Все про вагістність
Все про вагістність

Як розпізнати Рака – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Як розпізнати Рака, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

“Саме вночі, повної таємничості, в переливаючомуся сріблястому світлі, Рак віддається своїм мріям. Примарне світло Місяця чудово поєднується з його мінливим настроєм.”

– Та ти в своєму розумі?
– Не знаю, – відповіла Аліса. – Мабуть повинна бути в чужому.
Ах, мої вусики! Ах, мої вушка!

Улюблена пора Рака – місячна ніч. Саме вночі, повної таємничості, в переливаючомусять сріблястому світлі, Рак віддається своїм мріям. Примарне світло Місяця чудово поєднується з його мінливим настроєм.

Ясною ночі на лоні природи поспостерігайте трохи за Місяцем, і ви знайдете в ньому багато спільного з характером і натурою Рака. Подивіться, як швидко змінюється її форма: то це величезний, яскравий, круглий куля – і ось вже він перетворюється на вузький, тонкий серп, через секунду потопаючий в хмарах.

Часті зміни настрою Рака пояснюються тими ж причинами, що припливи і відливи, і відбуваються під впливом Місяця. Але ж сама Місяць не змінюється, а тільки здається мінливим. Те ж і з характером Рака: незважаючи на гадану суперечливість і полярність настроїв – це один і той же чоловік. І якщо ви точно знаєте все зміни настроїв Рака, вам неважко його дізнатися, в якій би фазі він ні перебував. Одна з фаз його настрою – заразливий сміх. Коли Рак сміється, важко втриматися від сміху. Він так смачно і заливисто регоче, що нагадує сотні дві одночасно кудкудакатючих курок. Якщо серед гостей хтось заразливо сміється або майстерно розповідає кумедну історію, знайте – це майже напевно Рак.

Важко знайти людину з більш тонким почуттям гумору. Жарти його ніколи не бувають плоскими або ж, навпаки, незрозумілими, а йдуть як би з глибини душі.

У променях слави Раки ведуть себе невимушено: вони не бундючаться і не зображують із себе щось, як Леви або Стрільці, але ви ясно відчуваєте, що увага їм небайдужа. Раки ніколи не женуться за славою (вони взагалі ніколи ні за чим не женуться), але із задоволенням куштують її плоди.

Не заздрю вам, якщо ви опинитеся свідком поганого настрою Рака. Він має здатність не тільки сам впадати в стан глибокої депресії, але і втягувати в нього оточуючих. Песимізм – одна з характерних рис натури Рака, і в цьому стані він так чи інакше постійно перебуває.

Рак ніколи не ллє крокодилячих сліз. Його сльози – це справжні потоки скорботи, які викидають із самої глибини його ніжного, легкоуразливого серця. Його неважко образити необережним словом або поглядом. Образившись, він похмуро мовчить, і вам ні за що не дошукатися до причини образи. Іноді Рак, як і Скорпіон, здатний глибоко затаїти образу і жадати помсти. Правда, на відміну від Скорпіона, який зневажає небезпеку, Рак воліє мстити таємно. Ображений, він найчастіше йде в себе і не подає ознак життя, відмовляючись відповідати на листи або телефонні дзвінки.

Ще одна з характерних рис Раків – безпричинна різкість, навіть злість. Не на когось конкретно, а на весь світ. Перехожий, грубо відповів на ваше запитання, сусід по столу, у відповідь на ваше прохання майже шпурнув в вас сільничку, – все це теж Рак. У ці хвилини він, здається, ненавидить всіх і вся. На щастя, такий стан триває недовго. Змінюється фаза Місяця, а з нею і характер Рака.

Раки бувають двох основних типів. До першого належать люди з гарним округлим обличчям, ніжною шкірою, великим усміхненим ротом, майже зовсім круглими очима і дитячим виразом обличчя. Другий тип зустрічається частіше. Він настільки специфічний, що його важко з кимось сплутати. Велике обличчя, виступаючі надбрівні дуги і високі скули. Брови як би злилися на переніссі, утворивши постійну незникаючу складку, яка анітрохи не псує обличчя, а надає йому певну своєрідність. Для цього типу характерна висунута нижня щелепа і «висунуті» вперед або просто нерівні зуби. Очі маленькі і широко розставлені. Іноді в особі Рака можна вловити окремі риси обох типів, але в будь-якому випадку ви безпомилково впізнаєте людини, кого покровителем є Місяць.

