Все про вагістність
Все про вагістність

Як розпізнати Овна – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Як розпізнати Овна, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

“Незалежно від статі, Овен негайно кидається в бій з несправедливістю, частенько не замислюючись про наслідки”

“Але він все одно не стане довго сумувати, а збереться з силами, струсонеться і кинеться назустріч новим випробуванням і пригодам.”

… Вони не бажали дотримуватися простих правил, які, навчали їх друзі: якщо занадто довго тримати в руках розпечену до червоного кочергу, зрештою обпечешся, якщо глибше полоснути по пальцю ножем, з пальця звичайно йде кров.

Чи доводилося вам зустрічатися з надзвичайно привітною, напористою людиною з твердим рукостисканням і постійної посмішкою на обличчі? Якщо так, то швидше за все ви потрапили в поле зору Овна. Припущення ваше виявиться ще більш справедливим, якщо він до того ж захопить лідерство в розмові, не даючи вам можливості вставити і слова.

Ваш новий знайомець люто бореться за праве діло і пристрасно захищає скривджених? Це ще більше на нього схоже. Незалежно від статі, Овен негайно кидається в бій з несправедливістю, частенько не замислюючись про наслідки. Він спробує з’ясувати стосунки з кожним, хто посміє йому перешкодити, будь то поліцейський або озброєний бандит. Пізніше він може пошкодувати про свою гарячність, але в запалі бою це просто не прийде йому в голову. Люди, які знаходяться під впливом Марса, володіють дуже рішучим характером і не схильні сумнівам.

Овен – перший знак Зодіаку; він символізує життя. Овен (баран) думає тільки про себе. Він – дитина і, як будь-яке дитя, повністю поглинений своїм власним Я і зайнятий тільки самим собою. Його інтереси – понад усе. Як і немовля, його не цікавить, що думають і відчувають оточуючі. Немовля мокре або голодне, і воно несамовито волає, вимагаючи те, що йому належить. Так і Овен. Якщо йому що-небудь потрібно, він, не замислюючись, подзвонить вам в 4 ранку. Ви спите? Та як ви можете спати, якщо його мучить безсоння? Ні вже, будьте люб’язні, встаньте і добудьте те, що йому потрібно. Як справжнє дитя, Овен розглядає навколишній світ як додаток до самого себе. Але ж нікому і в голову не прийде назвати немовля егоїстом. Те ж можна сказати і про Овна. Він настільки природний і щирий у всіх своїх проявах, що це дещо скрашує його егоїзм і агресивність.

У Овні немає і сліду хитрості, і таким він залишиться на все життя – довірливим, помилаючимся і вірячим знову. Будь-які отримані образи вмить забудуться, варто кому-небудь пригріти і приголубити його.

Овен може будувати повітряні замки, але зовсім не для того, щоб кого-небудь обдурити. Він сам свято в усе вірить. У характері Овна немає нічого прихованого або складного: він весь перед вами; як на долоні. Овен так само ранимий, як дитина, і майже настільки ж беззахисний. Коли дорослі або більш сильні намагаються відібрати у дитини улюблену іграшку, вона починає так бурхливо протестувати, що всі розуміють, що з нею краще не зв’язуватися, і віддають їй відібране. Відповідно поводиться і Овен: рішучість отримати своє завжди сприяє тому, що він домагається поставленої мети.

