Все про вагістність

Як розпізнати Водолія – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Як розпізнати Водолія, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

«Тіло і думки Водолія повинні бути вільними від усіляких уз. Водолій так само невловимий, як сонячний зайчик »

Навесні, коли росте трава,
Мої пригадаєте слова.
А влітку, ніч коротше дня
І, може, ти зрозумієш мене!
Нo він не повинен знати про те.
(Нe вибовкав випадково),
Всі інші ні при чому,
І це наша тайна.

Немає таких людей, які не любили б веселку. Діти загадують на ній бажання, художники її малюють, письменники про неї пишуть. Але далі всіх пішли Водолії. Вони просто на ній живуть. І що найцікавіше, вони встигли розібрати її на складові частини, на окремі кольори, і кожну частину, кожен колір детально вивчити. Правда, ці знання анітрохи не заважають їм вірити в неї так, як у дитинстві. Дивно, чи не так?

Спілкуючись з Водолієм, ви повинні бути постійно готові до всяких несподіванок, немов Аліса з казки Льюїса Керолла «Аліса в Країні Чудес». Від природи спокійні й добрі, Водолії люблять кинути виклик громадській думці якою-небудь незвичайною витівкою. Будучи послужливими і м’якими, вони здатні приголомшити вас словами і діями, позбавленими будь-якої логіки. Люди, чиїм покровителем є Уран, здатні з’явитися на урочистий вечір в сандалях на босу ногу, якщо їм так зручно.

Дізнатися Водоліїв можна по слову, яке вони найчастіше вимовляють. Це слово «друг». У багатьох випадках Водолії починають свою промову з фрази: «Друзі мої …» Якби можна було охарактеризувати Водолія одним словом, цим словом було б цікавість. Водолія цікавить все, що його оточує, починаючи з вас і кінчаючи сусідським цуценям. Все життя представляється Водолію таємницею, що вимагає розгадки, і тому він з однаковим інтересом вивчає всі її боки. Політика і спорт, діти і закохані, коні і автомобілі, люди похилого віку і астронавти, наукові дослідження в галузі медицини та мистецтвознавства, театр і релігія, алкоголіки, наркомани, письменники і т. д. Тому, якщо вам потрібна людина, яка була б зосереджена тільки на вас. Водолій ні в якому разі вам не підходить.

Зверніть увагу на його абстрактний, розсіяний, блукаючий погляд, в якому немов криється містичне знання того, що вам недоступно. Очі частіше блакитні, зелені або сірі (рідко темні). Волосся зазвичай пряме, шовковисте, русявого кольору (від дуже світлих до темних відтінків). Шкіра бліда, зросту вище середнього. Риси обличчя тонкі і благородні, що нагадують профілі на монетах часів Римської імперії. Водолії мають звичку низько опускати голову, коли вони про щось думають, чи схиляти її набік в очікуванні відповіді. Завдяки бісексуальності Урана, у чоловіків-Водоліїв нерідко можна знайти жіночі риси, наприклад широкі стегна, а у жінок – чоловічі, наприклад широкі плечі.

Водолії схильні піддавати аналізу ситуації, друзів і незнайомців. Заклопотані розгадуванням чергової загадки, вони можуть бути напрочуд настирливими і нетактовними. Знайшовши відповідь на запитання, що мучило їх питання, Водолії тут же втрачають до предмета або людини всякий інтерес, що для натур чутливих може здатися образливим.

Незважаючи на те, що Водоліїв оточує багато знайомих, друзів серед них майже немає. Водолій воліє кількість якості і рідко підтримує з ким-небудь тривалі і глибокі відносини. Адже для його допитливого розуму завжди знайдеться маса нового і незвіданого, так чи варто замикатися на те, що вже вивчено?

Люди, підвладні Урану, майже завжди залишаються самотніми і незрозумілими. Людству важко зрозуміти тих, хто живе майбутнім, лише зрідка відвідуючи сьогодення. У астрологічних книгах говориться: «Те, що думає Водолій, люди зрозуміють лише через півсотні років!»

Знак Водолія народжує більше геніїв, ніж який-небудь інший знак Зодіаку. Але в той же час серед Водоліїв найбільша кількість людей, тією чи іншою мірою схильних до психічних захворювань. Кажуть, грань між генієм і божевільним настільки тонка, що відокремити одне від іншого часом дуже важко. Такий спрощений, матеріалістичний підхід до людей неординарних мав чимало підтверджень у віддаленому і недалекому минулому, коли геніїв не тільки оголошували божевільними, але і знищували їх труди і навіть їх самих.

Поєднуючи у своєму характері холодний, практичний розум з вражаючою ексцентричністю. Водолії глибоко симпатизують людям з дивацтвами, заспокійливо діють на істеричних і неврівноважених людей і мають здатність швидко заспокоювати нервових, переляканих дітей.

Водолії мають такі широкі погляди, що серед них ніколи не зустрінеш людей з забобонами. Всі люди для нього брати. Іноді Водолій воліє самотність. У таких випадках його краще не турбувати.

З Водолієм важко про щось домовитися. Він не любить, коли його стискують певними зобов’язаннями. Правда, якщо вам вдасться домогтися їх згоди на що-небудь, він виконає це точно і в строк.

