Все про вагістність
Все про вагістність

Як розпізнати Козеріга – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Як розпізнати Козеріга, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга
“Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

«Козеріг так добре вписується в будь-яку обстановку, іноді стаючи зовсім невидимим на її фоні, що зовнішні його характеристики нічим особливим не відзначені.»

– Тато Вільям, сказав цікавий малюк. – Голова твоя білого кольору.

Тим часом ти завжди догори ногами стоїш.

Як ти думаєш, правильно це?

Навчитися впізнавати цей знак Зодіаку неважко, слід лише трохи потренуватися. Взяти, приміром, павука. Він не в змозі встигнути за мухами, але всі вони потрапляють в його спритно сплетену мережу. Ще один приклад. У байці Езопа повільна черепаха наполегливо, нікуди не звертаючи, що повзе до мети, обганяє швидконогого зайця і приходить до фінішу першою.

А тепер візьмемо Козеріга. Найчастіше його знайдеш там, де він може просунутися по шляху своїх таємних честолюбних прагнень. На будь-якому прийомі він буде серед найвідоміших і найбагатших людей. Іноді його можна побачити і серед менш відомих і не настільки багатих.

Зате вже в колі тих, хто його нижче за матеріальним і соціальним станом, його не знайдеш. У таких місцях Козеріги не водяться.

Козеріг спокійний і малопомітний, він частіше спостерігає за подіями здалеку, рідко втручаючись в розмови, а тим більше суперечки.

Козеріг так добре вписується в будь-яку обстановку, іноді стаючи зовсім невидимим на її фоні, що зовнішні його характеристики нічим особливим не відзначені. Козеріги можуть бути будь-якої статури: міцної і кріпкої, тонкої і витонченої, повної і навіть огрядної. Але незалежно від типу статури, всі Козеріги міцно стоять на землі і збити їх з ніг практично неможливо.

У людей, чиїм покровителем є Сатурн, волосся частіше пряме, гладке й темне, пильний погляд темних же очей і смаглява або світло-оливкова шкіра.

Іноді попадаються світловолосі і світлоокі Козеріги, але якщо ви придивитеся до, них уважніше, то за ідилічно-романтичної зовнішністю проглянуть ті ж залізна рішучість, завзятість і діловитість.

Козеріг оточений аурою смутку і серйозності, а Сатурн вимагає від своїх підопічних суворої дисциплінованості і суворості. У Козерігів рівний, спокійний голос, а інтонацій притаманна м’якість, діюча на людей заспокійливо. Однак, хоча Козеріг здається іноді м’якше пухової перини, насправді він твердий, як скеля. Козеріги наполегливо, нікуди не звертаючи, йдуть до наміченої мети, не звертаючи уваги на образи і розчарування, і долають усі перешкоди. У той час, як інші в пошуках більш короткого шляху можуть відхилятися вправо і вліво, Козеріг вперто йде вперед.

Козеріги поважають владу і шанують традиції, через що люди часто приклеюють їм ярлик манірності і снобізму. Подібні звинувачення не залишають Козеріга байдужим, але, будучи мудрим, він воліє не зв’язуватися з кривдниками і не наживати собі зайвих ворогів. Нерідко Козеріг поступається і прощає, але це лише добре продумана тактика, спрямована на досягнення мети.

Рухаючись вперед, Козеріг не дивиться по сторонах і не рахує зірки. Погляд його спрямований вперед, а ноги твердо стоять на землі. Пристрасті земні і небесні – жалість, злість, любов, ревнощі, марнотратність, лінощі – його не турбують, нехай інші розтрачують себе даремно. Козеріг може лише мимохідь, не зупиняючись, пошкодувати або засудити їх у душі і продовжить свій шлях далі.

Часом серед Козерігів попадаються надто романтичні особистості, які можуть мріяти про місяці і писати ліричні вірші. Але при найближчому розгляді мрії обертаються думами про роботу, а вірші написані чітким почерком, з дотриманням усіх правил орфографії та пунктуації.

Молоді Козеріги частіше задоволені життям, ніж літні. Це пояснюється тим, що в молодості Козеріги схильні ідеалізувати своїх предків і шанувати батьків. З часом безрозсудні витівки молодого покоління спантеличують і лякають консервативно налаштованих Козерігів. Вони несхвально хитають головою і згадують «добрі старі часи». На щастя, багато з них згодом пристосовуються до нової ситуації і навіть починають знаходити її в чомусь забавною.

Ті ж Козеріги, яким це не вдається, перетворюються в буркотливими зануд, отруйних існування оточуючим.

Козеріги рідко втручаються в чужі справи і не пліткують. Ніколи не стануть вони давати поради, якщо їх про це не просять. Якщо ж (на ваше прохання) порада дана, а ви її не дотримуєтесь. Козеріг не буде нагадувати вам про це, а тільки поскаржиться в душі на вашу недалекоглядність і легковажність.

Дуже часто про Козерігів говорять, що вони одружуються і виходять заміж з розрахунку. Це, звичайно, перебільшення, але розсудливий козел ніколи не одружиться похапцем, скоропалительно, ґрунтовно не підготувавшись до цієї події.

У дитинстві Козеріги – найслабші і хворобливі з дітей, але з віком поступово набирають силу. Спокійне, розмірена натура козла володіє таким життєвим потенціалом, що серед Козерігів нерідкі довгожителі, доживають до ста і більше років.

Найстрашніші вороги Козерігів – страхи, похмурість і песимізм. Ті з них, хто прагне продовжити собі життя, повинні проводити більше часу на свіжому повітрі, займатися фізичними вправами і виробити більш оптимістичний погляд на речі. Майже у всіх Козерігів дуже чутлива і ніжна шкіра, через що у них часті шкірні захворювання інфекційного та алергічного характеру. Нерідкі розлади кишечника і нервової системи. Схильні вони і сильним головним болям, хвороб нирок і травмам колінних чашок, суглобів і кісток.

У Козерігів бувають або красиві, білі, здорові зуби, або, навпаки, дуже погані, через що їм часто доводиться звертатися до зубних лікарів.

Багатьом Козеріг здається боязким, довірливим і м’яким, можливо, лише трішки впертим. Насправді ж він навчився хитромудро приховувати своє «я», домагаючись таємної мети – положення лідера.

Улюблені кольори Козеріга: офіційний чорний, солідний коричневий, строгий темно-синій, а для більш романтичних натур – темно-зелений. Камінь Козеріга – яскраво-червоний рубін, а метал – важкий свинець. Всі скарби Козеріга лежать у землі, надійно укриті від сторонніх очей м’яким пухнастим мохом і спускаються до землі тонкими гілками плакучої верби.

Знаменитості, народжені під знаком Козеріга

Джордж Баланчин
Моріс Бежар
Вудро Вільсон
Барррі Голдуотер
Едгар Гувер
Ренато Гуттузо
Жанна д’Арк
Марлен Дітріх
Пабло Казальс
Йоганн Кеплер
Мартін Лютер Кінг
Рёдьярд Кіплінг
Анрі Матісс
Річард Ніксон
Ісаак Ньютон
Луї Пастер
Едгар Аллан По
Олена Рубінштейн
Валентин Сєров
Олександр Скрябін
Галина Уланова
Моріс Утрілло
Гвард Хьюз
Поль Сезанн

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 43 T. 0,198