Все про вагістність
Все про вагістність

Як розпізнати Лева – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Як розпізнати лева, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

“Левиця – далеко не скромний польовий квіточку, а розкішна царствена троянда.”

Вигляд у нього був добродушний, але кігті довгі, а зубів так багато, що Аліса відразу зрозуміла, що з ним жарти погані.

Чи доводилося вам зустрічати людей, з поблажливим і царственим виглядом приймаючих як належну, що надається їм люб’язність? Якщо так, то це не хто інший, як Лев.

Лев, як відомо, цар звірів. Тому його тезка претендує на аналогічне положення серед решти знаків Зодіаку. У поведінці Лева сплелися воєдино виняткова рухливість і царствена лінь. Найчастіше цих королівських осіб можна зустріти на офіційних прийомах, світських раутах, вечірках і в інших людних місцях. Лев ненавидить темряву і самотність, однаково навіваючих на нього нудьгу, зате із захопленням прийме запрошення розважитися.

Серед Левів майже ніколи не зустрінеш інтроверта. Всі Леви експансивні, горді собою, сповнені почуття власної гідності. Спробуйте не надати їм належної уваги, поваги, спробуйте хоч трохи в чомусь їх ущемити і замість ледачого, ласкавого кошеня перед вами виникне гордий і страшний звір зі здибленої гривою і пролунає громовий рев!

У зовнішності людей, народжених в сузір’ї Лева, як чоловіків, так і жінок, є щось від їх царственого побратима. Зазвичай у них пишні шевелюри і оманливо-ледачий погляд. Хода пряма і гордовита, з вираженою котячої м’якістю в рухах. У жінках лінива граціозність поєднується з прихованою чуттєвістю.

У всіх Левах помітно бажання панувати; вони дивляться на простих смертних як би зверху вниз. Мова Левів так само некваплива, як і їх рухи. Лев обожнює бути центром уваги. Серед Левів іноді попадаються блакитноокі люди, але відмітною особливістю людей цього знаку, особливо жінок, є карі очі, від світлого до зовсім темного відтінку, круглі за формою, зі злегка підійнятими вгору зовнішніми куточками (котяче око). Колір волосся частіше темний, іноді яскраво-рудий; волосся хвилясте, пишні, неслухняні, від того у Левів часто як би розпатланий вигляд.

Леви (вважаючи себе найрозумнішими) дуже люблять повчати всіх і вся, через що часто вибирають кар’єру викладачів, психіатрів чи політиків. І взагалі, здається, Леви чудово навчилися розбиратися в складнощах і перипетіях чужого життя, тільки ніяк не можуть розібратися у своєму власному. Але спробуйте їм про це сказати, і ви побачите, як страшно вони на вас образяться. Якщо ж ви полестити їм, вони стануть вашими кращими друзями. Ні на один із знаків Зодіаку лестощі не діють так сильно, як на Левів. Марнославство – ахіллесова їх п’ята.

Леви надзвичайно чутливі до того, що думають про них оточуючі. Немає кращого способу завоювати прихильність Лева, ніж похвалити його мудрість і прозорливість або надітий на ньому модний светр. І той, і інший комплімент він сприйме з однаковим задоволенням. Леви проникливі і кмітливі; вони ніколи не будуть даремно витрачати час на безпідставні проекти та плани. Лев – відмінний організатор і керівник. Він не пропустить нагоди похвалити працівника або насварити його, залежно від того, що той заслуговує. Правда, і в тому, і в іншому випадку мова його буде не позбавлена деякої театральності.

Щедра, царствена натура Лева найкращим чином проявляється тоді, коли він приймає гостей у власному будинку. Великою кількістю і вишуканістю страв і напоїв, оздобленням кімнат і кількістю знаменитих і високопоставлених чоловіків і розкішних жінок обід у Лева більше нагадує прийом в царському палаці. Так і здається, що в наступну хвилину в одну з дверей велично впливе Клеопатра або на худий кінець мадам Помпадур. Торкнувшись імен цих найбільших спокусників всіх часів і народів, ми підійшли до одного з головних аспектів життя Лева – любові.

Лев не мислить свого існування без любові; все його життя крутиться навколо неї. Він або тільки що щасливо одружився, або збирається зробити це наступного тижня, або полум’яно закоханий, або тільки що розлучився зі своєю любов’ю. Залежно від стану своїх любовних справ він або сяє, як сонце, або убитий горем, немов завтра йому доведеться померти. І ця фраза не перебільшення. Коли Лев розлучається зі своєю коханою чи дружиною, гордість його так уражена, що здається, йому прийшов кінець. Але, на загальне задоволення, все закінчується благополучно. Лев незабаром або мириться зі своєю дружиною (коханої), або знаходить нову і знову щасливий. Таких примирень – сварок в життя Лева незліченна кількість. Ось чому серед Левів майже не зустрінеш холостяків або старих дів.

Лев, будучи натурою сильною, не любить бути залежним і покладатися на кого-небудь. Навпаки, він обожнює, коли люди залежать від нього. Іноді, правда, він бурчить, що йому доводиться робити занадто багато, тоді як інші тільки сидять і дивляться йому в рот. Насправді подібне положення надзвичайно його влаштовує. Спробуйте запропонувати йому свою допомогу, і він тут же з обуренням її відкине, але якщо ви попросите допомоги у нього, він з радістю зробить для вас все, що ви попросите. Надання благодіянь у нього в крові.

З грошима Лев поводиться дуже вільно, іноді навіть занадто. Завдяки цьому він неодноразово опиняється на межі банкрутства, але завжди знаходить спосіб поправити свої справи. Лев обожнює все першокласне, розкішне і дороге. На задоволення і розваги він може витратити цілий статок. Лев любить робити широкі жести і ніколи не відмовляє тим, хто просить у нього в борг. Та й як може цар відмовити в чомусь своїм підданим?

Здоров’я у Левів міцне. У них дуже рідко трапляються хронічні захворювання. Зате нещасних випадків, переломів, гострих інфекційних захворювань хоч відбавляй. Основною проблемою є недостатня увага Левів до свого здоров’я і небажання перебувати в ліжку, коли необхідно.

У Левів ні в чому і ніколи не буває «золотої середини». Вже якщо вони працюють, так за ними ніхто не може наздогнати. Якщо гуляють, то все місто або хоча б квартал про це знають. Якщо люблять, то самозабутньо. А вже якщо на них нападає лінь, то вони пальцем не поворухнуть, навіть якщо станеться землетрус. До того ж Леви володіють дивовижною здатністю передоручати іншим нудні, занудні справи, беручи участь тільки в тих, які свідомо обернуться для них гучною славою, визнанням та іншим.

Перед справжнім випробуванням Лев ніколи не відступить і врятує інших; героїзм притаманний його натурі.

Лев на рідкість надійний друг, але грізний суперник. Він – творча, активна, сильна, благородна і яскрава особистість. Метал Лева – золото, а камінь, що приносить йому щастя, – топаз.

Лев ніколи не схиляє голову під ударами долі, твердо вірячи, що сонце буде завжди висвітлювати його шлях золотим сяйвом.

Знаменитості, народжені під знаком Лева

Роберт Бернс
Іван Білібін
Наполеон Бонапарт
Джон Голсуорсі
Клод Дебюссі
Мстислав Добужинський
Фідель Кастро
Беніто Муссоліні
Вальтер Скотт
Олдос Хакслі
Альфред Хічкок
Персі Біші
Шеллі Джордж Бернард Шоу
Жаклін Кеннеді-Онассіс

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,326