Все про вагістність
Все про вагістність

Характер Стрілець – Ф. Сакоян


Стрільці мають характером сповнені почуття відповідальності за суспільство і за себе. Обожнюють пізнавати нові кола знань, подорожувати, володіють абстрактним мисленням.

Найчастіше їм характерний ідеалізм, і, як часто буває, вони справедливі, правдиві і благородні.

Зовні надзвичайно ввічливі, привітні, їм подобається протегувати. Вміють вислуховувати, люблять виконувати бажання своїх близьких, люблять і знають як виховувати, служать прикладом.

Вельми самовпевнені, честь їх краще не чіпати, це їх виводить з себе. Їм необхідно навчатися терпінню, так як нерідко втрачають самовладання і не можуть стриматися, тим не менше мають достатнім почуттям гумору, щоб своєчасно схаменутися і видати свій порив за приятельські прояв.

Обожнюють давати рекомендації і консультувати. Можуть розшукати спільний мову з будь-якою людиною, від шевця до президента. Можуть виглядати наївними і відвертими, але себе провести не дадуть. У них постійно перед очима є мета, за якою вони женуться, прагнучи догори, що їм вдається.

До інших ставляться по-батьківськи, але бажають поваги до себе, пам’ятають добро, вірні тим, хто їх підтримав колись, терпимі, легко прощають іншим їхні помилки, великодушні. Зацікавлені в релігії, літературі, новим формам мистецтва.

Природжені начальники, але не запускають і приємні сторони життя, люблять гуляти, п’ють і їдять, не піклуючись про фігуру і здоров’я, але можуть стати і прикладом аскетизму. Для них взагалі характерно прагнення бути взірцем для інших, люблять першенствувати і хочуть формувати інших.

Могутнє бажання дізнатися якомога більше про навколишній світ, зрозуміти зв’язки в ньому, але отриману інформацію, не переробивши, відразу ж передають далі. На роботі їх не можна затирати, у них неодмінно повинен бути свій відділ роботи, де вони самі можуть приймати рішення і відповідати за них. Вони вміють представительствовать, організовувати, врівноважувати. Професія повинна обов’язково надавати можливості зростання, кар’єри, тоді вони будуть намагатися.

Владою вони не зловживають. Це славні начальники, здатні осмислити не виключно інтереси справи, але й проблеми, виконавці, судді, вихователі, вчителі, релігійні діячі та проповідники ідей.

Люблять, щоб їх праця оцінювали по заслугах. Часто марять про інший, распрекрасной країні, де їм хотілося б працювати. Якщо якась справа їм цікаво і здається важливим, можуть працювати і задарма. Вміють допомогти терпить крах, повернути йому надужду в життя.

Любов їх гаряча, але урівноважений. Поки відшукають собі дружину (чоловіка), довго вибирають, сумніваються, переживають безліч пригод, але вибравши, свято несуть стяг шлюбу. Якщо ж зустрінуть новоспеченого компаньйона, відразу ж зізнаються, так як не можуть довго порушувати подружню вірність. Партнера не хочуть розділяти ні з ким, намагаються спільно працювати, подорожувати, сперечатися. Багато шлюби міцні, навіть якщо любов померла, так як з любовного союзу виникає дружба, взаємодопомога, протекція. Але якщо ображено їх марнославство, любов припиняється. Критику на свою адресу від партнера не переносять. В іншому привітні, великодушні, терпимі до маленьким слабкостям, дітям з ними добре, так як вони є для них прикладом.

Небезпеки: марнославство, яке часто робить дурним, чутливість до критики (можуть розлютитися), пристрасть до надмірностей – гульні, пияцтву, обжерливості, будь Стрілець чогось з цього схильний, не знає кордонів; манія величі, хвастощі, часто обіцяють більше, ніж можуть виконати. Можуть накопичити стан, але може статися так, що вони розтратять його. Переїдання, надмірне вживання алкоголю можуть постати обставиною остеохондрозу, артриту, ревматизму, відкладення солей, поразки попереково-крижового відділу хребта. Можливі також рани, порізи, вивихи тазостегнових суглобів – під час занять спортом, хвороби легенів, печінки і нервової системи. Взагалі статура міцна, потужна опірність організму, слабкі кров і нервова система.

В глибині серця Ви гравець і шукач пригод, обожнюєте ризик, обожнюєте виявляти і досліджувати нові світи. Волієте шляхи, по яких ніхто не ходив, вибираючи їх шляхам нешкідливим і вірним. У Вас самостійний, невгамовний характер, потяг до свободи. Вам потрібен такий стиль життя, при якому Ви можете подорожувати, перебувати в русі. Вам потрібні зміни та ймовірності зустрічей з новими людьми, можливість збільшення своїх горизонтів. Вам ненависні сталість, рутина. Ви переконані в особистому майбутньому, лише б не позбавляли Вас свободи дій.

Життя для Вас – подорож, пригода, цікаве і багате можливостями, і Вам важко вирішити, на чому зупинити увагу і зусилля. Перш ніж зробити вибір, Ви, можливо, побродили по світлу, випробували найрізноманітніші дороги. Або Ви можете передаватися від однієї великої теми до іншої – це теж властиво Вашому характеру. Як тільки Ви починаєте розуміти, що в змозі вирішити дану проблему, вона перестає представляти для Вас інтерес. Уміння займатися чим-небудь до кінця, самодисципліна, уміння концентруватися на чомусь – не найсильніші риси Вашого характеру. Ви можете показувати безвідповідальність, не поспішайте брати на себе тягар і обмеження життя дорослої людини.

Невиправний оптиміст, Ви мрієте про щось величезному, вірите у світле майбутнє. Зазвичай Ви женіться за далекою метою, маєте чималий запас віри і впевненості в тому, що життя сама подбає про Вас. Невдачі не можуть зруйнувати Ваш дух. Як гумовий м’ячик, Ви йдете від розчарувань, часто вже з іншого великою мрією або проектом в голові. У Вас спортивне ставлення до життя, і Ви філософськи ставитеся до помилок. Ви маєте здатність вгадувати правильний шлях, в якому буде формуватися майбутнє, споглядати події крупним планом, не потопаючи в дрібницях. Ви любите теоретизувати, розмірковувати, однак не станете займатися всіма деталями, щоб здійснити теорію на практиці.

Ви показуєте себе щиро, безпосередньо й навіть прямолінійно; часами стаєте нахабні і нетактовні. Оскільки Ви не сприймаєте себе як особистість надто серйозно, то цілком може бути, що часто не розумієте, як Ваші відверті висловлювання можливо ранять ваших близьких. По суті справи, Ваша неусвідомлювана нечуйність і нерозуміння почуттів людей – один з найгірших Ваших недоліків.

Поза сумнівом, Ви отримуєте велику насолоду від дружби і приятельських взаємин, але Вам потрібна і свобода. Тому Ви не знаходити спільну мову з тими, хто підминає всіх під себе, з людьми, які не можуть зберігати дистанцію відносин, з партнерами, якісь надмірно вибагливі в плані уваги до себе. Самі Ви великодушні, всім серцем ненавидите дріб’язковість в людях. Людиною, з яким Ви побажаєте проводити чималу частину свого часу, буде тільки той, хто розділить Ваші ідеї, Ваш апетит до життя і буде має гарне почуття гумору.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,457