Все про вагістність
Все про вагістність

Як розпізнати Скорпіона – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Як розпізнати Скорпіона, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

«Краса жінки-Скорпіона носить яскраво виражений містичний характер. Скорпіон зваблива самовпевнена і горда»

Питання в тому, хто з нас тут господар … ось в чому питання.

В енциклопедичному словнику опис скорпіона звучить так: що веде нічний спосіб життя павукоподібні, паралізує свою жертву за допомогою отрути, що міститься в довгому, вигнутому хвості, який використовується як засіб захисту, так і нападу. Укол його часто смертельний.

Що ж стосується Скорпіонів-людей, то вони можуть бути різними: нещадними і небезпечними, сильними і незалежними. Все залежить від конкретної людини і від ситуації.

Але у Скорпіонів є одна особливість, за якою їх ні з ким не сплутаєш. Це їхні очі. Незалежно від кольору, який може бути і світло-блакитним, і чорним, очі Скорпіонів мають гіпнотичну властивість. Під їх поглядом люди відчувають себе незатишно і намагаються відвести очі. Очі Скорпіона проникають вам в душу, ось чому Скорпіони часто, навіть увечері, ходять в окулярах із затемненими стеклами. У промові Скорпіона, незалежно від тембру і сили голосу, ви також знайдете одна характерна властивість – надзвичайну самовпевненість. Скорпіон байдужий до думки інших: і образи і похвали скочуються з нього, як з гуся вода. Йому немає до цього ніякого діла. Він знає собі ціну і не потребує чужих оцінок.

Більшість людей, чиїми покровителем є планета Плутон, фізично дуже міцні. Риси обличчя важкуваті і різко окреслені, зазвичай з великим, схожим на дзьоб, носом. Колір обличчя блідий, брови широкі, майже зрощені на переніссі.

У чоловіків на руках і ногах рясна рослинність, часто рудуватого відтінку. Колір волосся частіше темний, але серед Скорпіонів іноді попадаються попелясті блондини. І хоча вони здаються холоднуватими, не обманюйтесь: під зовнішньою незворушністю приховується пристрасна натура.

Скорпіони навчилися так добре володіти своїми емоціями, що на їхніх обличчях ви нічого не прочитаєте; вони безпристрасні, немов особи мармурових статуй. Ви ніколи не побачите на обличчі Скорпіона ні хвилювання, ні замішання. Скорпіони рідко посміхаються, зате посмішка їх щира.

Скорпіони дуже правдиві, зневажають брехню і фальш і ніколи не опустяться до лестощів. Якщо ви дійсно хочете дізнатися, чого ви стоїте, запитайте про це у Скорпіона. Якщо він скаже вам, що у вас непоганий голос, можете сміливо йти на естраду – вас напевно чекає кар’єра хорошого естрадного співака. Якщо ж він скаже, що ви видатний співак – вирушайте на прослуховування в Метрополітен-Опера – ви, безсумнівно, майбутня оперна зірка. Настільки ж ясно і виразно, нітрохи не намагаючись підсолодити пігулку, висловиться Скорпіон і про ваші недоліки. Якщо у вас вистачить самовладання, вислухайте його уважно і прийміть сказане до відома. У його словах немає ні грама суб’єктивізму. Саме тому у Скорпіона рівну кількість друзів і ворогів; ви майже не зустрінете людей, що відносяться до нього індиферентно. Навколишні або пристрасні його шанувальники, або люті противники, але і ті й інші ставляться до нього з повагою.

Люди, народжені під знаком Скорпіона, можуть обрати в житті одну з трьох доріг.

Перший тип, власне Скорпіон, може бути небезпечним і отруйним не тільки для оточуючих, але й для самого себе (у тих випадках, коли поруч не знаходиться нікого, на кому можна було б випробувати своє смертоносне жало, вони жалять себе). Ці створіння безжальні, злопам’ятні і в своїй ненависті здатні не тільки на величезні руйнування, але й на самознищення.

Існує інший вид Скорпіона – сильний, незалежний, мудрий і справедливий. Його ще називають «орлом». Серед таких Скорпіонів називали президента США Теодора Рузвельта, вчену Марію Кюрі-Склодовської та багатьох інших.

Третій вид Скорпіона носить назву «сіра ящірка». Вони – найслабші з Скорпіонів. Там, де у власне Скорпіонів надлишок сил звернений на руйнування або, як у «орла», спрямований на творче творення, у «сірих ящірок» він замикається на собі, не знаходячи ніякого виходу. Ці люди страждають від невдоволення собою і оточуючими, але не прагнуть якось вплинути на хід подій, а просто ненавидять всіх і вся і бажають усім зла.