Водолій висловлює свою думку прямо і відверто, але ніколи не нав’язує її іншим. Він поважає особистість і вважає, що кожен вільний чинити так, як йому хочеться.

Водолій ніколи ні за що не бореться, тим більше люто. Він не агресивний, хоча боягузом його не назвеш. Просто в його філософію боротьба не входить. Правда, від своєї думки він не відступить, яким б натиск ззовні він ні відчував.

Водоліїв часто критикують за непередбачуваності слів і вчинків. Вони люблять чинити так, як хочуть, і не вважають за потрібне кого-небудь про це попереджати. Якщо ви хочете з ним спілкуватися, вам просто слід до цього звикнути.

Водолій ніколи не довіриться першому зустрічному, він повинен вивчити людину досконально і дізнатися мотиви її поведінки. Але якщо він знає вас добре і вважає своїм другом, ніякі плітки недоброзичливців не переконають і не змінять його в думку про вас. Він, звичайно, може послухати і плітки, але з цікавості і не додасть їм ні найменшого значення. Всі його умовиводи щодо чого б то не було в життя засновані на його власних спостереженнях, і тільки на них.

Хвороби Водоліїв так чи інакше пов’язані з кровоносною системою. Взимку він мерзне, влітку ж страждає від спеки і вологості. До старості у Водоліїв часто трапляється варикозне розширення вен і закупорка судин. Через погану циркуляцію крові нерідкі болі в ногах. Трапляються у Водоліїв і перебої серцевого ритму. Людям, що знаходяться під владою Урана, бажано довго бувати на свіжому повітрі, добре спати і більше рухатися. До нещастя, Водолії рідко користуються подібними порадами. Через острах холоду вони не люблять гуляти і навіть відкривати кватирки. Під час сну Водоліїв часто мучать дивні видіння, тому повноцінного відпочинку сон не приносить. Що ж стосується руху, то тут справи ще гірше. Водолії не люблять не тільки бігати і стрибати, але навіть швидко ходити. Щоб якось виправити становище, Водолія слід з дитинства привчати до якого-небудь виду спорту.

У Водоліїв не найкраща пам’ять, але вона, здається не дуже-то їм потрібна: Водолії отримують інформацію як би з повітря. Насправді вони мають унікальну здатність вловлювати все, що відбувається навколо них, немов радар. Водолій може бути цілком поглинений розмовою, але це не заважає йому відмінно бачити і чути, що відбувається у нього за спиною в протилежному кутку кімнати.

Цю його особливість не слід недооцінювати.

Іноді Водолії бувають надзвичайно розсіяні. Наведу такий приклад. Якось Водолій зустрічав в аеропорту дружину. Літак запізнювався, попереду було 2:00 очікування, і тут Водолій зіткнувся з одним зі своїх приятелів. (Водолії примудряються зустріти знайомих як в африканській савані, так і на Алеутських островах.) Забалакавши, вони не помітили, як минув час. Приземлився літак, і в залі очікування з’явилася дружина Водолія. Сяючи посмішкою, вона підійшла до чоловіка. Водолій ввічливо підняв капелюха, вклонився до неї, а потім, взявши під руку приятеля, віддалився з ним, продовжуючи розмову. Уявляєте, як була розгнівана жінка?! І подібна історія аж ніяк не з ряду геть що виходять в житті Водоліїв.

Водолій володіє проникливістю і рідкісною інтуїцією, він здатний вгадувати ваші думки і бажання до того, як ви висловили їх вголос.

Водолії ніколи не брешуть і не обманюють, не люблять вони давати і брати в борг. Водолій – людина слова, тому намагайтеся не порушувати даної йому обіцянки і повертайте гроші точно в строк, інакше це може завдати шкоди вашій дружбі. Водолії чесні і ненавидять лицемірство, хоча їх самих іноді звинувачують у брехні. Подібне враження складається у людей лише тому, що Водолії не люблять оприлюднювати мотиви своїх вчинків, вважаючи їх виключно власною прерогативою.

Тіло і думки Водолія повинні бути вільними від усіляких уз. Водолій так само невловимий, як сонячний зайчик. Думки його тікають так далеко, що звичайним людям важко за ними встигати. А зробити це треба – адже ніхто інший не допоможе вам з такою ясністю поглянути в майбутнє, а заглянувши туди, ви станете набагато мудріше.

Водолій зі своїм даром передбачення належить всьому людству; він символізує його таємні сподівання і високі ідеали. Метал Водолія – радіоактивний уран, а камінь – прозорий темно-синій сапфір, в якому мудрість минулого з’єднана з таємницями невидимого далекого майбутнього.

Знаменитості, народжені під знаком Водолія

Лев Бакст
Френсіс Бекон
Галілео Галілей
Кларк Гейбл
Ернст Теодор Амадей Гофман
Чарльз Дарвін
Чарльз Діккенс
Льюїс Керролл
Михайло Ларона
Абрахам Лінкольн
Сомерсет Моем
Анна Павлова
Борис Пастернак
Ванесса Редгрейв
Рональд Рейган
Франклін Рузвельт
Міа Ферроу
Франц Шуберт
Томас Едісон

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

  1. Один комментар до “Як розпізнати Водолія – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»”

  2. Катя в 28.01.2019 | Відповісти

    Не все правда бо знаю людей водолійів. Але є 70 відсотків що це правда про людей водолій.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,346