Є кілька особливостей, за якими ви майже завжди зможете безпомилково розпізнати Овна серед інших. У Овнів досить різкі риси обличчя і добре окреслені брови, вузьке перенісся часто утворює разом з бровами знак барана. (Знак як би попереджає всякого, хто думає, що зможе легко впоратися з Овном). Колір обличчя зазвичай яскравий; волосся, особливо при яскравому сонячному світлі, злегка віддають рижіной, а обличчя і голова часто відзначені рідкою цяткою або шрамом. У рухах вони такі швидкі й спритні, що здається, від них на всі боки летять іскри. Настільки ж швидко вони мислять. Кісткова структура Овна тонка і міцна. У осіб обох статей зазвичай широкі плечі, і ходять вони, трохи нахилившись вперед, немов летять (в прямому і переносному сенсі). Барана не назвеш істотою граціозною, хоча спритність, з якою йому вдається вибратися з кризових ситуацій, дуже часто спантеличує тих, хто його недооцінює. Загалом, зовнішній вигляд Овна говорить про його крайню самовпевненості і егоцентризм. Якщо вам зустрінеться Овен з сумно опущеними плечима, значить, в дитинстві його глибоко і боляче поранили, тому йому потрібен час, щоб прийти в себе, але він воспрянет, можете не сумніватися. На світі немає нічого, що змогло б надовго вивести Овна з ладу і зіпсувати його характер; він ні в якому разі не песиміст.

Той, кому протегує Марс, завжди із привабливою чесністю і зворушливою довірливістю дивиться вам прямо в очі. Ви ж його кращий друг, так? І щиро любите його, чи не так? Ні? Сльози готові хлинути з його очей, але він стримується. А якщо вам все ж доведеться побачити його сумним, то знайте: ви поранили його в саме серце. Овен швидше помре, ніж дозволить іншим помітити його слабкість; іноді він в буквальному сенсі ризикує життям, тільки б ніхто не подумав, що він недостатньо мужній.

Розмовляючи з ким-небудь, Овен дивиться прямо в обличчя співрозмовнику. Якщо ж він відводить погляд, значить, йому просто нецікава розмова. У цей момент щось інше привернуло його увагу, і він не намагається цього приховувати. Не ображайтеся. Пам’ятайте про дитину, яка, взявши одну іграшку, тут же хапається за іншу.

Овен буде всіма силами добиватися лідерства в обраній ним кар’єрі. Овна-невдаху легко впізнати по тій незадоволеній увазі, з якою він змушений підкорятися комусь іншому. Овен-переможець ліберальний, надзвичайно щедрий, але бажає, щоб всі навколо голосно співали йому дифірамби. Зате чого ви ніколи не знайдете в Овні, скільки б не намагалися, – це витонченості, такту і скромності. Коли Господь роздавав ці якості, Овен знаходився зовсім в іншому місці. Овен досить нетерплячий. Якщо в кафе йому подаасть черствий бутерброд навіть дуже гарненька офіціантка, він не замислюючись, висловить їй все, що думає з цього приводу. Але якщо йому сподобається обслуговування, він залишить чайові, удвічі перевищуючі личить нагоді суму.

Овен надмірно прямолінійний, якщо не сказати гірше. Брехливість і ухильність абсолютно не властиві людям, чиїм покровителем виступає Марс. Прямота і виняткова чесність – ось візитна картка Овнів, хоча ці якості аж ніяк не завжди є позитивними.

Овнам властива безвідповідальність. Іноді в передчутті чогось цікавого, повністю заволодівшого їх увагою, вони можуть забути про свій обов’язок.

Хоча Овен належить до знаку Вогню і володіє рішучістю, підприємливістю і відвагою, є речі, яких він побоюється. Він не здригнеться, випавши йому зустріти величезну снігову людину або навіть Франкенштейна, але не переносить фізичного болю. Його ні в якому разі не можна назвати боягузом, але він буде хникати і скаржитися при найменшому болю. А вже зубні лікарі і зовсім його закляті вороги.

