Все про вагістність
Все про вагістність

Як розпізнати Близнюка – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Як розпізнати Близнюка, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Близнюки мають здатність без всяких видимих зусиль робити кілька справ одразу … Деякі навіть думають, ніби Близнюк з’являється на світ, тримаючи в кожній руці по телефонній трубці”

А ви можете зникати і з’являтися не так раптово? А то у мене голова йде обертом! – На цей раз він зник дуже повільно, першим зник кінчик хвоста, а останньою – посмішка, вона довго парила у повітрі, коли все інше вже пропало.

Якщо вам при погляді на людину здасться, що у вас двоїться в очах, не поспішайте надіти окуляри; швидше за все перед вами Близнюк, один із самих невловимих і мінливих знаків Зодіаку. На його обличчі можна одночасно прочитати захват і зневіру, любов і ненависть, радість і смуток. Настрої, немов вогні на дискотеці, зі швидкістю блискавки постійно змінюють один одного.

Близнюків важко зловити на місці. Вони знаходяться в постійному русі, змінюючи одяг, роботу, друзів і місце проживання. У людей, що знаходяться під впливом Меркурія, є огидна звичка: беручи в руки книгу, заглядати на останню сторінку. Рідко хто з Близнюків читає книгу від початку до кінця, а якщо вам попадеться такий унікальний екземпляр, будьте впевнені, що в його роду неодмінно був який-небудь Телець або Козеріг. Нетерплячість Близнюків проявляється не тільки при читанні книг, але і у всіх інших заняттях.

Близнюки віддають перевагу такому роду роботи, який пов’язаний з безперервною зміною вражень і діяльності: агенти рекламної служби менеджери, теле- і радіорепортери і т. д. Навколо цих людей формується зона високої напруги; вони випромінюють стільки нервової енергії, що здається, від них в різні боки сиплються іскри. Серед Близнюків ви майже не зустрінете людей, що говорять розмірено і спокійно. Зазвичай вони так тараторять, що буває неможливо вставити і слово.

Найчастіше Близнюки стрункої статури, вище середнього зросту і надзвичайно рухливі. Риси обличчя зазвичай невеликі і дуже чіткі, як би висічені на камеї. Іноді серед Близнюків попадаються кароокі люди, але більшість тих, чиїм покровителем є Меркурій, володіють дуже гарними, кришталевої прозорості блакитними, зеленими або сірими очима. Погляд Близнюків не затримується довго на одному предметі, від чого здається блукаючим. З цього погляду їх легко впізнати в юрбі. Колір шкіри зазвичай блідий, але незважаючи на це Близнюки швидко загоряють (ще одна відмінна ознака в літній період). Взимку ж обличчя часто обвітрюється через велику любов до гірськолижного спорту. Колір волосся будь-який – від світлого до темного, іноді з пасмами іншого кольору (Близнюки – подвійність). Ніс зазвичай довгий, прямий або з горбинкою, але завжди гарної форми. У Близнюків, незалежно від статі, лоб зазвичай високий; у чоловіків він здається ще вище завдяки часто зустрічаючійся залисині. Рухи Близнюків швидкі і не позбавлені витонченості.

Володіючи гострим, уїдливим розумом. Близнюки найчастіше виходять переможцями з будь-яких словесних баталій, але, будучи по натурі дружелюбними, вони рідко використовують цей дар у зло іншим.

Близнюки мають здатність без всяких видимих зусиль робити кілька справ відразу. Наприклад, жінка-Близнюк може одночасно гладити чоловікові сорочку, годувати дитину і розмовляти по телефону (найулюбленіше заняття). Деякі навіть думають, ніби Близнюк з’являється на світ, тримаючи в кожній руці по телефонній трубці.

Все буденне, рутинне, обов’язкове вбиває Близнюка, змушує його відчути себе в клітці. Наприклад, пунктуальність ніяк не є відмінною рисою справжнього Близнюка (звичайно, якщо в його роду не було Дів). Вирушаючи на побачення, будь то любовне або ділове. Близнюк неодмінно запізниться, але не тому, що пізно вийшов з будинку, а тому, що по дорозі його обов’язково щось відволіче і він на якийсь час забуде про те, куди прямував.

Якщо серед ваших друзів є Близнюки, то завдяки їм ви, очевидно, не раз потрапляли в такого роду ситуації. Ви втомилися і поспішайте додому. Приятель-Близнюк, стрімко налетівши на вас, пропонує вам забігти (не завітати) до нього, випити по стаканчику віскі і подивитися відмінний бойовик. Ви намагаєтеся відмовитися. Але він включає всю свою чарівність і, нарешті, вмовляє вас. Погодившись, ви їдете до нього і раптом, перед самим будинком, він згадує, що у нього важлива, невідкладна справа всього хвилин на п’ять-десять. Він умовляє вас почекати його на розі. Природно, він не з’являється ні через п’ять, ні через десять, ні навіть через двадцять хвилин. Нарешті, через півгодини, коли ви вже готові послати його під три чорти, він підходить до вас з винуватою посмішкою і каже, що, на жаль, нічого не вийде, перегляд фільму доведеться відкласти, але він, насправді, зовсім не винен, просто все так вийшло. І чим, по-вашому, закінчується подібна історія. Запевняю вас, що якщо винуватцем всього був Близнюк, нічим для нього поганим. (Будь-якого іншого на його місці спустили б зі сходів.) Більш того, якщо Близнюк наступного разу знову запропонує вам подібну аферу, ви не в силах будете йому відмовити і швидше за все погодитесь.

