Все про вагістність
Все про вагістність

Як розпізнати Діву – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Як розпізнати Діву, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Діви люблять піклуватися про маленьких безпорадних створінь … Справжня Діва завжди вибере маленьку тварину ..”

– Тільки гірчила зовсім, не птах, – зауважила Аліса.
– Ти, як завжди, абсолютно права! – Сказала герцогиня. – Яка ясність Думки!

Діва – знак непорочності, але не слід сприймати цей символ буквально; народження в кінці серпня-вересні саме по собі не є гарантією невинності. Хоча знак породжує більшість холостяків і старих дів, багато Дів врешті-решт знаходять подружнє щастя. Правда, вступ у шлюб відбувається не під впливом хвилинного спалаху фатальної пристрасті, тому що шлюб для Дів не самий природний стан; і все ж залишається тільки дивуватися тому, як успішно справляються Діви зі своїми подружніми обов’язками, будучи майже завжди надзвичайно відданими своїй сім’ї.

Діву дуже легко розпізнати серед інших в першу чергу по тому, що він або вона зовсім не демонстративно, безшумний, небалакучий і тримаються завжди як би осібно.

Приємний, інтелігентний молодий чоловік з книгами під пахвою, з ясним, аналітичним розумом, методично помічають будь-які дрібниці. Хто він? Даю майже 100% гарантії, що цей незнайомець народжений під знаком Діви. А спокійна, з чарівним м’яким поглядом дівчина, терпляче очікує на зупинці автобус? Звернули увагу на її кипельно-білі рукавички і прекрасні манери? Запевняють вас, що, увійшовши в автобус, вона не стане просити шофера розміняти 5-доларову купюру. В її гаманці завжди знайдеться потрібна дрібниця, щоб заплатити за проїзд. Такі вже Діви.

Ви майже не зустрінете цих вишуканих людей на дружній вечірці, в барі або просто тиняючихся без діла, не знаючи, куди себе приткнути. Набагато частіше їх можна побачити працюючими допізна в бібліотеці чи вдома за письмовим столом. У суспільстві Діви відчувають себе не дуже затишно, натовп їх дратує, вони по натурі одинака. Коли їм все ж доводиться виконувати світські обов’язки, вони роблять це з притаманною їм витонченістю, але без великого ентузіазму. Їм завжди здається, що вечірки і коктейлі – марна трата часу, відволікаюча від важливих справ. Діви не з тих, хто будує повітряні замки і віддається порожнім мріям. Вдень вони зазвичай страшно зайняті і встигають зробити масу справ, тому ввечері у них просто немає сил на всякі дурниці.

Перше, що ви завжди відзначите в Діві, – це не сходячі з її чола сліди дум і турбот. Здається, ніби вона постійно про щось напружено думає, – і це повністю відповідають дійсності.

Типова Діва (якщо, звичайно, не втрутилися якісь щільно збиті предки) володіє стрункою, худорлявої фігурою, великою гнучкістю і красивими, розумними і ясними очима. Очі Діви настільки чисті й прозорі, що в них як у дзеркалі ви можете побачити своє відображення. В рисах обличчя читаються спокій і врівноваженість. Більшість Дів на рідкість привабливі, з невеликими витонченими носами, вухами і губами. Діви граціозні і чарівні, хоча в них ні-ні та й прослизне відтінок марнославства. Вони небайдужі до своєї зовнішності, до того, як виглядають не тільки наяву, але й на фотографії і портретах. Якщо ви непомітно подивитеся за Дівою, то побачите, що вона частенько розглядає себе в дзеркало, особливо тоді, коли, як їй здається, її ніхто не бачить. Одязі вони надають великого значення. Наприклад, знаменитий шансоньє Моріс Шевальє швидше погодився б вийти на естраду без пісні, ніж без бутоньєрки та шпильки для краватки. Одягаються Діви з бездоганним смаком, який декому може здатися почасти консервативним.

Діви частіше невеликого зросту і, вже зрозуміло, не гіганти. Тіло досить мускулисте, і фізично вони набагато витривалішими, ніж здаються на перший погляд. Діви довше, ніж інші знаки Зодіаку, здатні витримувати напружену розумову роботу; правда, в цьому випадку слід побоюватися нервового зриву.

