Все про вагістність
Все про вагістність

Характер Водолій – Ф. Сакоян


Водолії виділяються ексцентричним темпераментом, безповоротно, наполегливістю. В завзятті оновити світ можуть забрести так далеко, що почнуть бажати до змін в ім’я самих змін. Жага внутрішнього оновлення в них нерідко є сусідами з фіглярство, шарлатанством. Щоб якомога краще показати щось, може статися що підуть на некоректні вчинки, в результаті бажане не досягається.

Часто їм здається, що люди не розуміють їх думок. І справді, важко сказати, чи то вони воістину одержимі ідеалами нового, ідеєю перебудови, чи то зло жартують і балуються. Адже вони справді внутрішньо розвинені, чутливі, і енергійні, і ідеї у них справді гарні, але слава легковажного, розташованого до профанації людини у навколишніх ініціює настороженість. І не без причин, бо часом вони знищували самі найкращі перетворення через їх прикрашання і надмірно багатьох зобов’язань. У них через край ідей, але не достатньо сили і Неабиякі за них послідовно воювати.

Проповідуючи ідеалізм, у вирішальних умов може статися, що вони не покажуть приклад. Мріють про високопоставлених посадах, але в ім’я них можуть не побажати залишити затишну квартиру. Це може призвести до обломовщине.

Вони всіх і завжди спантеличують, бути може, що брехня – це їх суть. І все ж вони не тільки пустуни, але і відмінні винахідники і генії (якими себе і вважають). Йдуть в ногу зі світом. Вони постійно в відшукуванні, але не систематичний, а імпульсивному, їх вигадки не є плід тривалого і копіткого роботи і спостережень, а короткий осяяння.

Нерідко реагують раптово, розумно, але не логічно. Всі ставлять під сумнів, критикують, а самі на критику не реагують. Здаються роздвоєними і мінливими, можуть навіть здатися неверящіх в справу, якою займаються і проголошують, але це тому, що вони бачать людей і знають, що до них неможливо пред’являти підвищені вимоги. Дуже гуманні, в особистій поблажливості вони величезні.

Одягнені абияк або сверхелегантно, або колоритно і помітно. Володіють сформованим розумом і дружньо водяться з усіма людьми. Виробляють всіляке враження. Захоплення більше в духовній області. Краще діють в колективі, який ставить своєю мішенню втілення в життя ідеалу, тоді виявляються все їх обдарування і невтомність. Їх приваблює техніка, в ній вони дуже винахідливі, як і всюди, де потрібно щось з’ясувати, знову відзначити, заново класифікувати, використовувати інтуїцію (в медицині – психологію), а також у всіх нових орієнтаціях науки.

У них здатність виявляти таланти. Активність їх величезна, але неоднорідна, то вони як буря, то ні вітерця. Їм потрібна оригінальна робота з ідеями, вони жваво входять в курс справи, можуть заступати всяку посаду, швидко розбираються в невідомому місці.
Зв’язку через незвичайні знайомства. Партнер зобов’язаний бути неповторний, кидатися в очі. Нудьги бути не повинно. Їх обожнюють за раптові ідеї, непередбачуваність, з ними не стоскуешься, але чи винесе компаньйон цю довічну змінюваність настрій, раптовість дій – інше питання. Зазвичай буває краще, ніж думають оточуючі, так як у Водоліїв є відчуття відповідальності: сім’я для них володіє сенсом, а діти – мета людського життя. У сім’ї взаємодопомога, дітей розвивають дуже передовими методиками, в їхньому будинку мила атмосфера.

Небезпеки: тяга до своєрідності може стати манією, ненормальність може статися відштовхне інших. Індивідуалізм, погана концентрація, несерйозність у спілкуванні, легковажність.
Ви волелюбні. У Вас сильна воля. В оцінках Ви покладаєтеся тільки на свій розум і наполегливо прагнете будувати своє життя так, як вважаєте за потрібне, навіть якщо при цьому порушуєте загальноприйняті правила і традиції. В особистих стосунках Ви не здатні віддати себе у владу кому б то не було. І хоча Ви визнаєте, що, отримуючи щось від людини, потрібно віддавати натомість частину самого себе, Вам нелегко прийняти цей емоційний баланс близьких, тісних відносин. Хоча інтелектуально Ви людина відкрита, в індивідуальному спілкуванні, один на один, Ви буваєте виключно вперті, нездатні до сприйняття чужої думки, негнучкий. У Вас строгі переконання щодо того, що справедливо, а що ні, щодо рівності у відносинах, і Ви намагаєтеся жити у відповідності зі своїми ідеалами. Але Ваші ідеальні уявлення про те, як люди повинні ставитися один до одного, не завжди враховують людські слабкості, відмінності та потреби. Ймовірно, Вам не до душі сентиментальність, традиційне розрізнення ролей за статевою ознакою і «гри», в які грають люди.

Ви справедливі, розумні, об’єктивні і часто віддаєте перевагу своїй голові, а не серцю. Таке враження, що в емоційному плані Вам ніхто не потрібен, крім Вас самих. Ви відособлені від людей, але здатні відсунути в бік Ваші особисті почуття, щоб подивитися на речі неупереджено. Але як тільки Ви прийняли рішення, Вас не зрушити з місця: Ви можете бути досить догматичні.

Вам властиві масштабне мислення, неабияка заклопотаність тим, що виходить за межі вашої персональної сфери: життям Вашого міста, країни і навіть планети. Мабуть, Ви почнете займатися і муніципальними справами, тяжбами соціальних установ, всяких груп і показувати гострий інтерес до їх справі. Ви знаходите насолоду від участі в масових акціях і нерідко опиняєтеся організатором, адміністратором, керівником всіляких організацій.

Ви людина передових світоглядів, кладете величезні надії на прийдешнє, уважно спостерігаєте за всіма змінами у світі. Жваво реагуєте на всілякі процеси в сучасній культурі, на нові ідеї та переменв в способі життя. У молодості Ви вільно піддавалися впливу власних ровесників, загальному тиску, спостерігали за останньою модою. Ваш розум, розташований до дослідів, завжди відповідав на все нове.

Ваші найсильніші властивості: Ви стурбовані тим, для того щоб люди існували краще, щоб суспільство працювало краще. У Вас розкручено відчуття справедливості, демократизм, вміння дивитися вперед. Ваші вади – завзятість, негнучкість, нечутливість і навіть тупуватий, коли справа доходить до особистих почуттів і людських потреб.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,176