Хоча Близнюки не люблять йти наперекір своїм бажанням, заради поставленої мети вони здатні прикинутися, щоб приховати справжні мотиви своєї поведінки. Подібна риса характеру поряд з феноменальними здібностями в області ораторського мистецтва робить їх неперевершеними політиками і відмінними знавцями людських взаємин. Він так заговорить вас, що ви не тільки визнаєте свою неправоту, але будете вдячні йому за те, що він відкрив вам очі.

Існує тісний взаємозв’язок між приналежністю до сузір’я Близнюків і літературними здібностями. Практично всі вони володіють даром складу і умінням будувати фрази. Близнюки вміло складають доповіді, звіти, документи й підручники, складають п’єси й пишуть книги, причому найчастіше це романи, життєписи або науково-популярна література. Дуже рідко Близнюки ведуть власний щоденник або пишуть мемуари, не люблять вони й писати листи.

На перший погляд, це може здатися дивним, але якщо вдуматися, то розумієш, що в цьому небажанні криється одвічна нелюбов Близнюків до затвердженого, укоріненого, постійного. У Близнюків не може бути нічого вічного: те, що сьогодні незаперечно, завтра виявляється безглуздим.

Близнюки здатні до мов, тому серед них часто зустрічаються поліглоти. Улюблена мова зазвичай французька. Мовні здібності Близнюків настільки великі й різноманітні, що вони можуть переконати кого і в чому завгодно. В устах Близнюка самі абсурдні ідеї звучачи розумно, а неправда здається правдою. Талант подібної властивості штовхає деяких Близнюків на нечесний шлях, але це відбувається не так уже й часто, тому що Близнець в душі ідеаліст. І все ж слід визнати, що ці здібності, поряд з неймовірною спритністю рук, можуть зробити його неперевершеним майстром кримінальних наук.

Незважаючи на все сказане вище, Близнюки незвичайно, іноді до абсурду чесні, хоча рідко хто з них не піддасться спокусі що-небудь прикрасити або попросту похвалитися. Але це не можна назвати брехнею. Скоріше – надто розвинена уява.

Область, в якій із Близнюками важко суперничати, – підприємництво. Навіть всюдисущі Овни в порівнянні з ними сильно програють. Та й хто зможе противитися тандему яскравого, блискучого розуму і рідкісної чарівності? По-моєму, таких людей немає.

Напружена розумова робота Близнюків вимагає тривалого відпочинку. На жаль. Близнюки часто схильні до безсонниці, тому вночі вони погано відпочивають. Але незважаючи на всі об’єктивні причини, Близнюки повинні вміти розслаблятися, щоб запобігти нервовому напруженню і можливим нервовим зривам. Щоб попередити хвороби, Близнюки повинні стежити за своїм здоров’ям, частіше бувати на свіжому повітрі і приймати повітряні і сонячні ванни. Якщо Близнюки будуть нехтувати подібними порадами, це може погано позначитися на їх крихкому здоров’ї. Частіше, ніж з іншими, з ними відбуваються нещасні випадки; вони схильні до хвороб легенів і кишечника, а також артритів, ревматизму і головних болей. Цікаво, що Близнюки захворюють в основному не від перевтоми, а швидше від нудьги і самотності. Неспокійні, невтомні Близнюки перебуваючи в постійному пошуку; жодна з цілей – будь то гроші, любов, влада, слава або успіх не в змозі їх задовольнити. Варто їм досягти одного, вони тут же кидаються в погоню за чим не будь іншим. Меркурій вічно дражнить Близнюків, обіцяючи все найкраще попереду.

Володіючи такими безцінними якостями як швидкий, гострий розум, чудове почуття гумору тактовність і спритність. Близнюки в той же час не мають ні наполегливості, ні терпіння. Заради невідомого нового вони здатні миттєво відмовитися від минулого-правда, потім вони часто шкодують про свій необдуманий вчинок. Незважаючи на велику кількість друзів, приятелів і знайомих, свої найпотаємніші думки Близнюк не довірить нікому. Його стихія – Повітря; Земля для нього не близька, він відчуває себе на ній не дуже затишно.

Чарівність Близнюків безмежна, йому важко протистояти. Сам же Близнюк, будучи спрямованим вдалину, перебуваючи у вічному пошуку ідеалу, часто не бачить того, що знаходиться поруч з ним, і упускає своє щастя.

Близнюкам йдуть яскраво-жовтий, блакитний, зелений, сріблястий і сірий кольори. Їх камінь – сяючий аквамарин, як би з’єднав у собі застиглий аромат конвалій зі світло-зеленим кольором папоротей, що розганяють сутінки хвойного лісу. Рідкий метал ртуть сприяє подвійності натури і бажань Близнюків. Тому, перш ніж на щось зважитися, їм слід зупинитися і прислухатися до биття власного серця.

Знаменитості, народжені під знаком Близнюків

Томас Гарді
Джуді Гарланд
Поль Гоген
Едвард Гріг
Боб Ділан
Артур Конан Дойль
Джон Кеннеді
Мерилін Монро
Олександр Пушкін
Френк Ллойд Райт
Франсуаза Саган
Волт Вітмен
Ян Флемінг
Роберт Шуман

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,164