Все про вагістність
Все про вагістність

Характер Скорпіон – Ф. Сакоян


Дуже сильний характер. Весь час робить сильне враження на оточуючих, особлива сила тяжіння, хоча нерідко вселяє трепет у інших. Одночасно збуджений, але і загадковий, життєздатний, але і повний передчуттів смерті. Жадає самовдосконалення. Протиборствує все життя з власними пристрастями, боротьба ця сувора й не проходить безслідно для здоров’я (нерви). Стійок, тримається до кінця. Ігнорує власні та сторонні слабкості, але може бути великодушним, співчувати. Потужний характер, сильна пристрасність, а також беззастережність, що робить життя з ним (з нею) хвилюючою і важкої відразу. Партнерів изводят, але полегшення від цього не відчувають, в душі у них все бушує й вирує. Все роблять з ентузіазмом, підкреслюють свою своєрідність, не бажають ставити себе на одну дошку з іншими. Порівняння з кимось для них образливо, тому підтримувати знайомство з ними наслідки. Вони весь час налаштовані войовничо. Обожнюють ритися в своїй душі і в своїх емоціях, що може виробити творчі вміння. Коли їх щось цікавить, не шкодують себе, витрачають свої сили, як ніхто інший. Навіть якщо зовні можуть здаватися спокійними, то ночі їх часто Безсонов, незважаючи на виснажливі дні. І снодійне тут не поможе, це діє внутрішнє напруження. Вони бачать, що все на світі має кінець, і з усіх сил цьому опираються. Якщо хтось в їх присутності легко ставиться до життя, втрачають терпіння. Довготривале веселощі здатне зробити їх хворими. Реакція їх може бути різкою, мову зухвалий і злий, знають як швидко і глибоко образити, різко, майже неввічливо захищають свою думку. Ними або захоплюються, або ж не приймають зовсім. З ворогами безжалісні, нещадні, і самі не чекають від ворога пощади. Здатні на підступність, йдуть на всякий ризик. Володіють приголомшливою енергією, особливо якщо влетіли в скрутне становище. Не дають зайти до себе в душу, завжди суперечливі, напружені, напружені. Не знайшовши належного партнера, розриваються на частини – і виявляють творчі інтереси і гармонію, що до цього здавалося немислимим. На роботі необхідно застосовувати їх енергію, сміливість, вони не бояться робити те, в чому інші сумніваються, тому серед них багато хороших хірургів. Їх цікавлять таємниці – від таємниць всесвіту до таємниць кримінального світу (можуть бути вченими, що займаються фундаментальною наукою, детективами, розвідниками, різного роду дослідниками). Їм необхідна робота, що вимагає всіх сил, а не половини. Вони сміливі. Їх треба застосовувати там, де потрібна непоступливість у битві, а також магнетизм і пристрасність, що бути може врятує зайшло в глухий кут справу або переговори. Але на посадах, де потрібна тонкість, вони не впораються.

Пристрасні коханці. Союзи міцні і нерозривні, до того ж штамп у паспорті нічого не означає. Якщо розлучаються, то, значить, вже ніщо не може врятувати цей союз. Але сказавши «так», витримають все: і хвороби, і бурі, і розчарування. Лише неправди не прощають. Владні, здатні на зухвалу лайку, сварки, після чого зазвичай слід пристрасне, еротичне примирення. Безтурботного життя з ними чекати не доводиться. У всіх задоволеннях і насолодах не знають міри. Дуже ревниві. Дітей рано змушують стати самостійними.

Небезпеки: пристрасть до сутичок, запальність, неприборканість, безжалісність, небажання рахуватися з іншими, протиставлення себе всім і переоцінка себе. Не знають межі ні в чому. Щедро витрачають свої сили – матеріальні та фізичні. Не знають самообмеження, чому неодмінно потрібно навчитися, по-іншому життя опиниться на краю безодні. Потенційні хвороби: геморой, переломи, фістули, венеричні хвороби, інфекційні хвороби, хвороби серця і глотки, часто буває алкоголізм.

Ви спокійні, глибокі у своїх відчуттях. Ваша емоційно складна натура закрита, Ви цінуєте можливістю бути самим собою. Ви не та людина, з яким вільно познайомитися і в якому просто розібратися. Будучи сприйнятливі до всього, Ви тим не менш не розташовані зображати це, допускаючи лише небагатьох обраних в свій духовний світ. Подібно обачному тварині, Ви підозрілі і недовірливі до тих, кого не знаєте, поки їх не «обнюхали». У Вас високо розвинені інстинкти та інтуїція. На діяння людей, з якими включаєтеся, Ви реагуєте енергійно, рішуче, хоча, бути може, і не в змозі чітко пояснити, чому поступаєте саме так, а не інакше. Найчастіше Ваші емоції і почуття виявляються глибше, ніж слова.

У Вас потужні емоційні начала. Ви інтенсивно подаєте себе в любові і прихильності. У Вас вироблено почуття власності стосовно тих, хто Вам близький, і Ви часто надзвичайно ревниві до того, в кому бачите суперника, насторожені до всього, що може погіршити стосунки з коханими людьми. Коли Ви віддаєте себе комусь або чомусь, то віддаєтеся всім серцем і очікуєте взамін абсолютної прихильності. І якщо доводиться припиняти відносини, то Ви переживаєте це дуже і дуже болісно, ​​у бурхливій, глибоко емоційній формі. У цих ситуаціях Ви не найприємніший людина. Якщо Вам нанесена образа, то Ви не схильні підставляти іншу щоку, а при першій же можливості платите образою за образу. І, безумовно, Ви ніколи не забудете нанесеної рани. Часто Ви пам’ятаєте образи і таіте зло протягом довгого часу. Вам дуже нелегко прощати.

Що б Ви не робили, у всьому показуєте пристрасть і запопадливість, доходячи до крайнощів. Ви або висловлюєте гарячий інтерес, або вельми холодні. Зате Вам не підходить визначення «ні риба, ні м’ясо». Або Ви захоплені чимось на сто відсотків, або щось потенційно цікаве не існує для Вас зовсім. Рідко Ви буваєте емоційно об’єктивності та неупередженості. Немає сумніву, що в Вас сидить хороший фанатик. Сильна воля, завзятість у досягненні мети найчастіше межують у Вас з одержимістю.
Вам притаманні гордість, мужність, інтенсивність емоцій. Ви любите загадкове, проявляєте глибокий інтерес до прихованих, таємним, секретним сторонам життя. Ви не задовольняє неглибоким пізнанням, завжди прагнете, подолавши оболонку, проникнути вглиб особистостей і подій, щоб встановити, що ж відбувається насправді. Ви більшою мірою схильні до цинізму, ніж до ідеалізму.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,171