Хоча зовні Діви спокійні і навіть як би байдужі, це не більше як манера поведінки, за якою ховаються сильні душевні переживання. Діви заганяють зовнішні прояви емоцій всередину, що погано відбивається на здоров’ї, зокрема на травленні і нервовій системі. Звалюючи на себе непосильну роботу і прагнучи виконати підчас нездійсненні зобов’язання, Діви сильно виснажують себе.

Діви дуже щирі у всіх своїх проявах; на них, без сумніву, завжди можна покластися. Хоча в тих випадках, коли їм не хочеться куди-небудь йти чи що-небудь робити, вони можуть показатися хворими. Тут проявляються дрімаючі в Діві артистичні здібності.

Діви розбірливі і вимогливі в їжі, одязі, роботі, любові, друзях. Вони виглядають завжди такими чистюлями, що мало не блищать. Це пояснюється тим, що вони набагато частіше за інших приймають ванну або душ. Діви ретельно стежать за своїм здоров’ям і ненавидять лінь. Розум їх настільки тверезий, що вони не плекають жодних ілюзій навіть тоді, коли закохані. Діви не дивляться на світ крізь рожеві окуляри і ясно бачать переваги і недоліки як самого коханого, так і характеру своїх з ним стосунків. З цього зовсім не випливає, що люди, народжені в кінці серпня-початку вересня, дратівливі, категоричні і безапеляційні. Велика частина Дів виблискує гострим, уїдливим розумом (особливо, якщо ви уловите постійно присутній в їх мови іронічний підтекст) і володіє рідкісною чарівністю, властивою людям, чиїм покровителем є Меркурій. Яскравий приклад Діви – Софі Лорен. Іноді можна зустріти Діву, настільки поглинену своїми думками, що зовні вона і її будинок виглядають дещо неохайно. Але не варто робити поспішних висновків. Діви швидко наведуть порядок не тільки у власних думках, а й у своєму зовнішньому вигляді і в своєму житлі.

Хоча Дів ні в якому разі не можна назвати безпідставними мрійниками, зовні вони часто виглядають настільки романтично, ніби щойно спустилися з небес на землю.

Якщо Дів дратують вульгарність, тупість чи неувага, вони стають нервовими, дратівливими, буркотливими. Але більшу частину часу, завдяки спокійному, урівноваженому характеру, з Дівами дуже приємно спілкуватися. Особливу користь приносять вони хворим і стражденним. Найвідоміші сестри милосердя народилися під знаком Діви. Вони завжди сповнені дієвого співчуття і допомоги. Якщо у вас болить голова, ваш приятель Діва тут же кинеться в аптеку за ліками. Якщо ж у цей час ви знаходитесь у нього вдома, йому навіть не потрібно бігти в аптеку. Домашні аптечки Дів повні медикаментів на всі випадки життя. Більше того, Діви завжди знають, з яких компонентів складається ті або інші ліки, як воно діють і в яких випадках їх слід приймати. Подорожуючи, Діви возять із собою домашню аптечку, а також той сорт мила, до якого вони звикли, оскільки в тому місці, куди вони направляються, його може не виявитися в продажі. Продиктовано це і економічними причинами; Діви рідко купують баночку крему або один шматок мила, воліючи брати відразу цілу упаковку або хоча б дюжину, що обходиться дешевше. Іноді Діви навіть прихоплюють з собою термос з питною водою. Не смійтеся. Зміна клімату та води може викликати розлад шлунку, а Дівам це відомо краще, ніж кому-небудь іншому. Звички Діви – щось непорушне, встановлене раз і назавжди. Якщо Діва звикла зберігати шкарпетки в лівому середньому ящику комода, то, оселившись в готелі, вона саме туди їх і покладе. Якщо ж трапиться так, що ящик для білизни буде тільки один, це піддасть її хвилинному замішанню. Після деяких роздумів вона вирішить, що в настільки безвихідному становищі краще залишити шкарпетки у валізі, але сон її при цьому буде неспокійним. На ранок, спустившись до сніданку, Діва замовить яйця некруто, попередивши, що вони повинні варитися 3 хвилини. Не дай вам Бог обдурити її, спробувавши нагодувати яйцями, які перебували в окропі 2 хвилини 45 секунд або 3 хвилини 10 секунд. Діва тут же помітить неточність і не забуде вам на неї вказати.

