Все про вагістність
Все про вагістність

Характер Терезів – Ф. Сакоян


Терези володіють дипломатичною характером, елегантні, проникливі. Поведінка підкреслено здоровим глуздом і розумом. При достатку емоцій не дозволяють пристрастям одержати вгору, прагнуть зберегти баланс у всьому. При всій своїй вразливості спостерігають за культурою її прояви, для них вкрай значуща форма взаємовідносин. Спілкування з ними мило, гармонійно, люблять і розвивають мистецтво. Сильно сформоване відчуття красивого. Одягаються зі смаком. Люблять великі свята. Не люблять нічого вульгарного. Естетиці дають чималу роль, некультурні надмірності відкидаються. Потужно сформоване відчуття форми часто приводить до небажання досягти суті, звідси розчарування, поверховість, залишається щось розпливчасте, безформне. Слизька люб’язність, постійно зберігають відстань між собою і рештою, при всій контактності є небезпека самотності. Характер сприйнятливий, інтереси різноманітні, дуже товариські, люблять посперечатися, в спілкуванні холодні, що притягує до них, так як за цією холодністю відчувається стримуване почуття. Якщо почуття проб’ються, баланс порушується, що для них важко і небезпечно, тому воліють любов взагалі, живуть ілюзіями. З роками можуть стати притворами, талановитими акторами. Знають людські слабкості і необхідність їх подолання, внаслідок цього можуть формувати себе самі. Визнають свої помилки, знаходять в собі сили покаятися, першими простягають руку для примирення. Веселі та кмітливі співрозмовники. Їх призначення – врівноважувати, вести переговори, представительствовать. Мистецтво, музика, все, що прикрашає буття і потребує прекрасний смак, – їхня справа, від перукаря до керівника культурного закладу. Завдяки сильній потреби в гармонії і своїй товариськості, завжди створюють навколо себе хороший виробничий клімат, з ними легко і приємно працювати. Своє підприємство представляють на стороні з блиском. Успіхи інших їх не зачіпають, вони лише стежать за ними, щоб хапати зразок поведінки у інших. Приклади того, як інші домоглися успіху. Не люблять лише, якщо принижують їх гідність. Від природи невпевнені в собі, так як у всьому бачать відразу дві сторони і коливаються, намагаючись зберегти рівновагу, і за це їх треба хвалити. Але начальству слід пам’ятати про неуважності Терезів, дрібниць вони не помічають, розум їх рухливий, не дістає концентрації. Правда, за допущені помилки вибачаються відразу – цього вимагає їх почуття гармонії. Дуже заповзятливі, але потребують хороших співробітників, так як не можуть довести до кінця розпочату справу. У них сильне почуття справедливості. Вони працьовиті, особливо після 29 років. Шукають знань, духовних інтересів.

Основа шлюбу – любов, на головному місці справжнє єдність (втілення мрії про ідеал). Але обожнюють і пофліртувати, пококетувати, причому флірт не завжди веде до близькості і не говорить про готовність. Однією еротики для шлюбу недостатньо, потрібні спільні захоплення, любов до мистецтва. Дітей виховують зі смаком і почуттям самостійності.

Небезпеки: коли баланс чому-порушується, втрачають лінію поведінки, особа, і стає соромно за себе, зав’язується низка прорахунків без кінця. Інша небезпека – підвищені претензії до партнера у справах, любові, дружбі, шукають ідеал і навряд чи його знайдуть. Невпевнені і нестійкі, що веде до марнославства, франтовству. Злопам’ятні, хоча рідко дають волю своєму гніву.

Гармонія і збалансованість – головні кольори в картині Вашого життя. Ви підсвідомо усвідомлюєте потребу пристосовуватися до пристрасть і спрагу людей, завжди готові піти їм назустріч. Ви тактовні, хороший дипломат і робите все можливе, щоб уникнути конфліктів і суперечностей. Від Вас нібито закінчується дух співпраці і компромісу. Завдяки шарму й обачності Ви доходите до необхідних цілям, де цього неможливо досягти навпростець і напролом.

Вміння знаходити спільну мову з людьми виявляється надмірно важливим для Вас, оскільки при прийнятті власних рішень Ви ризикуєте опинитися в надмірній залежності від схвалення і думок інших людей. Ви рідко почнете діяти, не порадившись і не маючи підтримки. Незалежним діям Ви обираєте співробітництво і свою частку винагороди за успіх. Самотність відчувається Вами як щось дуже незвичайне. У Вас чимала потреба у партнері і тісних стосунках з ним.

Ви передаєте велику частину своєї енергії людині, яку любите. Великий ідеаліст і романтик в тому, що стосується одруження або заміжжя, Ви розшукуєте партнера, який був би рівний Вам в інтелектуальному відношенні, а також фізично і духовно. Ви робили серйозних, турботливим другом або коханим і отримуєте велике задоволення від традиційних атрибутів любові – залицяння, квітів і т.д. Відносини цього виду представляються Вам мистецтвом, на яке не шкода часу, уваги і творчих зусиль. Ви цінуєте в партнері тонкість, вишуканість. Він не повинен бути похмурим, зухвалим, грубим.

Ви бережете лицарську неупередженість і надаєте людині, з якою Вас зіштовхує життя, рівноправні потенціали як у Вашого особистого життя, так і у великому світі, в якому Ви не приймаєте особистої участі. Якщо Ви і б’єтеся за щось, то дуже часто це буває об’єктивність у ставленні до людини. Рівновага надзвичайно важливо для Вас. Ви вірите в золоту середину, відсторонюючись фанатизму і крайнощів всякого виду.
У Вас велика потреба в красі і гармонії оточення. Природне відчуття стилю, смак відображаються в тому, як Ви одягаєтеся, як організуєте свій будинок, робоче місце і т.д. – Все повинно пестити око. Ви отримуєте задоволення, працюючи з людьми в якості адвоката, радника, консультанта, спеціаліста з ведення переговорів, а також у світі мистецтва, яким може бути дизайн або фотографія.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,466