Серед Раків зустрічаються повні люди, але частіше вони худорляві, мабуть, навіть кістляві. Руки і ноги по відношенню до тулуба досить довгі, плечі широкі, а ступні і кисті рук або надзвичайно малі, або, навпаки, занадто великі. Верхня частина торсу у Раків зазвичай набагато масивніше нижньої. Жінки-Раки зустрічаються також двох типів. Незалежно від статури (щільні або худорляві) у них або дуже пишні, або зовсім плоскі груди (середнього розміру не буває). Завдяки цій особливості жінок-Раків завжди легко відрізнити від інших.

Риси обличчя Раків надзвичайно виразні. На них одночасно відображаються десятки різних настроїв. Рак, подібно до дзеркала або кінокамери, має здатність не тільки запам’ятовувати настрої, але і зберігати їх і передавати оточуючим. Тому-то Раки так прихильні до минулого, історії, старовини. Історія держави цікавить їх не менше, ніж історія власних предків. Раки люблять колекціонувати антикваріат, старовини і все, що пов’язане з минулим.

Раки – надійні охоронці таємниць і всякого роду секретів. Завдяки своїй інтуїції, співчутливості і здатності співчувати іншим, вони нерідко стають повіреними людських душ. Але, з увагою вислухавши кожного, хто захоче поділитися з ним своїми думками і почуттями, свою власну душу Рак ретельно оберігає від цікавих.

Щоб краще зрозуміти людину-Рака, раджу вам поспостерігати за звичками справжнього рака. Якщо рак вхопиться за що-небудь своєю клішнею, вам ніякими силами його не відірвати. У крайньому випадку він може навіть пожертвувати клішнею. Такий же і Рак. Він ні за що не розлучиться з тим, що йому дорого, – будь то його близький друг, річ або робота.

Цікаво спостерігати за раком, коли він на щось націлений. Це дивовижне створіння ніколи прямо не наблизиться до жаданого об’єкту, а буде робити обхідні маневри, не випускаючи його з поля зору. Якщо раптом об’єкт, на який він «поклав око», захоче втекти або хтось сторонній наміриться на нього зазіхнути, рак тут же підскочить до викоханого предмету і вчепиться в нього.

Поведінка Раків аналогічна поведінці їх тезок. Поставивши перед собою мету, Рак ніколи не піде напролом. Він буде кружляти, роблячи вигляд, ніби зайнятий чимось іншим, і уважно спостерігати. Але варто йому відчути, що хтось інший може йому завадити, і він блискавично завершить задуману комбінацію і залишить суперника з носом.

Що стосується благородства і безкорисливості, не можна сказати, що Рак начисто позбавлений цих якостей. Навпаки, він завжди прийде на допомогу, але тільки в тому випадку, коли упевниться, що допомоги більше чекати нізвідки; Рак буде тягнути до останнього, чекаючи, що допоможе хтось інший, а не він. Він не з тих, хто бездумно витрачає власний час або гроші. І все ж він – істота добра і жаліслива, і він не дасть вам потонути у себе на очах.

Імпульсивність Раку не властива. Задумавши щось, він прорахує можливі варіанти, зважить всі за і проти. Саме тому він рідко помиляється і всі його «підприємства» закінчуються успішно. Не будучи по натурі гравцем, він рідко ризикує, тому що у випадку програшу впадає в глибокий песимізм, відчуваючи себе нещасним. Він не належить до тих натур, які, зазнавши невдачі, спробують взяти реванш. Рак же впадає в транс, вийти з якого зможе далеко не відразу.

Раки – і чоловіки і жінки – відносяться до свого будинку з любов’ю, що межує з благоговінням, порівнянним хіба що зі священним екстазом, в який впадали стародавні жерці перед жертовним вівтарем. Будинок Рака – це місце, де він відчуває себе спокійно і затишно. За службовим обов’язком Рак може об’їздити хоч півсвіту, але ніде не буде такий щасливий, як у власному домі. Погляньте, що трапляється, на обличчя Рака, який повернувся додому після тривалої відлучки. Захват і блаженство – ось що буде на ньому написано.