Діва здатна нудно виговорювати вам за самі незначні проступки (що, природно, приводить вас в сказ), але в той же час, бачачи, що ви потрапили в скрутне становище, негайно прийде вам на допомогу. Якщо ви загрузли в скрупульозній роботи і вам здається, що ви ось-ось рехнетесь, можете сміливо звернутися за допомогою до Діви, і вона, засукавши рукава, кинеться рятувати вас з біди. Вам навіть не доведеться просити її про допомогу. Вона просто не терпить хаосу і тут же спробує привести все в ідеальний порядок. Це закладено в ній десь на інстинктивному рівні. Діва-гість із задоволенням допоможе господині прибрати після гостей посуд. Але саме вона помітить, що мальовничо розкладені на журнальному столику журнали прикривають плями на його лакованій поверхні, а накидані в художньому безладі подушки на дивані маскують пропалену сигаретою дірку.

Як і Терези, Діви можуть не визнавати за собою якихось звичок, якщо їм про них прямо говорять. Таке враження, ніби вони не помічають своїх недоліків, тоді як прозорливо бачать промахи інших. Насправді це не так. Діви бачать свої упущення і помилки настільки ясно і до таких подробиць, що узагальнений їх перелік із сторонніх уст просто ріже їм слух. Спробуйте сказати Діві, що вона занадто критична, сварлива, надто дбає про власне здоров’я, харчування і т. д. Вона, мабуть, на вас тут же обрушить самий лютий протест. Що ви таке сказали? Вона (Діва) занадто критична? Та ви просто поняття не маєте про те, що таке критичність. Як ви взагалі могли про неї таке подумати? І далі в тому ж дусі.

Ви без зусиль зможете відрізнити Діву серед безлічі інших людей. Діва просто не може спокійно сидіти на місці. Через якийсь час вона почне ходити по кімнаті, пересувати стільці, всім своїм виглядом вказуючи, що їй ніколи і в неї маса невідкладних справ. При цьому обличчя її буде зберігати незворушний, майже безтурботний вираз. Той нервовий заряд, який присутній в Діві, рідко виходить на поверхню, але зсередини він часто її з’їдає. Ось чому Діви нерідко страждають розладом травлення.

Для характеру Дів дуже важливо, що їм, крім Меркурія, протегує інша планета – невидимий Вулкан. Відкриття цієї планети дозволило зрозуміти ті риси в характері Дів, які довго залишалися загадковими. Як тільки Вулкан наблизиться до Землі на таку відстань, з якого його можна буде побачити, у Дів зникнуть деякі риси, надавані їй Меркурієм (наприклад, деяка нервозність, більш властива знаку Повітря – Близнюкам), і проявляться більш характерні для Дів якості – мужність і впевненість. З відкриттям Вулкана, останньою невідкритої планетою по прогнозам стародавніх астрологів, залишиться Аполлон, істинний покровитель Тельця. Тоді у кожного з 12 знаків Зодіаку буде власна планета-покровитель. Що ж стосується Вулкана, то по грецькій міфології це кульгавий бог, наділений незвичайним розумом. Завдяки його впливу у багатьох Дів спостерігається якщо не кульгавість, то якась незвичайна особливість ходи або постави.

Ви не дочекаєтеся від Дів, скільки б не намагалися, ні надмірного прояву емоцій, ні особливої грошової щедрості. І в тому, і в іншому вони досить стримані. Надаючи благодіяння і виявляючи щедрість, Діви рідко беруть відповідні дари. Пояснюється це тим, що Діви не хочуть нікому бути зобов’язаними. Вони люблять незалежність. Глибоко закорінена боязнь залежності, особливо в похилому віці, роблять багатьох Дів надто економними, якщо не сказати гірше. Зате коли Діва твердо впевнена у своїй економічної самостійності, вона дозволяє собі вільніше розпоряджатися власними коштами, хоча і тут витрачає гроші строго за призначенням і без всяких екстравагантностей.

