Все про вагістність
Все про вагістність

Як розпізнати Риб – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Як розпізнати Риб, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

“Знак Риб символізує два шляхи, по яких вони можуть плисти: вгору за течією, до досягнення мети, і вниз за течією, в нікуди”

На грудях Аліси дами засинають,
Бенкет ще не почали, нас не запрошують.
А як бенкет закінчиться – ми всі підемо на бал-
Аліса з королевами, і старий і малий.
Так наллємо ж в келихи чорнило і клей,
І осушимо їх залпом за наших, гостей.

Якщо вам трапиться побачити Рибу, яка сидить за бухгалтерської стійкою або в кріслі начальника, будьте впевнені: перед вами рідкісний, екзотичний вид. Зате якщо ви розкинеться свої сітки на спіритичний сеанс, в картинній галереї, на вернісажі, в концертному залі або в монастирі, ваш улов напевно буде багатим. Чим богемніше, розкішніше і незвичніше обстановка, тим більше ви виявите в ній Риб.

Серед людей, що знаходяться під владою Нептуна, дуже рідко можна зустріти тих, хто женеться за славою, престижем, владою або багатством. Це не означає, що вони байдужі до таких речей. Але вони ніколи самі не будуть їх домагатися. Ті з Риб, які володіють перерахованими вище якостями, напевно або отримали їх у спадщину, або придбали в результаті заміжжя або одруження. Девіз Риб: «Я не хочу бути мільйонером, я просто хочу жити так, як живе він». Серце типової Риби вільно від честолюбства і жадібності, тому що вона краще за інших розуміє, наскільки минущі подібні речі.

Володіючи вродженою інтуїцією, Риби не мають ні грама наполегливості та завзятості, воліючи плисти за течією і задовольняючись тим, що надає їм життя.

Рідкісні Риби здатні боротися з обставинами і долати опір течії, але саме вони і досягають справжньої гармонії і щастя.

Риби по натурі настільки спокійні і байдужі, що, здається, не існує нічого, що здатне вивести їх з себе. Лють, злість, образи, звинувачення і закиди проходять мимо, ніяк їх не зачіпаючи. Скажіть Рибі, що завтра гряде кінець світу, і вона неуважно вислухає ваші одкровення, а може, навіть сонно позіхне у відповідь. Іноді вам здається, що вона повністю позбавлена будь-яких емоцій. Але це не так. Киньте камінчик в озеро. На якийсь час поверхню води сколихнеться, по ній підуть кола, але потім вона знову стане такою ж спокійною і рівною, як колись. Так само і Риби. Вони можуть навіть обуритися і на час стати колючими та їдкими, але такий настрій незабаром зміниться колишнім безтурботним спокоєм.

Знайомлячись з Рибами, зверніть увагу в першу чергу на їх ступні. Здебільшого вони дивно витончені і невеликі (навіть у чоловіків). Правда, іноді трапляються Риби з велетенськими ступнями, але це рідкість. Кисті рук Риби тонкі, тендітні, дивовижно гарні; іноді зустрічаються Риби з руками молотобійця, але це знову ж рідкість. Шкіра Риб ніжна і прозора, волосся тонке, часто кучеряве і майже завжди світлі (рідкісні Риби – брюнети). Очі прозорі, немов вода, з важкими століттями, нерідко витрішкуваті. Риси обличчя рухливі і розпливчасті. Серед Риб рідко зустрінеш високих людей. Але якого б зросту і статури вони не були. Риби завжди надзвичайно граціозні. Таке враження, що вони не йдуть, а ковзають або пливуть.

Риби люблять багато пити: холодну воду з льодом, десять-дванадцять чашок в день кави або чаю, содову, фруктову, соки. Як і інші водяні знаки (Скорпіони і Раки), Риби відмінно знають, що не слід захоплюватися спиртним, і більшість саме так і роблять. На жаль, деякі безвольні натури шукають у вині розради від своїх бід і невдач. Звичайно, не всі Риби, які перед обідом п’ють аперитив або після обіду чарочку лікеру, стають алкоголіками, але будучи м’якими і податливими, Риби швидше інших впадають в цей гріх.

Риби народилися з бажанням бачити життя лише крізь рожеві окуляри. Навіть дізнавшись про те, наскільки жорстокий навколишній світ, дитина не робить з цього ніяких висновків, вважаючи за краще пірнути в глибину прохолодних вод, де все так чарівно-красиво. Зрозуміло, не всі, хто народився в першій половині березня, обов’язково поводяться подібним чином, але в цілому подібна поведінка для Риб дуже типова.

Риба-письменник може роками сидіти в кафе за нескінченними чашками кави, розповідаючи допитливим, що він зайнятий пошуками сенсу життя. Риба-художник може з ранку до ночі сидіти на лавці в парку, нібито вивчаючи природу і готуючись до створення чергового шедевру, тоді як полотна і кисті його давно вкрилися товстим шаром пилу. Насправді ж і той і інший чекають покровителя, мецената, який взяв би на себе тягар повсякденного життя, поки вони будуть зайняті створенням безсмертних творінь.

