Все про вагістність
Все про вагістність

Як розпізнати Тельця – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Як розпізнати Тельця, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

«Телець живе за власним графіком і підганяти його не тільки марно, але й небезпечно.»

Думай про сенс, а слова, прийдуть самі.

Його завжди можна впізнати за спокійну і мовчазну увагу. Якщо ви не належите до числа його близьких друзів, то швидше за все у розмові з вами він обмежиться словами: «так», «ні», «дякую», «поки», а то й зовсім вигуками типу «угу». Типові Тельці неквапливі в рухах і розмові. З них виходять відмінні фермери, банкіри і торговці нерухомістю. Рідше можна зустріти Тельців серед інженерів, клерків, кінозірок, садівників, сажотрусів, м’ясників, булочників, а також царюючих осіб.

Телець – істота солідна і спокійна; його ніщо не може вивести з рівноваги. Можна вилити на його голову відро холодної води, кидатися на нього з кулаками, кричати на все горло, доводячи свою правоту, намагатися його гіпнотизувати – все марно. Якщо Телець думає інакше, ви нічого йому не доведете.

Телець – істота досить мирна. Він ніколи не перебіжить нікому дорогу, але любить, щоб і йому не заважали. Залиште його у спокої, і він буде щасливий. Почніть приставати до нього, він упреться. Якщо ж ви роздратуйте його занадто сильно, вам будуть непереливки. Він може місяцями і навіть роками перебувати в повному спокої, займаючись своєю справою і не помічаючи трапляючихся навколо нього метушні і гризні. Але все це до пори до часу. В один прекрасний день чаша терпіння переповниться і тоді – стережіться! Телець не імпульсивний по натурі, але якщо вам вдасться вивести його з себе, я вам не заздрю. Гнів його жахливий; він зносить усе на своєму шляху. На щастя, подібні сцени відбуваються з биком рідко – не більше двох-трьох разів за все життя. Навіть дуже темпераментні бики розпалюються не частіше двох разів на рік, але зате в такі моменти вони страшні: переповнюючи їх сліпа лють безмежна.

Розповім вам один випадок. Одного разу дружина відправилася з чоловіком-Тельцем на вечір у клуб. Вона, жодного разу за весь час свого шлюбу не бачили свого чоловіка роздратованим, була у нестямі від подиву і страху, коли він схопив за комір захмелілого чоловіка, який насмілився до неї пристати, і жбурнув його під ноги оркестрантам. Такий вчинок типовий для Тельця. Тому, здумавши позалицятися за незнайомкою, з’ясуйте, чи не Телець часом її супроводжує, і якщо так, то краще забирайте ноги.

У зовнішності тих, хто народився в першій половині травня (це відноситься в основному до чоловіків) є щось від бика. Погляд ясний, спокійний і твердий. Рухи повільні (у жінки – граціозно-ледачі), але в них відчувається прихована сила. Тельці, незалежно від зросту (серед них зустрічаються і високі та низькі), як правило, добре складені. У чоловіків зазвичай потужні, м’язисті шия, груди і спина і широкі плечі. Їдять Тельці повільно, ретельно пережовуючи їжу і тому у них майже завжди хороше травлення. Вуха невеликі, щільно притиснуті до голови; спереду на лоб падає пасмо волосся або локон (нагадують завиток на лобі у бика). У багатьох Тельців кучеряве волосся, частіше темне, як і очі. Шкіра в більшості випадків смаглява. Але навіть якщо ви зустрінете світлошкірого, білявого і блакитноокого Тельця – не спокушайтеся: характер і розум у нього тверді, в повній відповідності з його знаком Зодіаку.

Телець небайдужий до протилежної статі, але ніколи не стане наполегливо переслідувати предмет своїх прагнень. Він воліє зачаровувати своїх обраниць, щоб вони самі тягнулися до нього. Ви можете першими дати знати Тельцю, що він вам небайдужий і, якщо ви йому симпатичні, він негайно візьме ініціативу в свої руки.

Бик рідко нервує, коли у нього що-небудь не ладиться. За вдачею він стоїк і всі неприємності зустрічає без паніки, твердо дотримуючись наміченої мети.

Телець з великим задоволенням запросить гостей до себе, ніж відправиться куди-небудь з візитами. Тельці обожнюють будинок і сімейний затишок. Якщо ви зустрінете Тельця, у якого немає власного будинку, він напевно планує обзавестися їм в самому найближчому майбутньому. Телець належить до знаку Землі і любов до землі рано чи пізно у нього виявиться. Навіть якщо обставини змушують його жити в багатоквартирному будинку, він не може обійтися без балкона, увитого квітами, або хоча б без квіткових ящиків за вікном. Коли міський шум починає занадто діяти йому на нерви, він, прихопивши з собою вудку і намет, поспішає на лоно природи. Поклик землі настільки сильний в бику, що, якщо він не має власного будинку або хоча б балкона, він постарається знайти таку роботу, яка пов’язана з частими поїздками за місто. Ну вже в зовсім безвихідному становищі він реалізовує свою пристрасть до природи, відправляючись на іподром або на прогулянку в парк.

