Все про вагістність
Все про вагістність

Характер Телець – Ф. Сакоян


Телець має один з самих матеріалістичних характерів і до того ж практичний. У нього дуже величезне бажання мати багато матеріальних цінностей. Девіз: володіння, практичність. Він прагне знайти духовну правду і мати багато матеріальних благ. У своєму житті він цінує: насолоди, комфорт, матеріальну та емоційну надійність. З їжі він вибирає не то що корисно, а то що подобається, вино бути хорошим, кохана жінка – прекрасною і елегантною (і коханий чоловік теж), а твори мистецтва повинні подобається. Взагалі для Тельця важливо, щоб його побут був приємним, красивим, стабільним. Тому Телець намагається бути милим, чемним, він володіє таким шармом, що здається натуральним і створює славне враження.

Але це лише зовні. Усередині Тельці дивляться на оточуючих досить скептично, їм в життя необхідні гарантії. Якщо вони відчувають комфорт і надійність все буде добре. З себе їх дуже важко вивести, вони володіють хорошими нервами і почуттям гумору. Але не дай Бог зачепити їх внутрішнє ядро, тоді вони приходять в сказ, як бики. Гнів їх страшний, поблажливості не буде – адже злоба накопичувалася дуже довго і нарешті прорвалася, її вже не зупинити. Але для того, щоб розсердити Тельця потрібно дуже сильно постаратися. Своїм шляхом Телець йде повільно але впевнено, його улюблене прислів’я «Тихіше їдеш – далі будеш». Вони жадновати, але якщо будуть потрібні можуть і витратити зайвих грошей, але не всі. В політиці не любить кардинальних змін, ніколи не починає займатися нереальними планами, він поважає традиції та консерватизм. Їх слово не розходиться з ділом, в справах їх характеризують налагодженість, акуратність, дисципліна, володіння собою і почуття обов’язку. Вони ніколи в житті не нарікають, схильні нести будь тягаря, але чекають цього і від інших. Не люблять переміняти місце служби. Працюють старанно, звичайно, за добру плату, щоб можна було кимось стати і впиватися століттям. Хапаються за важку роботу, від якої відвертаються інші. Професії їх самі різноманітні, можуть бути пов’язані з мистецтвом і взагалі з усім, що робить життя красивою, приємною і зручною. Тельці зупиняють свій вибір на справжньої любові з усіма її радостями платонічного. Рідко пишуть листи, воліють міцніше обійняти коханого (кохану), сприймати його (її) всіма органами чуття. Люблять чисті і охайні відносини, гармонія починається із зовнішнього вигляду, не люблять неголеного партнера або партнерку в бігудях. Головне – радість, задоволення, партнер повинен бути досяжний, принци і феї не потрібні. У шлюб, як правило, вступають, вже знаючи достоїнства і недоліки партнера. Тельці ревниві, можуть довго терпіти, але коли ні будь терпіння скінчиться і тоді нехай партнер тримається – це назавжди. Дітей виховують за традицією, для них приклад – їх власний дім.

Небезпеки для Тельців: напористість може перерости в упертість, невміння осягнути решти. Довгі роздуми можуть повалити до втрати шансів, адже безумовну надійність важко відшукати. Погано, коли не можуть утримати свою злість, тому що абсолютно втрачають контроль над собою. Не терплять, коли над ними жартують інші, можуть на жарт розплатитися мордобоєм, і тоді вже добра не жди.

Ви витривалі й терплячі, володієте немислимою прихильністю, вірністю, витримкою і стабільністю. Одне з максимальних Ваших чеснот – здатність бути послідовним і не відрікатися, поки все не завершено. Поставивши для себе мету актів, Ви наполегливо їй дотримуєтеся до тих пір, поки мета не завойована, настійно опираючись всяким старанням повернути Вас із запланованою дороги.
За вдачею Ви утилітарні, Вам потрібно бачити конкретні, відчутні плоди своїх старань. Ви не з тих, хто втрачати голову від надто сміливих мрій, можливість втілення в життя яких малоймовірна. Більшість Ваших «надмірно сміливих мрій пов’язані з досягненнями ідеального порядку, з добробутом, з коштами на завтрашній і взагалі на темний день. Все це тому, що Ви дорожите матеріальним світом і жадаєте блаженствувати в ньому повною мірою. Поряд з готовністю діяти довгостроково і невідступно, в Вас також сильно сформовані чуттєвість, любов до комфорту, бажання застосовувати те, заради чого Ви працювали. Як це не дивно, але деколи Ви можете занурюватися в безмірну лінь, непомірно втрачати голову від усяких гастрономічних премудростей і інших мирських радощів існування. Ви обожнюєте красу природи і віддаєте перевагу усамітнення в малонаселеній місцевості міському стилю життя.

Насправді Ваші потреби елементарні і Вам легко догодити. Ви рідко йдете на зміни, хіба тільки будучи змушені до цього, не дуже вибагливі в емоційному плані, хоча гостро потребуєте фізичної близькості і розділеної любові. Завдяки Вашій вірності, емоційному постійності і властивої Вам м’якій силі, люди часто шукають і знаходять у Вас підтримку. Ви терпіти не можете ніяких кардинальних змін і раптових змін, але, коли вони приходять, зберігаєте витримку і спокій. У Вас також є внутрішнє відчуття гармонії з природою, в результаті чого події формуються і розгортаються за своїм власним графіком. У Вас достатньо терпіння копітко братися за все, що пов’язано з поступовим зростанням, – будь то вирощування саду, виховання дитини, робота над яким-небудь творчим задумом. З Вас буде чудова мама або тато, особливо якщо Ви частіше будете керуватися особистим інстинктам, а не радам «фахівців».
У Вас три першорядних недосконалості. Ви непохитні, як бик. Ви не обожнюєте ніяких дослідів в особистій безпеці. Ви постійно стоїте на матеріальних цінностях і недооцінюєте значення вигаданого, фантастичного. Іншими словами, Вам не вистачає вміння до гри з ідеями і потенціалами, уміння відкритися новому.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,156