Кожен з трьох типів Скорпіонів в чистому вигляді зустрічається досить рідко, але в тій чи іншій мірі в кожному Скорпіоні всі ці якості неодмінно присутні.

Відмітна особливість майже всіх Скорпіонів – безприкладна хоробрість і навіть презирство до самої смерті. Скорпіон може стоїчно витримати будь-яке випробування: фізичний біль, злидні, глузування недругів і смертельну небезпеку. Всі удари долі Скорпіон зустрічає з гордим презирством і глибоким переконанням, що він все одно виграє будь-яку битву.

Скорпіон ніколи не забуває добра і наданих йому послуг і щедро за них дякує. Але точно так само не забуває він і завдану йому образу чи обіду.

Правда, різні типи Скорпіонів по-різному на це реагують. «Орел» викличе противника на бій і не заспокоїться до тих пір, поки суперник не буде переможений або не попросить пощади. Тільки тоді «орел» відпустить його на всі чотири сторони. Власне Скорпіон стане ретельно планувати, як помститися своєму кривднику і, будьте впевнені, завдасть йому удар такої сили, що той, якщо й оговтається, назавжди заречется зв’язуватися зі Скорпіоном. Що ж до «сірої ящірки», то вона воліє покладатися на помсту понад і здатна чекати довгі роки, поки це станеться. Така практика згубна в першу чергу для самого Скорпіона, тому що отрута накопичується всередині і поступово отруює організм.

Здоров’я Скорпіона знаходиться цілком у його владі. Він може як зруйнувати себе сумними або злісними думами і зневагою до небезпеки, так і зцілити, зібравши воєдино сильну волю. Життєві сили Скорпіона, даровані йому від народження, величезні. Скорпіони рідко хворіють, але якщо вже захворюють, хвороба проходить у важкій формі. У Скорпіонів частіше болять: ніс (хронічні кровотечі), горло, серце, спина, ноги. Нерідкі хвороби кровоносної системи і варикозне розширення вен. Через презирства до небезпеки чимало нещасних випадків; Скорпіонам слід побоюватися пожеж, вибухів і т. д. Скорпіони жваво цікавляться всіма сторонами життя, як світлими, так і темними, чому серед них чимало святих і грішників.

Скорпіон ніколи не поступиться нікому тим, чим володіє або збирається опанувати. Він завжди зберігає спокій, не метушиться і не нервує, твердо знаючи, що варто йому чогось захотіти, і це неодмінно буде. Звідси його безмежна впевненість у собі і у власних силах.

Інтерес до проблем життя і смерті і глибоке осягнення таємниць людського буття сприяють тому, що серед Скорпіонів багато відмінних лікарів-діагностів, відомих криміналістів, письменників, композиторів і артистів.

Поява на світ Скорпіона майже завжди супроводжується смертю одного з родичів за рік до або через рік після його народження; аналогічно смерть Скорпіона приводить до появи в сім’ї новонародженого за рік до сумної події або через рік після оної. Подібну особливість важко пояснити інакше, ніж якимись таємними, містичними силами. Життєва енергія Скорпіонів настільки велика, що при його народженні потрібні якісь додаткові сили, щоб забезпечити його появу на світ. І навпаки, коли він йде в інший світ, енергії що звільнилася стає так багато, що її вистачає на життя нової істоти.

Квітка листопада – величезний колючий будяк. Але чи помічали ви, як паморочить і хвилює його запах, нагадуючи про солодкій млості липневої ночі? Пристрасної натурі Скорпіона найкраще відповідає камінь геліотроп, своїм кольором нагадує благородне темно-червоне вино. Метал Скорпіона – сталь. Після загартовування вона виходить холодною, гладенькою, здатна протистояти всім життєвим випробуванням.

Знаменитості, народжені під знаками Скорпіона

Річард Бартон
Жорж Бізе
Олександр Бородін
Індіра Ганді
Шарль де Голль
Федір Достоєвський
Альбер Камю
Роберт Кеннеді
Марія Кюрі
Вів’єн Лі
Марія Антуанетта
Джавахарлал Неру
Пабло Пікассо
Майя Плісецька
Теодор Рузвельт
Кетрін Хепберн
Йоганн Штраус
Джордж Еліот

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,381