Все про вагістність
Все про вагістність

Характер Риби – Ф. Сакоян


Характер Риби – Френсіс Сакоян американський астролог

Співчуття, універсальність, відмова. Ці люди володіють надчутливим характером, дуже сильно реагують на почуття інших людей. Постійно знаходяться на межі реального, готові загубитися, підкоритися фатуму, довічні фантазери, сплять навіть наяву. Хочуть просто жити, але це бажання майже ніколи не збувається, так як поступаються іншим обіцянкам і обітницям. Вони намагаються робити те, що треба, але воля їх слабка. Часто до такої міри наївні, що злободенна боротьба для них катування, тому завжди зупиняти свій вибір на догляд у світ ілюзій, ніж поглянути в обличчя реальному житті. Звідси небезпека підміни справжнього життя – тютюном, кавою, спиртними напоями, наркотиками, сильна потреба любити може привести до розпусти, а якщо ніщо це не допоможе піти від життєвих проблем, то можуть звернутися до окультизму.

Вони від природи потужні медіуми, і, почавши із занять йогою, можуть закінчити спогадами про своїх колишніх життях. Тут таїться загроза заплутатися у своїх почуттях, стати іграшкою в чужих руках або зійти з розуму. Їм простіше, коли у них є могутній покровитель, внаслідок цього у них часто до надзвичайності розвинене релігійне почуття – дійсно, хто ж може бути сильніше Бога! Ще їм допомагає, якщо вони носять личину, ховаючи під нею особисту чутливу душу. І тут знову небезпека – маска може прирости, стати іншим «я». Двоїсті. Їх відраза до суперечок робить їх боязкими.

Але, якщо терпіння лопне, вони можуть сильно розсердитися. Дуже жалісливі, вміють допомагати, вселяють в інших мужність. Чутливі настільки, що часто готові розридатися, дуже м’які, що намагаються приховати за показною суворістю, дратуються, захищаючись, але взагалі завжди представляються. Їх притягує мистецтво, в ньому у них талант до музики, співу, хороші актори. Професію слід вибирати дуже ретельно, вона має бути особливою, давати вихід їх артистизму. Суворий режим і дисципліна протипоказані, це вільні художники – дизайнери, модельєри, графіки, музиканти, професії, де потрібна співчуття і співчуття.

Любов для них – це доля. У любові вправні і завжди хочуть любити. Якщо ж це не виходить, здатні на піднесену безкорисливу любов. Дуже наївні. Їхні почуття ніжні і задушевні, вони закривають очі на недосконалість улюблених. Їм необхідний хтось, на кого можна було б лити свою любов: якщо немає партнера, то шукають дітей або батьків, які потребують опіки, якщо немає нікого, то заводять кішку або собаку. Від жорстокості гинуть, в ім’я любові готові на все, але потім самі ж не прощають компаньйонові власного приниження. Заходи не знають. Дітей виховують у любові до мистецтва і терпимості.

Слабка статура, схильність до туберкульозу. Небезпеки, крім перерахованих вище, наївності, довірливість, піддатливість, нестійкість, помилкова суворість. Їм потрібно бути більш рішучими.

За характером Ви дуже м’який, вразливий, сприйнятливий людина, мрійник. Світ Вашої уяви, емоцій і інтуїції настільки ж реальний для Вас, як і все, що належить зовнішньому світу. Можливо, Вам важко показати, пояснити Ваші внутрішні переживання так, щоб їх зрозуміли інші. Ви схильні до містицизму, художній творчості, музичні, емоційні. У Вас сильно розвинена уява, багата внутрішня життя, хоча зовні Ви, мабуть, справляєте враження скромного і тихого людини. Зазвичай Ви тримаєтеся замкнуто.
Завдяки до надзвичайності сформованої сприйнятливості, Ви глибоко пробираєтеся в суть своїх стосунків з людьми. Часто перше підсвідоме враження пізніше підтверджується. Ви терпимі, умієте прощати, не схильні судити людей, приймаєте їх такими, які вони є – з недоліками та помилками. Ви співчуваєте кожній живій створенню і нерідко переживаєте чужий біль, як свою власну. Ви розумієте людей збиткових, невдах – вони не відштовхують Вас. Ви здатні до безкорисливого дару, до життя, відданої служінню людям, до ролі лікаря, священика, цілителя.

Однак Ви розташовані віддавати себе людям сліпо, нерозбірливо, дозволяючи зловживати Вашою добросердих, дозволяючи слабким залишатися слабкими і робитися Вашими утриманцями. У Вас слабо сформоване відчуття моменту, коли треба вимовити «ні». Впевненість і самодисципліна – не Ваші найсильніші якості.

Ви схильні любити людей і бути миротворцем. Ви не борець, не прихильник активних дій, бажаєте уникнути відкритого бою. Вам простіше не звертати уваги на тяжкості життя, усуватися від них в надії, що вони пропадуть самі по собі, а не зустрічати їх обличчям до обличчя. У Вас помітна наявність тяги до активної боротьби, яка іноді необхідна для подолання труднощів; в Вас немає твердості. Ви людина відкрита і в якійсь мірі пасивний. Ваші вчинки обережні, неагресивні, часто неочевидні.

Не виключено, що Ваші дарування лежать в області творчості, образотворчого мистецтва, музики, тому що Ви маєте в своєму розпорядженні високорозвиненою чутливістю, натхненням і багатою уявою. Вас розчулюють краса і любов, які Ви бачите перед собою.

Ваші недосконалості полягають у тому, що Ви схильні до ліні і проявляєте мало зацікавленості до подій з Вами. Ви віддаєте перевагу насолоджуватися жалем до себе, ніж зробити активні вчинки для зміни ситуації на краще. Ви також розташовані ізолювати себе від безпосереднього оточення і жити в стані повного, хаотичного безладу. Але це хвилює Ваших ближніх більше, ніж Вас самих.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 113 T. 0,263