Кожен Овен протягом життя хоч раз та вплутається в яку-небудь авантюру, результатом якої з’явиться шрам на голові або обличчі. Дуже часті в Овна опіки і порізи, він страждає сильними головними болями і мігренню, причиною якої часто є хвороби нирок. Баран повинен зміцнювати своє здоров’я, регулярно показуватися стоматологу, перевіряти зір, правильно харчуватися, не простуджувати голову і по можливості не зловживати алкоголем (який шкідливий не лише для нирок, а й взагалі протипоказаний людям, що знаходяться під заступництвом Марса). Кісткові захворювання, болі в колінних суглобах і розлади шлунку часто зустрічаються у людей, народжених у другій половині березня – першій половині квітня. В цілому ж організм Овна міцний і витривалий, якщо, звичайно, не захоплюватися надмірностями, чим, на жаль, Овен частенько займається. Якщо ви побачите Овна лежачим в ліжку, знайте, що йому дійсно погано. Але навіть у такому стані його доводиться силою утримувати в ліжку, щоб він кудись не втік. Завдяки сильному організму Овен одужує в тих випадках, коли всі інші давно загинули б. А доводять його до серйозних захворювань бараняча впертість і небажання слідувати здоровому глузду. На жаль, подібне ставлення до здоров’я типово для Овна, і тільки з віком навчені життям Овни іноді переглядають своє ставлення до цієї важливої проблеми. Овни майже не схильні до наркотиків; вони рідко використовують ліки, навіть такі, як таблетки від головного болю або снодійне.

Завдяки незламному оптимізму Овен (поряд із двома іншими володарями знака Вогню – Львом і Стрільцем) рідко страждає хронічними захворюваннями, які астрологи здавна приписували (а медики визнали тільки недавно) меланхолікам і песимістам. Народжені зі знаком Вогню частіше піддаються сильним застудам, гострим інфекційним і іншим захворюванням, високому кров’яному тиску. Можна багато говорити про гарячність Овна, зате він рідко піддається зневірі. Депресія, навіть якщо для неї є достатньо підстав, проходить у Овна швидко і безслідно. Пристрасть до лідерства і глибоке переконання, що ніхто не може зробити нічого краще нього, часом сильно заважають Овну і увергають його в пучину усяких бід. Овен буде наполегливо вести свою справу, перевіряти і перевіряти виконавців і в результаті може заробити виразку або нервовий розлад. Але вже в чому не можна дорікнути Овна, так це в ліні.

Будучи нехитрим по натурі. Овни начисто нездатні на дипломатичні хитрощі і прийоми. Одного разу знайомий мені Овен завдяки енергії та підприємливості обзавівся прекрасним спонсором для здійснення одного зі своїх оригінальних проектів. Перед самим підписанням контракту спонсор, цілком природно, запропонував провести експертизу, щоб оцінити вартість проекту. Овен, який щиро переконаний, що в діловому відношенні всі інші в порівнянні з ним просто нулі, з властивим Овнам смиренням вимовив: «А більше ви нічого не хочете?» Думаю, зайве додавати, що спонсор тут же відмовився від підтримки проекту, і геніальна затія мого знайомця лопнула як мильна бульбашка, так як з відходом спонсора загадковим чином зникли й інші учасники проекту. Так Овен власноруч убив своє майбутнє дитя. Будь він хоч трохи хитріше, справа могла б скінчитися блискуче, але зазвичай Овнам потрібно півжиття, щоб навчитися елементарної дипломатії. Зате якщо він збагнув і це, то успіх його, завдяки природній інтуїції і величезному творчому потенціалу воістину грандіозний. Як не дивно. Овни частіше створюють багатство не собі, а іншим. Більшість з них, все життя не маючи власного кутка, знімають квартиру або будинок. Але, судячи з усього, гонитва за грошами – не основна мета Овна.

Хоча Овен з упевненістю просувається по життю, мало піклуючись про почуття інших, а його ставлення до всього можна виразити коротким девізом «насамперед я …», він тим не менше – один з найщедріших і добрих знаків Зодіаку. У ньому немає жорстокості. Він щиро вірить у те, що може зробити будь-яку справу краще за інших. Якщо Овну доведеться вибирати між славою і багатством, він, не замислюючись, віддасть перевагу першому. Це не означає, що він зневажає гроші, аж ніяк. Просто слава і визнання для нього дорожче.