Символ Риби – дві пливучі в різні боки риби – часто трактується невірно. Багато хто думає, що він означає подвійність бажань. Але подвійність зовсім не властива Нептуну (не плутайте з Близнюками), Знак Риб символізує два шляхи, по яких вони можуть плисти: вгору за течією, до досягнення мети, і вниз за течією, в нікуди. Причому вибір шляху залежить виключно від них самих, так як від природи Риби надзвичайно талановиті. Приклад Риби, поплив вгору за течією, – Альберт Ейнштейн, творець теорії відносності. Ті ж Риби, які вибирають більш легкий шлях, нерідко задовольняються в життя місцем двірника або посудомийки.

Хоча Риби уникають всякого роду суперництва, декому з них, навіть боязкого десятка, вдається прославитися там, де вони найкраще можуть себе виразити, наприклад на сцені. Правда, в цьому випадку їм доводиться долати своє вічне небажання трудитися і миритися з рутиною щоденних буденних репетицій. Але завдяки рідкісному дару перевтілення і унікальній пам’яті. Риби часто досягають надзвичайних висот в акторському ремеслі.

Риби володіють даром передбачення. Те, що вони бачать у сні, найчастіше відбувається наяву. Якщо ваш приятель-Риба розповість вам перед вашою поїздкою неприємний сон, краще відкладіть поїздку або скористайтеся іншим видом транспорту. Це напевно врятує вас від біди.

Риби – останній, дванадцятий знак Зодіаку. У той час як Овен, перший знак Зодіаку, символізує життя, Риби символізують смерть і перехід у вічність. Будучи останнім знаком, Риби ввібрали в себе частину рис всіх попередніх одинадцяти знаків. Не дивно, що в Рибах можна знайти благородство і прямоту Стрільця, відданість справі Козеріга, гордість і веселість Лева, швидкість Близнюків, повільність Тельців і ідеалізм Овнів.

У Рибах об’єдналися любов до суперечок, властива знакам Землі, і яскрава натхненність, властива знакам Вогню. Ввібравши в себе якості всіх знаків і всіх стихій, Риби залишилися самими собою. Цьому знаку властива здатність розглядати себе як би з боку і бачити одночасно вчора, сьогодні і завтра.

Риби перебувають в омані, що будуть жити вічно, тому абсолютно не піклуються про своє здоров’я. І дарма, оскільки в цьому сенсі природа не була до них особливо щедра, Риби – найслабші немовлята і хворобливі діти. Вони погано їдять, неспокійні і через поганий сон часто виглядають сонними. У Риб часті розлади шлунково-кишкового тракту, не дуже гарна печінка, слабкі легені. Вони часто застуджуються і хворіють на запалення легенів. І все ж у Рибах є деякі приховані резерви, які у важку хвилину приходять їм на допомогу.

Найсильніша зброя Риб – гумор. З його допомогою їм вдається приховати ті почуття, які небажані для стороннього погляду, а також висловити своє справжнє ставлення до чого-небудь, коли вони не наважуються зробити це відкрито. Причому градація гумору величезна – від м’якого, нешкідливою жарту до їдкого, злого сарказму.

Риби сповнені співчуття до людей і жадають допомогти стражденним. У своїй жалості і симпатії вони не роблять різниці між тими, хто цього істинно заслуговує, і тими, хто не заслуговує взагалі. Риби допомагають усім .. Якщо вам зовсім не до кого звернутися за допомогою, йдіть до Риби. Вона не стане вам нарікати й вимовляти і тим більше дивитися на вас з презирством. Вона постарається зрозуміти вас і допоможе всім, що в її силах. Ось чому серед Риб багато ченців і священиків.

Світ навколо досить жорстокий, і тому Риби, щоб не бути осміяними натовпом, часто носять маску байдужості. Але під цією маскою ховається ніжна, ранима душа.

Рідкісна уява, найтонший гумор і почуття прекрасного створюють зразки високого мистецтва, якими так часто відзначені всі твори, що виходять з-під пера або кисті Риб.

Риби – натури невловимі. Вони рідко говорять «так» чи «ні», воліючи ховатися за ухильним «можливо». Альтруїстична натура Риб сповнена незнищенною любові до всього живого на Землі.

Пливуть у глибині океану і лише зрідка випливають на поверхню Риби живуть зовсім особливим життям, повного одиноких прозрінь, які вони не завжди в змозі донести до інших. Якщо ви хочете стати другом Риби, вам доведеться навчитися розуміти те, що ховається за його удаваними байдужими словами.

Ілюзорною натурі Риб не відповідає жоден з відомих у природі металів. Зате відображення Риби можна побачити відразу в двох каменях – фіолетовому аметисті і прозоро-зеленому смарагді. Квіти Риб – лотос і латаття, що володіють ніжними, тендітними квітками з чудовим ароматом і міцним, невидимим (через те, що знаходиться у воді) стеблом, який можна вирвати тільки з коренем.

Іншим людям ні за що не зрозуміти, в якому напрямку пливе Риба – вниз або вгору за течією. Тільки вона сама з часом (якщо захоче) відкриє вам цей секрет.

Знаменитості, народжені під знаком Риб

Джордж Вашингтон
Георг Фрідріх Гендель
Мікеланджело Буонаротті
Віктор Гюго
Сергій Дягілєв
Енріко Карузо
Модест Мусоргський
Вацлав Ніжинський
Маріус Петіпа
Моріс Равель
Сергій Рахманінов
Огюст Ренуар
Микола Римський-Корсаков
Джоакіно Россіні
Джон Стейнбек
Елізабет Тейлор
Габріель (Коко) Шанель
Фредерік Шопен
Альберт Ейнштейн

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,284