Все про вагістність
Все про вагістність

Характер Овен – Ф. Сакоян


Овен володіє характером, який постійно жадає дії. Девіз: ініціатива, активність. Овену не страшні перешкоди, він діє майже наосліп, без прикриття тилів, рухається вперед, підставляючи груди під удар. Порив, перекидаючий все на своєму шляху. Велике майбутнє забезпечене. Овен не думає про втрати, іноді навіть коли постаріє. Любить пряму дорогу – на Окольного у нього немає часу. Тому вершини в житті досягти вдасться лише щасливому Овену, так як прямі шляхи виявляються занадто крутими. Енергію витрачає на ліво і на право, як ніби вона в нього нескінченна, швидко заряджається енергією знову, тому в житті завжди чогось досягає або хоча б раз у житті має свої 3 хвилини слави. Безрозсудна сміливість, концентрований удар, придушення емоцій і сумнівів, непохитна самовпевненість, безстрашність. Найулюбленіше слово Овна – «Я». Все залежить від рівня психологічного та морального розвитку Овна. Деякі можуть бити нижче пояса, аби домогтися свого. Але більшість Овнів налаштовані лицарськи, особливо якщо перемогли. Але поки перешкода не зламано, не знають жалості, не шкодуючи ні себе, ні інших. Овен ніколи не дивиться по сторонах, бачить лише те, що лежить в полі зору. Переконати його не можна, він просто не стане Вас слухати. Бувають і тихоні, але і вони ніколи не втрачають цілі і завжди зрештою досягають її.

Овен найпомітніше за його швидкості дій і розуму. З низами справи не має, якщо на шляху стоїть людина, яка йому заважає або перешкоди, може відразу звернутися до великого начальника, щоб їх усунути, може йти по трупах, заради особистого просування вперед але, просуваючись, не помічає ворогів, яких сам створив, вважаючи себе сильним.

Професії для Овена найкраще та, де відсутня: стабільність, не потрібно нікому підкоряться, довго думати, і сидіти на одному місці. На роботі горить, не шкодуючи себе, але начальник повинен пам’ятати, що Овен може зайняти його місце.

Його любов – це гаряча пристрасть, він сам вибирає партнера і завойовує його (її). Початок любові, перший натиск п’янить, це весна з літньою спекою, але якщо зв’язок тривала, то Овен може стати деспотом. Любов протриває довго, якщо партнер зуміє підтримати інтерес, не даючи себе завоювати цілком. Овни (і чоловіки, і жінки) і в шлюбі продовжують підтримувати відносини зі своїми знайомими, друзями, не замикаючись у вузькому сімейному колі. Діти їх не будуть слабкими характером, але не будуть і такими сильними, як їх батьки.

Недоліки Овна – продовження його достоїнств. Овен людина нетерплячий, упертий, який вважає про себе більше, ніж є насправді, сперечається з усіма хто думає не так як він. Йому бажано навчиться просити прощення у близьких людей, бути терпимими до інших, але вони не здатні слухати чужих порад, що призводить до важких ситуацій. У них багато заздрісників, які діють нишком. Рани з часом накопичуються, але Овни не бачать своїх поразок, і тому біда для них завжди приходить несподівано, світ валиться і часто це буває пов’язано з важкими захворюваннями. Вихід один – треба вчитися терпінню, привітності, вмінню аналізувати свої вчинки.

Ви людина, охоче крокуючий назустріч труднощам. Часто Ви думаєте, що потрібно брати життя самому, ні від кого не залежачи, сподіваючись тільки на самого себе, на особисті розум і відважність. Ви вірите в абсолютну чесність, бережете вірність собі, своїм ідеям і переконанням, навіть якщо в результаті залишаєтеся наодинці. Чесність, принциповість, бажання бути самим собою – ось боги, яким Ви поклоняєтеся. Тому Ви не співчуваєте слабкостям характеру інших людей.

Для Вас цінна свобода, можливість робити все так, як потрібно Вам. Вам дуже добре працюється самому; працювати в команді або виконувати чиїхось завдання – не для Вас. Ви або керуєте, або робите що-небудь самостійно.

Ви обожнюєте дію, і як тільки Ваше життя начебто стає приємною, зручною, затишною, рутинної, Ви готові все перевернути догори дном, почати щось наново, все змінити, «оновити кров». Рутина і монотонність для Вас подібні до смерті. Ви не боїтеся братися за те, що ніхто до Вас не робив. І хоча іноді на Вас дивляться, як на божевільного, Ви все одно робите те, що тільки пізніше Ваші суперники спробують перевершити. Ризикувати і бути вірним своїй зірці – це для Вас саме життя, саме дихання, сама пульсація життя. І якщо це неможливо, Ви знічується або, не знаючи, що робити, впадаєте в гнів.

Починаючи діяти миттєво, Ви імпульсивні, прямолінійні, безпосередні, сповнені ентузіазму і не боїтеся сказати прямо і недвозначно, що Ви думаєте. Ви вірите в силу позитивного мислення і позитивного дії, думаєте про себе як про сильну, навіть непереможною особистості. Не любите хворіти, не любите ситуації, коли доводиться залежати від інших. Сама думка про необхідність визнати обмеженість своєї людської природи, про те, що емоційна сторона Вашого істоти потребує уваги, часто представляється Вам незносною.

За складом розуму Ви в основному чоловік, менш здатні до жіночого мистецтву в спілкуванні з людьми, до сприйняття тонких натяків і нюансів, до досягнення гармонії у відносинах. Часто Ви так сильно збуджені власними задумами і цілями, що, самі того не помічаючи, вступаєте в зіткнення з почуттями та інтересами інших людей. Якщо Ви навчитеся ставитися до них з великою увагою, більше цінувати їхні ідеї, почуття, то дуже полегшите життя і собі, і іншим. Ваша нетерплячість у прагненні до мети приводить до того, що Ви без прямої необхідності викликаєте до себе відчуження. Погано, що Ви деколи намагаєтеся досягти своєї мети, підвищуючи голос, стукаючи кулаком по столу. Навчіться не поспішати, розслаблятися. Дайте подіям йти самостійно. Шкода, що через Вашу енергійної, неспокійної натури у Вас це рідко виходить.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 112 T. 0,462