Діви зневажають жебраків, убогих і нероб, але не роздумуючи прийдуть на допомогу другові, який потрапив у біду. Діва, яка десять разів подумає, перш ніж витратити на себе кілька доларів, щедро запропонує свої кошти тим, хто цього по-справжньому потребує або кого вона щиро любить. Діва ніколи не стане кидати гроші на вітер, тому що вони нелегко їй дістаються; ось чому вона не пропустить нагоди, щоб різко висловитися про ледарів або тринькачів.

Але не слід строго судити схильність Дів до критики, бо себе вона критикує не менше за інших. Своїм гострим розумом вона помічає найменші вади і недоліки в роботі, відносинах з людьми і взагалі в житті. Діва не терпить запізнень. На її переконання, це безглузда трата дорогоцінного часу, з якого складається життя. Тому, якщо ви не хочете сваритися з Дівою, постарайтеся бути пунктуальним.

Важко зрозуміти, чому Дів іноді вважають егоїстичними – вони з великим задоволенням допомагають іншим, ніж виконують власні бажання. Швидше за все це виникає з того, що, говорячи «ні», Діва саме це має на увазі. Вона здатна поділитися своїм часом і силами, але, коли вимоги стають надмірними, вона не забуде вам це сказати. Незважаючи на схильність робити зауваження іншим, вона не терпить цього по відношенню до себе. Якщо все ж обставини змушують вас зробити їй докір (у виняткових випадках), постарайтеся проявити м’якість і такт, якщо не хочете зіпсувати з Дівою відносини.

Діви від природи дуже здорові люди, якщо тільки не зіпсували здоров’я нервовими перевтомами, надмірними навантаженнями на роботі або песимізмом. Вони дбають про своє харчування і пестять своє тіло. І все ж їм, як і іншим смертним, властиві нездужання, наприклад: розлад шлунку, головні болі, хронічні захворювання кишечника і хвороби ніг (згадайте кульгавого Вулкана). Діви повинні серйозно ставитися до застуд, призводячих до легеневих захворювань. Крім того, вони схильні до поліартриту і ревматичних болів в суглобах, попереку, плечах і руках. Але в цілому постійна турбота Дів про здоров’я рідко призводить до серйозних хвороб. Багато Дів вегетаріанці. У будь-якому випадку вони точно знають, що слід їсти і як потрібно готувати. Деякі Діви доходять до того, що зі страху зараження гельмінтами обробляють сире м’ясо в гумових рукавичках або кип’ятять зубну щітку перед кожним вживанням. Правда, такі екземпляри вельми рідкісні. Але всі Діви ретельно миють руки перед їжею.

Діви люблять котів, пташок і маленьких безпорадних створінь. Чи не менше, а може, й більше люблять вони правду, пунктуальність, ощадливість, розсудливість і вибірковість. Ненавидять – слиняву сентиментальність, бруд, вульгарність, неохайність і неробство. Діви – яскраві індивідуалісти, практичні і розбірливі, з тонким сприйняттям життя, далекі від грубих, неприборканих, тваринних пристрастей. Вони належать до розряду тих, хто будує свою долю власними руками.

Діві дуже йдуть холодний зелений нефрит і платина; вони приносять їй щастя. Але навіть у щасливій Діві завжди присутній якийсь елемент самотності, а почуття обов’язку ніколи не вмирає в її благородному серці. Пам’ятайте, що за боязкою, мрійливою посмішкою Діви ховається чимало секретів. Ртуть Меркурія змішана в її крові з громами Вулкана.

Одягаються Діви в свої улюблені кольори: сірий, бежевий, темно-синій, всі відтінки зеленого і кипельно-білий. Під зовнішньою серйозністю Дів ховається чарівна аура невинності – чистоти помислів і цілей, а символ її – гіацинт. Якщо ви вдихали його аромат, вам ніколи його не забути. Він повертається до нас щовесни і тривожить душу своїм пронизливо чистим запахом. Дівам притаманний особливий секрет, завдяки якому їх ніколи не забудеш.

Знаменитості, народжені під знаком Діви

Інгрід Бергман
Леонард Бернстайн
Грета Гарбо
Вольфганг Гете
Теофіль Готьє
Теодор Драйзер
Єлизавета 1
Лафайєтт
Софі Лорен
Д. Г. Лоуренс
Рішельє
Моріс Шевальє
Дмитро Шостакович
Фредерік Ештон

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,382