Все про вагістність
Все про вагістність

Як розпізнати Стрільця – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Як розпізнати Стрільця, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

“Безжурний добросердечний Стрілець піднімає свій лук високо в небо. Його стріла полетить в захмарні висоти, повз зірок, туди, де народжуються мрії.”

Якщо я піднімуся на той пагорб, я побачу відразу весь сад. А ось і стежка, вона веде прямо наверх …. Ні, зовсім не прямо … Сподіваюся, вона приведе мене все ж наверх … Як вона кружляє! Прямо штопор, а не стежка. Піду я, краще назад.

«Як розпізнати Стрільця?» – Питаєте ви. Немає нічого простіше. Ви знайдете його на будь-якій вечірці в центрі самої галасливій компанії. Він буде розповідати веселі історії, а всі навколо оглушливо реготати. Помітивши вас, він тут же кине компанію і, підійшовши, зі всієї сили грюкне вас по плечу, не забувши голосно заявити: «А ти молодець. У твої-то роки і так виглядати».

Ви навряд чи прийдете в захват від подібного зауваження, а швидше за все образитеся. При наступній зустрічі ви постараєтеся не помітити Стрільця, і він щиро цьому здивується. Що з вами сталося? Ви що, образилися на нього? Так він же не сказав нічого образливого, навпаки, зробив вам комплімент.

Як би вам не було неприємно, доведеться визнати, що Стрілець каже чистісіньку правду. Він і справді не хотів вас образити і щиро жалкує, якщо це випадково сталося.

Такий Стрілець. Він дотепний, меткий, веселий і правдивий. Єдина якість, яка в ньому начисто відсутня, – тактовність. Хоча сам він переконаний, що він – зразок дипломатичності. Звідси і відбуваються подібні непорозуміння.

У Стрільців зазвичай велика, гарної форми голова і високий, широкий лоб. Риси обличчя – відкриті і доброзичливі, рухи швидкі, хоча часом і позбавлені витонченості. При розмові Стрілець може сильно розмахувати руками і перекинути на скатертину соус. Хода в нього настільки стрімка, що здається, він не торкається землі. Правда, при цьому на ходу у нього може розстібнутися портфель і з нього вилетять цінні папери, які Стрілець тут же кинеться піднімати. Картина, прямо скажемо, досить для нього типова.

Очі Стрільців – яскраві, живі, лукаві. Стрільці бувають або дуже високого зросту і атлетичної статури або нижче середнього зросту і кріпкої статури. Рослі Стрільці чимось невловимо схожі на породистих коней. У дитинстві і юності у багатьох Стрільців на лоб спадає неслухняне пасмо волосся, що нагадує кінський чубок. Пізніше, коли Стрілець змінить зачіску або облисіє, у нього залишиться звичка струшувати головою, як би відкидаючи волосся назад, або робити мимовільні рухи рукою, намагаючись поправити неіснуючий локон.

Стрільці дуже рухливі і неспокійні. Вони не можуть довго стояти або сидіти на одному місці, а неодмінно повинні кудись бігти.

Стрільці обожнюють тварин. Тому ви нерідко можете зустріти його верхи на коні або гуляючого з собакою.

Ті, кому протегує Юпітер, відрізняються дивовижною безстрашністю. Типового Стрільця тягнуть ризиковані професії; якщо ж робота не пов’язана ні з яким ризиком, Стрілець вибирає собі небезпечне хобі чи ризикований вид спорту. Стрільці схиблені на швидкості. Вони стрімголов водять машини і обожнюють літати на літаках. Багато знаменитих пілотів-випробувачів народилися під знаком Стрільця. Стрільцям властиво випробовувати долю і грати зі смертю.

Стрільці надзвичайно балакучі. У них як кажуть, що на умі, те й на язиці. Подібна необачність у розмові часто дорого їм обходиться.

Незважаючи на те, що Стрілець (зовсім цього не маючи на увазі) може сильно вас зачепити, на нього неможливо довго сердитися. Він сказав вам правду не тому, що хотів вас образити, а тому, що щиро хотів вам допомогти. До думки Стрільців іноді варто прислухатися. У них принаймні немає ані грама лестощів.