Овен дуже запальний, але спалахи гніву зазвичай блискавичні та вже через хвилину Овен забуває причину гніву і щиро вам посміхається. В зв’язку з цим не можна не згадати одного із знаменитих Овнів – Микиту Хрущова, який, щоб змусити себе слухати, в припадку гніву стукав черевиком по трибуні в залі засідань Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку.

Людей, чиїм покровителем є Марс, часто звинувачують у нестерпному характері. І це частково вірно. Зате вони не злопам’ятні, не вміють довго сумувати і завжди дивуються тим, хто не може довго забути про нанесені образи. Як, ви все ще пам’ятаєте, що він вам в запальності сказав? Але ж він зовсім так не думав, це просто випадково вирвалося. Овен здатний попросити вибачення навіть у свого заклятого ворога. Іноді щоб здійснити заповітну мрію, Овен може і злукавити. Але навіть до невинної брехні Овни вдаються дуже рідко, так як брехня їх завжди помітна. Овни не цікавляться плітками; вони занадто зосереджені на собі і власних справах, щоб віддаватися міркуванням про вчинки і поведінку інших. Всіх людей Овен ділить на хороших і поганих, в його палітрі всього дві фарби – чорна і біла, ніяких напівтонів.

Тільки у випадку особливо несприятливого розташування планет у момент його народження Овен може бути жорстоким чи несправедливим, але це трапляється досить рідко. Типовий Овен з однаковою простотою і видимим задоволенням попоїсть як за королівським столом, так і в компанії волоцюг. А всі чутки з приводу його упереджень засновані тільки на одному: він ділить всіх людей на друзів і ворогів, і якщо ви належите до перших, повинні, як і він, ненавидіти других.

Якщо відкинути зайву, дратівливу прямоту, Овен може служити зразком світського обходження. Він здатний годинами захоплююче розповідати про предмети, про які не має ні найменшого уявлення. При цьому він не стане зупинятися на деталях. Це не його коник, нехай цим займеться хтось інший. Овен не дасть собі труда придумати правдоподібну розповідь – те, що було вчора, вже пройшло і більше його не цікавить, а до завтра ще далеко.

У Овні дивним чином уживаються реаліст і ідеаліст. Рідко хто може продемонструвати таку завзятість і силу духу, і разом з тим мало хто буває настільки ж сентиментальний, поетичний і так свято вірить в чудеса. Люди, чиїм покровителем виступає Марс, абсолютно нездатні визнати поразку, навіть тоді, коли вона очевидна. Вони вірять у щасливий кінець – будь то в коханні або в бейсбольному матчі. Будучи дуже здібними гравцями, Овни в грі завжди розраховують тільки на себе. Вони не з тих, хто буде чекати, поки успіх звалиться їм на голову. Вони воліють завоювати його самі. Ось чому ви майже ніколи не зустрінете Овнів в ролі прохачів або в списках отримуючих допомогу з безробіття. Багатьом людям така надмірна активність Овнів не до душі. Але Овни, якщо захочуть, можуть бути й іншими: спокійними, мудрими і серйозними. На жаль, до подібної поведінки вони приходять лише в зрілому віці. Хоча Овни легко завойовують симпатії людей, що, безсумнівно, важливо для кар’єри політичного діяча, з них рідко виходять хороші політики. Обережний політик спочатку вислухає всі думки, зважить всі обставини, а вже потім висловить свою точку зору. Для середнього Овна політична арена – не краще місце докладання зусиль. По-перше, тому що Овен не сильний в економіці, і, по-друге, він нестриманий в мові і ненавидить будь-які обмеження.

Істинне призначення Овна – творча діяльність. Без оригінальності, енергії і сили волі Овна багато проектів не зможуть бути повністю реалізовані або придбають зовсім інший, менш цікавий ракурс.

