Все про вагістність
Все про вагістність

Як розпізнати Терези – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Як розпізнати Терези, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

“Дружина-Терези може бути легкою, немов пушинка, і пахнути, як райський квітка, одягатися в шовки і мережива і виглядати, немов дорога порцелянова лялька …”

Ти так схожа на всіх людей: два ока … в середині – ніс, а під ним рот. У всіх завжди одне і те ж! От якби в тебе обидва ока були на одній стороні, а рот на лобі, тоді я, можливо, тебе б запам’ятав.

Терези ненавидять грубість і в той же час можуть без вашого дозволу вимкнути ваш телевізор, якщо їм здається, що він надто голосно працює. Терези обожнюють людей і ненавидять натовп; вони, немов добрі феї, мирять тих, хто свариться, і можуть самі затіяти сварку; вони добрі і товариські, але можуть довго перебувати в поганому настрої, вони розумні і одночасно наївні; вони непосидючі, але рідко куди-небудь поспішають. Загалом, в них, здається, немає жодної позитивного якості, що не врівноважувалося б негативною, і навпаки. Дивна подвійність, чи не так?

Хоча символ цього знаку Зодіаку – ваги, людьми врівноваженими Терези назвати не можна. Поки вони прийдуть у рівний, спокійне стан, Терези будуть довго вагатися з боку в бік. Згадайте класичні ваги – то одна чаша переважить, то інша, поки не встановиться рівновага.

У зовнішності Терезів немає нічого певного, що виділяло б їх серед інших знаків. Риси особи невеликі, приємні; єдиною відмінністю можна вважати ямочки на щоках і підборідді, але й вони бувають не завжди. Не слід засмучуватися, якщо виявиться, що людина з ямочками на щоках народжена не в жовтні, а в якомусь іншому місяці. Значить, у нього в роду неодмінно був хтось із Терезів. Ямочки на щоках називають також знаками Венери.

Навіть гнів і хвилювання нездатні зіпсувати особу Терезів, зігнати з нього вираз безтурботності. Рот Терезів формою часто нагадує лук, а губи яскраві, немов вишні.

Жінки Терези майже суцільно гарненькі, а чоловіки – красені. Причому в жіночій красі є щось чоловіче, а в чоловічій – жіноче. Це не означає, що жінки-Терези схожі на борців, а чоловіки-Терези – на сексуальних панночок. Але в зовнішності тих і інших є якийсь, ледь вловимий відтінок протилежної статі.

Посмішка Терезів – типова посмішка тих, чиїм покровителем є Венера – м’яка, ніжна, солодка і як би трохи загадкова.

Статура Терезів швидше повна, ніж худорлява. Це не означає, що Терези товсті або щільні, але вони все складаються не з прямих ліній, а з вигинів. Типовий приклад – Бріжжіт Бардо. Ніхто не назвав би її повною, але і за худишку вона навряд чи зійде.

Прочитавши подібний опис зовнішності Терезів, ви подумаєте, що і характер у них такий же м’який, ніжний, приємний і милий. Це вірно, але лише наполовину. І трапляється це тоді, коли Терези знаходяться в рівновазі. В інший же час вони нервові, дратівливі, примхливі, уперті, пригнічені і злі. Потім у Терезів знову настає рівновага, і вони знову милі, розумні, ласкаві і приємні.

Хоча Терези не є подвійним знаком, багато людей думають, що в них з’єднані дві абсолютно різні людини. Терези вічно намагаються досягти гармонії, але виходить це не так часто.

Якийсь час Терези можуть бути страшно енергійні, носитися по місту мало не зі швидкістю світла, встигаючи зробити за день стільки, скільки інші не встигнуть і за місяць, всіх торсаючи, працюючи по двадцять годин на добу, залишаючи лише 4:00 на сон і при цьому чудово себе відчуваючи. Але раптом у них щось немов ламається. Вони цілими днями можуть не виходити зі спальні, впадаючи в якусь подобу летаргічного сну. До всього байдужі, не цікавлячись ні книгами, ні телевізором, вони можуть сидіти годинами, втупившись в одну точку. І раптом знову начебто щось перемикається, і вони впадають в меланхолію, починають хникати, скаржитися на життя або влаштовувати скандали на порожньому місці. Потім ручка знову перемикається, і вони знову милі, рухливі, чарівні і люб’язні. Ті, кому довелося бачити їх в одному з описаних станів, ні за що не повірять, якщо їм розповісти, що Терези можуть бути іншими. Вони приймуть це за обдурювання – таким неможливим здається з’єднання в одній людині люб’язності і майже неприкритого хамства, сили і слабкості, веселощів і зневіри, величезної працездатності і безпросвітної ліні.

