Все про вагістність
Все про вагістність

Як ми спимо … Такий у нас і психотип


Вважається, що є залежність між положенням тіла уві сні і способом життя людини. Та поза, в якій людина воліє спати, говорить про його психічний стан і психотип. Природно, за ніч людина постійно перевертається і може знаходитися в різних позах, зазвичай це 20-30 положень, але в неспокійному стані кількість рухів у сні може досягати 100 поворотів. При цьому все одно домінує саме одна поза, до якої людина підсвідомо повертається, і саме вона трактує поведінку і характер.

Одна з поз – це поза «Зародок», коли людина підтягує ноги до себе і згортається калачиком. Руки при цьому охоплюю або коліна, або подушку. Ця поза говорить про людину як про зачиненій від усього зовнішнього – як поганого, так і доброго. У таких людей є велика потреба в захисті, їм потрібна якась основа, навколо якої вони будуть облаштовувати свій світ. Вони залежні, їм потрібно безпеку.

Часто люди сплять в «розтягнений позі». Перебуваючи на животі, людина закидає руки вище голови, ноги витягнуті, а ступні розсунуті. У цій позі сплячий бажає захопити весь простір ліжка. Такі люди хочуть самі регулювати своє життя, намагаються уникати несподіванок і неприємностей, в тому числі усіляких запізнень, щоб знизити негативне ставлення інших людей до них. Такій людині дуже важливі дрібниці, він педант, а якщо йому хтось заважає домінувати, то він подвоює свої зусилля, щоб навколишній світ відповідав його уявленням. Він часто любить спати по діагоналі, прагнучи до повного панування хоча б у світі сну.

Сплять на спині люди відпочивають в «Королівської позі». Спокійне положення тіла, обличчя направлено вгору, ноги і руки трохи розкинуті і розслаблені. Володарі королівської пози сну відчувають впевненість у собі і легко йдуть по життю, вони відкриті всьому новому. Але якщо вже руки і ноги розкидані як морська зірка, то володар себе скоріше звеличує, демонструючи свою потребу в контролі над усім.
У позі «зародка» спить основна частина людей. Це люди зі здоровим глуздом, цілком адекватні й урівноважені. Вони не відрізняються ранимістю і не пасують перед труднощами.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,178