Рак, навіть якщо він дуже багатий і любимий, ніколи не відчуває себе повністю комфортно. Постійне очікування прийдешніх бід, катастроф та випробувань вічно його мучить. Багато Раків зберігають у себе під ліжком або в коморі величезний запас консервів. Не вірите? Загляньте і самі переконаєтеся. Причому на деяких банках вказано термін 30-річної давності. Спогади про давно минучий голод (хоча швидше за все він знає про нього лише з чуток) будуть нагадувати йому про те, що краще підготуватися до біди заздалегідь, тоді легше з нею впоратися. (Ной, треба думати, теж народився в сузір’ї Рака. Інакше навряд чи він так завбачливо захопив би з собою «кожної тварі по парі».)

Рак любить воду. Якщо він не плаває і не катається на водних лижах, то неодмінно бродить по коліна у воді. У більшості Раків є власні човни і навіть катери, а якщо кому-небудь з них належить вибирати між десятком шикарних лімузинів і власним, хай невеликим судном, де він міг би побути наодинці з собою, він, не роздумуючи, віддасть перевагу другому. Раків тягне морський прибій і місячна доріжка в морі. Рака, що знаходиться на борту власної яхти в стоптаних кросівках (бо тільки старе справжнє цінно), можна вважати найщасливішим із смертних.

Раки надзвичайно емоційні. Турботи і тривоги можуть укласти його в ліжко, а веселощі – вилікувати. Коли його щастя, здоров’ю або добробуту щось загрожує. Рак впадає у відчай, що тягне за собою погіршення самопочуття (аж до серйозних хвороб), помилки, прорахунки і більші неприємності. Сміливо можна сказати, що Рак сам частенько накликає на себе нещастя.

Найчастіше Раки страждають від болю в грудях і грудній клітці, колінах, у них слабкі нирки, сечовий міхур, чутлива шкіра. Менш схильні до захворювань голова та обличчя, а також живіт і органи травлення. Від Раків практично пішли всілякі виразки. Але ті з них, хто, закликаючи на допомогу сильно розвинене почуття гумору, зберігають бадьорість духу, благополучно доживають до глибокої старості. Здоров’я жодного іншого знаку Зодіаку до такої міри не схильне до зміни настроїв, як у Рака. Наслідком чорних думок і сліз є хвороби, а веселощі і щастя ведуть до чудесного зцілення. Про це завжди варто пам’ятати людям, народженим під цим знаком.

Більшість Раків – прекрасні садівники. Але не меншою любов’ю і турботою оточені і їхні банківські рахунки. Раки – люди скупуваті та грошові. У них завжди знайдеться пристойний запас про чорний день. Навіть у тих випадках, коли Рак запевняє вас у своє банкрутстві, це означає, що він підібрався до кількох десятків тисяч, відкладених на чорний день. Втім, для справжнього Рака – це справжня катастрофа. Правда, з тим, кого він щиро любить і хто потрапив у біду, Рак завжди поділиться всім, що має. (Зате за два цента, переплачених за банку консервів, він не менше півгодини буде вимовляти продавцю і не заспокоїться, поки йому з вибаченнями їх не повернуть.)

Раки – великі гурмани. Вони люблять, коли комора та холодильники ломляться від припасів (це вселяє їм упевненість у завтрашньому дні). Навіть розмова про їжу налаштовує їх на благодушний лад, при цьому обличчя у них сяють від задоволення. Раки насилу переносять розмови про голод і голодних і відчувають до них щире співчуття. Викидати їжу, навіть залишки, для Рака неприпустимо. Якщо не хочете, щоб він у вас розчарувався, ніколи не робіть цього при ньому.

У Раків, як чоловіків, так і жінок, сильний батьківський інстинкт. Вони завжди прагнуть смачно нагодувати і тепліше укутати своїх друзів, ставляться до них, як самі турботливі батьки. Важко сказати, що в житті Раків найбільша слабкість – діти, їжа або гроші.

Рак ховає свою тонку, легкораниму душу під твердим панциром, свідомо уникаючи бурхливих життєвих колізій. Улюблені його кольори: блідо-золотистий і сріблястий (відтінки місячного світла), а також світло-зелений, ліловий і бузковий.

Знаменитості, народжені під знаком Рака

Луї Армстронг
Інгмар Бергман
Генріх VII!
Жан Кокто
Джина Лоллобриджида
Марсель Пруст
Рембрандт
Нельсон Рокфеллер
Рінго Старр
Ігор Стравінський
Ернест Хемінгуей
Юлій Цезар
Марк Шагалл

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,324