Зазвичай Стрілець перебуває у веселому настрої. Але будучи вогненним знаком, може раптово спалахнути, коли хтось намагається пригнобити його або бути з ним надто фамільярним. В Стрільцях присутній також елемент неповаги до влади і бажання повстати проти встановлених правил.

Стрільці ніколи не пройдуть байдуже повз, якщо хто-небудь звертається до них з проханням про допомогу. При цьому чоловіки із задоволенням вплутаються в бійку, а жінки так висварять кривдника, що той пошкодує про те, що поблизу виявився Стрілець.

Несправедливе звинувачення в будь-якому нечесному вчинку здатне викликати у Стрільці шалену лють. Він кинеться на вас з кулаками і може так розкрасити, що іншого разу ви подумаєте, чи варто зводити на нього наклеп. Правда, побачивши вас в такому жалюгідному вигляді, Стрілець кинеться просити вибачення і сам супроводить вас в лікарню, прикупивши по дорозі (як розраду) величезний букет квітів. Вся біда в тому, що Стрільці спочатку говорять і роблять, а вже потім думають.

Будучи пристрасними натурами. Стрільці часто повністю віддаються справі, якій присвятили своє життя, будь то релігія (до якої багато Стрільців відчувають явне тяжіння) або блазневий балаган.

Стрільці люблять зміни в житті, звідси – пристрасть до подорожей і мандрівок.

У характері Стрільця будь-якої статі і віку є щось від дитини – наївного, веселого, хороброго і оптимістичного. Стрілець вперто не бажає визнати, що життя – річ серйозна, а якщо все ж отримує тому підтвердження, то сильно засмучується. Натура Юпітера повстає проти всього усталеного і звичного, удаваного Стрільцю просто нудним.

Якщо Стрілець винятковою легковажністю не зіпсує свого здоров’я, у нього є всі шанси дожити до глибокої старості в здоровому розумі й твердій пам’яті.

Ураженнями найчастіше схильні стегна, легені, печінка, руки, плечі і кишечник. Часто завдяки тому, що вони носяться стрімголов, Стрільці потрапляють в аварії. Але Стрільця не змусиш довго лежати на лікарняному ліжку, а видужання зазвичай відбувається на диво швидко. Поганий настрій випаровується перш, ніж встиг повністю опанувати ним.

Стрільці по натурі гравці. Рідко хто з них упустить можливість спробувати щастя в лотереї, рулетці або на скачках. Лас-Вегас і Монте-Карло – їх найулюбленіші міста.

У любові Стрільці дуже романтичні, але не завжди постійні.

Серед найменш приємних сторін натури Стрільця слід назвати вибуховий характер, ексцентричність, їдкий сарказм, балакучість, а також непомірність в їжі і питті.

Стрільці надзвичайно щедрі. Давши вам у борг, Стрілець іноді не запитає, коли ви його повернете, а буде терпляче чекати, коли вам заманеться це зробити. Жінка-Стрілець з радістю усиновить сироту і ніколи не вижене з дому приблудне кошеня чи цуценя.

Стрільці відрізняються феноменальною пам’яттю. Вони в деталях можуть розповісти вам, що сталося в певний день, скажімо 14 квітня, десять і навіть двадцять років тому. Вони відмінно пам’ятають найменші подробиці книг і фільмів, які читали і дивилися ще дітьми. Правда, при цьому їм нічого не варто втрачати рукавички і гаманці і не пам’ятати, куди вони поклали ключі, але це вже зовсім з іншої опери.

Будучи по натурі надзвичайно правдивими Стрільці ніколи не брешуть, а якщо їм доводиться це робити, то брехня завжди всім видна.

Шляхетний, хоробрий ідеаліст-Стрілець весел так само, як його улюблене свято – Різдво. Камінь, що приносить йому удачу, – бірюза. Безжурний добросердечний Стрілець піднімає свій лук високо в небо. Його стріла полетить в захмарні висоти, повз зірок туди, де народжуються мрії.

Знаменитості, народжені під знаком Стрільця

Алісія Алонсо
Людвіг ван Бетховен
Уолт Дісней
Марія Каллас
Костянтин Коровін
Джон Мільтон
Джон Осборн
Джейн Остен
Френк Сінатра
Марк Твен
Уїнстон Черчілль

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 112 T. 0,359