Все про вагістність
Все про вагістність

Характер Рак – Ф. Сакоян


Раки відразу активні і постійні, їх проблеми – усвідомлення потреби просування, але небажання попрощатися з пізнаними звичаями. Звідси звичайне просування Раків – крок вперед, два назад. Їх характер звернений усередину себе, спочатку їм необхідно, щоб всередині все заспокоїлося і упорядкувати, а потім тільки вони вилазять назовні. Їм потрібен захист. Підштовхування ззовні не допоможе, так як вони володіють умінням бездіяльного опору.

Раки постійно будують деяке відстань між собою та іншими, через відчуття внутрішньої сором’язливості. Вони відкриваються, тільки близько пізнавши людини і будучи в ньому впевненими. Дуже уразливі, чутливі. Внутрішньо схильні до великих жертвам для того, кому вірять.

Але вони двоїсті: торкніться та прогресивні відразу, доброзичливі і в той же час дотримуються відстані.

Вони добре розбираються в історичних питаннях і справи давним-давно минулих днів. Їх дії нерідко виглядають позбавленими логіки, вкрай залежними від настрою. Це справді люди настрою, надзвичайно чутливі і лихословники, з прекрасною інтуїцією, все розуміють без слів.

По натурі вони люди миролюбні, якщо тільки не порушені їхні емоції. У них незвичайна пам’ять, хоча можуть заплутатися датах і іменах, але значні спогади про головних настроях і діях не пропадають з пам’яті. Потужно сформована інтуїція. Обожнюють музику, сентиментальні, по дурницях можуть і розплакатися, але при справді драматичних подіях зовні не показують себе нічим.

У побуті дріб’язкові, дрібниці для них дуже важливі. Різко судять пороки інших, але якщо інші визнають це, то Раки можуть розтанути. Люблять ласку, але не непомірну ніжність. Потужна зв’язок з сім’єю.

Дуже образливі, бояться знущань. Рідко ставлять на карту гроші, ризикувати не люблять, тому не підводять довірилися їм. Вони доброзичливі і дипломатичні, якщо їх не кривдити. Командувати ними можна тільки по-доброму, не люблять сторонніх рекомендацій. Бояться відповідальності, але значиму роботу здійснюють точно, надійно, пунктуально і успішно.

Професійна стезя нерівномірна, в кар’єрі спади і злети. Воліють професії, де потрібні інтуїція і допомогу (мистецтво, різні види соціальної допомоги – санітари, патронажні сестри, страхування, виховання дітей, благодійність). Можуть вживатися в сторонню долю (артисти), мають велике почуттям справедливості (хороші третейські судді). Обожнюють піклуватися, але дітей не балують, з дітьми навіть суворі – зовні.

Раки домосіди, хоча їх тягнуть подорожі, але вони постійно бажають повернуться додому, якщо ж це чомусь це нездійсненно, обгрунтовуються на чужині і відчувають себе як вдома.

У любові чутливі до краси і сексу, але саме значуще для них – почуття. Якщо почуттів немає, то тривалого союзу не вийде. Пасивні, воліють, щоб їх зачаровували, а не вони.

Сім’я для них – все, будинок для Рака – це його фортеця, може стати домашнім деспотом. На людях Рак тихіше води, нижче трави, а вдома змінюються. Будинок прибрано за його смаку, розпорядок життя в родині теж визначає він. Але це тиранство домашні часто виявляють лише в день срібного весілля. До партнерові (партнерці) дуже вимогливий: шукає відданості, рівності, рухливості, скромності – ні в якому разі нікому, навіть найближчим друзям, не можна розповідати про його зв’язки, необачне слово може все поставити під загрозу.

Небезпеки виникають з ранимости, уразливості, переоцінки власної особистості. Якщо інші його не визнають, відчуває себе скривдженим і покинутим, його гордість страждає. Схильність перебільшувати страждання, що випали на його долю. Жорстокий, якщо партнер його розчарував, причому від своєї жорстокості найбільше страждає сам.
Слабка статура, з хвороб – часті розлади травлення і захворювання травних органів.

У Вас потужна емоційна прив’язаність до минулого, до Вашій родині, до дитинства, до тих місць, з якими у Вас пов’язано почуття безпеки, відсутність необхідності турбуватися про завтрашній день. Для Вас дуже значимо підтримувати зв’язок з Вашим сімейним і культурним минулим, зміцнювати сімейні устої. Вам властиві відданість, прихильність, сентиментальність, відповідальність перед усім, що дорого Вам – будь то людина, річ або знайомі місця.

Ви хороший вихователь, ставитеся до людей зі співчуттям, завжди готові допомогти їм і матеріально, і духовно. Вам подобається, коли люди в Вас потребують, особливо ті, кого Ви любите. Ви прив’язані до будинку, де живете; Вам потрібно, щоб тут Вас розуміли і приймали. Ви більшою мірою стурбовані людьми і їхніми почуттями, ніж владою, кар’єрою, становищем у суспільстві. Доброта, дбайливість, ніжність виробляють на Вас більше враження, ніж будь-які мирські почесті.

В основному Ви людина емоцій. Ваші переконання скоріше визначаються почуттями і особистим індивідуальним досвідом, ніж розумом, логікою і абстрактними принципами. Вам тяжко думати про життєвих обставинах неупереджено, об’єктивно, тому що в Ваші поглядах зазвичай вплітаються особисті симпатії і прихильності. Ви сприймаєте життя дуже особистісно, ​​часом строете навколо себе стінку, щоб запобігти від хворобливих контактів, від ймовірності бути відхиленим-ким. В глибині серця Ви боязкі і ранимі, в Вас видна схильність до перепадів настрою, емоційним спадів і підйомів. У житті Вам потрібні час і місце, щоб піти в себе, подумати про життя, віддатися мріям і перезарядитися. Інакше Ви стаєте дратівливим, незадоволеним тими, хто Вас оточує.

Ви дієте інстинктивно, не звертаючись до розуму, любите цілком подаватися у владу творчості, де можна висловлювати свої почуття, уяву. Ви любите готувати – і тут теж виявляється Ваше творче начало, Ваша вроджена здатність до виховання, до турботи про людське шлунку. Ви також любите музику – у Вас вона викликає почуття, які важко або неможливо передати словами.

Ваші найсильніші якості – жалість до людей, загостреність почуттів і уяви. Ваші недоліки – в нездатності піти від минулого і слідувати по новому шляху; Ви обмежені своїм колом, повні забобонів і розташовані віддаватися жалю до себе, коли життя зіштовхує Вас з труднощами.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,270