Терези, як правило, психічно і фізично дуже здорові люди. Вони інстинктивно уникають великого розумового напруження, нервових стресів і фізичних перевтом, даючи своїм тілу і душі тривалий відпочинок. Найчастіше Терези страждають або від переїдання (іноді перетворюється в обжерливість), або від зловживання спиртним, що викликає хвороби печінки та нирок і як наслідок головні болі. В цілому ж люди, що знаходяться під заступництвом Венери, зазвичай здорові, так як добре знають про те, який цілющий ефект роблять душевний і фізичний спокій і тривалий відпочинок.

Характер Терезів витканий з протиріч. Найбільше вони люблять сперечатися, причому з приводу, починаючи з того, на скільки секунд відстають годинники, і закінчуючи складними міжнародними питаннями. У суперечках Терези відчувають себе як риба у воді. Досить кому-небудь похвалити книгу, як він тут же майстерно, не гірше професійного критика, змалює її недоліки, якщо вам не подобається фільм, він скаже, що кращого не бачив за останні 10 років, і аргументовано це доведе; якщо житті в місті ви віддаєте перевагу житті в селі, Терези тут же доведуть вам, що, живучи в місті, ви губите своє здоров’я, псуєте і колір обличчя і позбавляєте себе маси емоційно-естетичних переживань, якось: перше весняне листя, запаху конвалій і пташиного щебету, лижних прогулянок по зимовому лісі і сяючого осіннього листя в останніх променях призахідного сонця. Варто вам похвалити село і сказати, що в місті жити неможливо, він тут же прийметься доводити, що в селі можна померти від нудьги, нікуди піти вечорами, а висячий над містом смог у світлі різнокольорових вогнів реклам донезмоги поетичний і схожий на фантастичну вуаль, накинуту на місто чарівником. Сперечатися з Терезами марно, адже останнє слово все одно залишиться за ними.

Більшість Терезів так довго коливаються у виборі правильного рішення, якого вибір іноді виявляється просто не потрібним, оскільки один або кілька варіантів відпадають самі собою, з плином часу чи обставин. Нерішучість Терезів часом переходить всякі межі. Улюблені їх фрази «З одного боку» (далі йде ряд аргументів) і «З іншого боку» (не менше довгий ряд інших аргументів). Своєю повільністю, нескінченними аргументами, нездатністю прийняти рішення Терези здатні довести людей рішучих і нетерплячих до сказу.

Правда, варто вам згадати прямо або побічно про ці їх межі. Терези тут же кинуться люто захищатися і будуть все заперечувати.

У ділових питаннях Терези кристально чесні. Через властиві їм звички довго обмірковувати, що і як зробити, вони рідко помиляються. У більшості Терезів сильно розвинена здатність концентруватися і осягати глибокі і серйозні проблеми. Терези пристрасно люблять книги, причому не тільки за зміст, а й за зовнішній вигляд і навіть запах. У багатьох Терезів величезні домашні бібліотеки.

Терези – люди артистичні, небайдужі до всіх видів мистецтва: музики, живопису, літературі. Вони не люблять яскравих кольорів, віддаючи перевагу пастельній гаммі. Терези гурмани, знавці і цінителі хороших, дорогих вин.

Розум Терезів подібний яскравому алмазу і м’якому, переливаючомуся опалу; їх метал – мідь. Характером Терезів найкраще відповідають два сезони: осінь і весна, своєю невизначеністю, непостійністю, очікуванням змін.

Знаменитості, народжені під знаком Терезів

Бріжжіт Бардо
Сара Бернар
Іван Бунін
Джузеппе Верді
Томас Вульф
Махатма Ганді
Джордж Гершвін
Грем Грін
Труман Капоте
Джон Леннон
Михайло Лермонтов
Марчелло Мастроянні
Фрідріх Ніцше
Юджин 0’Ніл
Микола Реріх
Каміль Сен-Санс
Оскар Уайльд
Вільям Фолкнер
Марина Цвєтаєва

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,306