Як правило, Телець володіє завидним здоров’ям. Він рідко хворіє, але якщо вже захворіє, одужання затягується, в основному через його впертість, небажання прислухатися до порад лікарів і недоліків оптимізму. У Биків найчастіше болять горло, шия, ноги, щиколотки, статеві органи, спина і хребет. Застуди обертаються ангінами, а надмірна вага, викликана переїданням, призводить до хвороб серцево-судинної системи, варикозного розширення вен і т. д. Не обходить Тельців стороною і подагра. Правда, при належному догляді за собою і рухливому способі життя вони можуть щасливо уникнути перерахованих вище хвороб. Пам’ятайте, здоровому від народження організму Тельця необхідні свіже повітря і фізичне навантаження.

Тельці по натурі дуже вперті. Самі вони такими себе не вважають, перебуваючи у впевненості, що просто розумні і тверді. Тельців (і чоловіків і жінок) важко зрушити з місця як у прямому, так і в переносному сенсі. Чоловік-Телець ні за що не піде з дружиною в гості, скільки б та не просила, якщо в будинку, куди вони запрошені, незручні крісла. Дружина-Телець, якщо їй не подобаються приятелі чоловіка, просто не буде з ними спілкуватися. І все ж у Тельців є одна чудова якість: надзвичайна терплячість. Тельці того й іншої статі можуть роками, не скаржитись, виносити фізичні і моральні напруги. І чим сильніше напруга, тим наполегливіше і стриманіший Телець. Вірність і відданість Тельця родині та друзям безмежні. Більшість Тельців заслуговують медалі за виключно рідкісну якість – непохитність духу під ударами долі. Характеристики прекрасні, чи не так, але при всьому тому бик все ж страшно впертий.

Телець з однаковим задоволенням з’їсть все: від смаженої картоплі до шоколадного торта і маринованих овочів, причому без найменших ознак нетравлення шлунка. Але найулюбленішим блюдом в меню биків все ж залишається м’ясо – біфштекс або лангет, – запиті пляшкою-другою хорошого вина.

Тельця не назвеш витонченою натурою. Він обожнює посміятися над старою кінокомедією, де люди падають послизнувшись на банановій шкірці, або вмокають один одного фізіономією в кремовий торт. Тонка іронія у Тельців не в пошані. Вони воліють їй грубуватий народний гумор.

Тельці рідко бувають жорстокими і мстивими. (Єдиний виняток – присутність в їх особистому гороскопі сузір’я Овна, яскраве підтвердження чому – особистість Гітлера).

Тельці зазвичай люди грошові. Це, зрозуміло, не означає, що всі вони мільйонери, але те, що серед них рідко зустрінеш тих, хто стоїть у черзі за тарілкою безкоштовного супу, – факт. Своє багатство бик будує повільно і наполегливо. Почавши з невеликого капіталу, він, цеглинка за цеглинкою, споруджує міцний будинок свого благополуччя. Поряд з грошима Телець любить і владу, але не саму по собі, а лише як свідчення того, що він сам собі господар. Бик цінує свої гроші і свою власність не менше, ніж свою родину, але він зовсім не жадібний. Він нічого не пошкодує для своїх близьких і потрапивших в біду друзів.

Тельця вражає масштабність. Він, не глянувши, пройде повз клітки з мавпочками, зате довго і з видимим захопленням буде розглядати слона. Як це не здасться дивним, Телець може злякатися миші і буде рятуватися втечею від оси.

Телець небайдужий до гарного живопису та класичної музики, недарма в ньому живе дух Венери – покровительки мистецтв. Багато Тельці володіють непоганим голосом, серед них часто зустрічаються професійні співаки. Музика супроводжує Тельця все життя, а живопис стає професією або хобі.

Чутливого Тельця заворожує колір неба. Взагалі всі відтінки синього, блакитного і меншою мірою рожевого кольорів наповнюють його умиротворенням, чого не можна сказати про червоний колір, який його збуджує. Люблять бики і зелено-коричневу гаму, що символізує природу.

Телець – істота широкомасштабна, в це поняття входить і його ставлення до любові і здатність накопичувати багатство. Метал Тельця – мідь, чудовий провідник тепла і електрики, сяючий ясним світлом багато і багато років. Нехай інші поспішають жити, прагнучи зайняти кращі місця. Телець вперто, не звертаючи, буде йти до своєї мети і неодмінно її досягне. Він довго збирає і накопичує своє багатство і буде відданий йому все життя. Телець – противник всяких надмірностей. Його будинок – його фортеця і не думайте вторгнутися без дозволу в його житло. Телець витриманий, надійний і сильний; сила його може звернути гори.

Знаменитості, народжені під знаком Тельця

Фред Астер
Оноре Бальзак
Олександр Бенуа
Йоганн Брамс
Михайло Глінка
Сальвадор Далі
Альбрехт Дюрер
Єлизавета II
Катерина II
Марго Фонтейн
Зигмунд Фрейд
Одрі Хепберн
Олівер Кромвель
Гаррі Купер
Володимир Набоков
Робесп’єр
Барбара Стрейзанд
Марія Тальоні
Елла Фіцджеральд
Михайло Фокін
Генрі Фонда
Петро Чайковський
Вільям Шекспір

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,324