Дуже важко змагатися з Овном в прояві індивідуальності. Овен зазвичай воліє говорити про себе і про свої справи, ніж про інших. Виняток становлять люди, яких він щиро любить. Якщо вам вдалося завоювати симпатію Овна, він буде найуважнішим слухачем, особливо якщо мова піде про щось для нього нове і цікаве. Він цілком підтримає вашу ідею, щедро запропонує вам свій час, допомогу і засоби. Якщо ви потрапите в лікарню, він, можливо, і не вибере час, щоб відвідати вас, зате порадить вам кращу клініку, сам відвезе туди і познайомить зі своїм особистим лікарем (у порівнянні з яким Пастер – просто початківець практикант!). Надавши вам одного разу допомога у важкій ситуації, Овен, не замислюючись, зробить це ще і ще раз. Але вже ви, будь ласка, не забудьте висловити йому за це гарячу подяку. Він буде якщо й не розлючений, то глибоко ображений, якщо ви залишите без уваги його клопоти і турботи про вас (в яких, цілком ймовірно, ви зовсім не маєте потребу). Він обожнює робити послуги і ласки, і чим ширше жест, тим краще він себе відчуває. І якщо проявлена вами подяка виявиться адекватно витраченим з його боку зусиллям, можете не сумніватися – він з радістю допоможе вам і надалі. Його дивовижна самовпевненість у поєднанні з наївною вірою в інших часто призводить до розчарувань. Але він все одно не стане довго сумувати, а збереться з силами, струсоне і кинеться назустріч новим випробуванням і пригодам.

Якщо Овен у щось вірить, то ви можете витратити хоч все життя, доводячи його оману, але так і не досягнете бажаного ефекту. Він ніби одягає на очі шори і закладає вуха ватою, тим часом як сам в лічені секунди здатний змінити думку або прийти до зовсім іншого рішення. Спробуйте тоді довести йому, що тільки що його думка була прямо протилежною – він навіть не згадає про це. Здатність Овна миттєво відкидати старе і осягати нове воістину фантастична (одне з основних пояснень, чому він з такою легкістю пристосовується до нових людей і обставин). Тих, хто намагається відмовити його від поспішних висновків, він сприймає як перешкоду на своєму шляху і безсоромно відкидає від себе все, що заважає його руху вперед. Не вельми ладнає Овен з людьми консервативними, зважуючих кожне слово і вчинок; найчастіше саме вони стають його найлютішими ворогами.

У Овні живий дух донкіхотства, він сміливо кидається в бій з несправедливістю. Але варто тільки запалі боротьби згаснути, і він знову стає милою, усміхненою і ласкавою істотою. Метал Овна – залізо, що дає своєму знаку непохитність і величезну життєву силу, в десять разів більше, ніж у інших людей. Вогонь, що горить в його душі, подібний до маяка, що висвітлює шлях у мороці і дає надію стражденним.

Овен – першопроходець, який веде за собою людей до великої мети. Віра його чиста – без домішки лицемірства і жадібності. Овен рідко стає володарем великого статку, але якщо це відбувається, він ніколи не трясеться над ним. Всіма своїми скарбами він охоче поділиться з іншими, вірячи, що все витрачене повернеться йому сторицею. Доставляти людям радість – одна з його головних цілей. Він щиро переконаний, що життя повне чудес, і з радістю поділиться ними, якщо, звичайно, ви самі того захочете.

Знаменитості, народжені під знаком Овна

Ганс Християн Андерсен
Йоганн Себастьян Бах
Бісмарк
Марлон Брандо
Вінсент ван Гог
Франц Йозеф Гайдн
Гаррі Гудіні
Костянтин Станіславський
Артуро Тосканіні
Теннессі Вільямс
Генрі Джеймс
Томас Джефферсон
Бетт Девіс
Джоан Кроуфорд
Сергій Прокоф’єв
Джозеф Пулітцер
Симона Синьйорі
Пітер Устинов
Микита Хрущов
Чарльз Чаплін

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,321