Все про вагістність
Все про вагістність

Характер Лев – Ф. Сакоян


Леви завжди на троні, навіть якщо працюють шевцями. Завжди відчувають себе центром уваги, навіть якщо насправді це не так. Навіть самі боязкі з них думають, що нібито виробляють велике враження. Характер у них зарозумілий, сильний, мирний, навіть якщо відчувають невпевненість.

Вимагають уваги, і старий, і молодий зобов’язаний їм підкорятися. Обожнюють честь, що іноді купується багатим частуванням. Завжди щедрі, але свій інтерес не забувають. Їх справи йдуть як би самі собою, до такої міри їх самовпевненість гіпнотизує суспільство. Завжди зобов’язаний бути хтось, хто їх обожнює, інакше зароджується відчуття власної непотрібності і може сформуватися злоба на іншого лідера.

Володіють видатною винахідливістю, силою, рішучістю, царствений, організаторським талантом, волелюбністю, прагненням до незалежності. Прив’язати Лева не можна, краще і не пробувати – буде багато шуму, підкоряються тільки по своїй добрій волі. Їх волелюбність не знає меж. Гордовиті, але для них це природно. Буденні турботи для них занадто ницими, але вони охоче відповідають за свої вчинки, беруть на себе відповідальність і віддають накази. Щедрі, можуть захистити. Себе переоцінюють, від них виходить надзвичайний авторитет, вміють справляти враження, слова і жести широкі, з ними важко сперечатися, вони завжди праві, гордість заважає відразу змінити помилкова думка. Потім можуть і змінити його, але як би з власної волі.

Хоробрі, люблять насолоджуватися життям, працювати не люблять, але лінь їх велична. Яскраво виражена гордість, образи прощають, але не забувають. Критику не терплять, але володіють почуттям гумору. У житті неодмінно захоплюють високе положення, хоча б раз. Професії вибирають такі, де можна очолювати (володіють організаційним талантом і вміють змушувати працювати інших). Робота, пов’язана з копіткою працею, не для них, інакше неодмінно потрібен ад’ютант. На переговорах великодушні й щедрі, в дрібницях поступаються.

З підлеглими щедрі, легко просуваються по службі, перед керівниками не раболіпствують, тримають себе на рівних, а то й дають зрозуміти, що самі вони вище. Честолюбні, хоча це пов’язано не з ділом, а з постом. Обожнюють публіку, обожнюють виблискувати і вміють це краще за інших. Місця під Сонцем позбавити їх не можна, в клітці вони не всидять, при першій же можливості накинуться на помістив його туди.
Великих повноважень віддавати їм не треба, так як вони неодмінно використають їх до кінця, люблять приймати рішення і не відчувати докори сумління щодо скоєного. Їх слабкість – терміни, пунктуальність, вважають ганьбою для себе працювати як годинник, тобто технічний інструмент. У них чимало недругів. Обожнюють змушувати себе чекати.

У любові стрімко загоряються, від слів жваво перемикаються до процесу, що упадав пристрасно, але тих, хто відразу не послухається, не люблять, так як в разі незгоди страждає їх гордість. При величезному потязі потягу вміють зберігати егоцентризм. Дуже чутливі до любові, їжі, пиття, люблять красу, блиск, у партнера (партнерки) обов’язково повинна бути гарна зовнішність. У шлюбі бажають беззастережної покори, вірність у шлюбі відсутня: сім’я – сім’єю, а погуляти потрібно, до тих пір поки ще можна. Але Боже збав, якщо партнер поставить їм роги! Дітей не балують.

Небезпеки: переоцінка себе, відчуття ображеної гідності, нездатність вчасно побачити супротивників, марнославство, оточення себе підлесниками, що паразитують за рахунок Лева, спрага насолод, деспотичність, нетерпимість, гордовитість, егоцентризм. Надто довірливі.

Володіють міцною статурою, витривалі до недугам, для них властиві захворювання серця. Часто ці хвороби та хвороби крові виникають в результаті надмірностей і діють на глотку і видільну систему.

Людина зарозумілий і суто індивідуалістична, Ви жадаєте бути видатною особистістю, зображати себе на рубежі потенціалів, досягти популярності і високої оцінки того, що робите. Вам нестерпна сама дума про те, щоб бути в кінцевому ряду або виконувати чужі накази, або просто бути рядовим співробітником. Вам потрібно залишити печать своєї особистості на всьому, що Ви робите, йти в життя своєю дорогою, блищати, проявляти себе творчо і бути на капітанському містку.
Ваші мрії масштабні, і Вам не позичати рішучості, твердості характеру, енергії й ентузіазму для здійснення великих задумів. Також у Вас благородне, романтичне серце і любов до драматичного, яскравому, екстравагантному.

Ви повністю згодні з тим, що світ – це сцена, і таємно (а може бути, і не так вже таємно) Вам хотілося бути видатним актором, головною дійовою особою п’єси. Вам потрібно обожнювання публіки, овації, навіть якщо аудиторія складається з одного, але дорогого Вам людини, хто б вірив у Вас і Ваші мрії. Хоча зовні Ви випромінюєте упевненість в собі, насправді Ви у великій мірі залежите від підтримки, любові і визнання людей. Для Вас нестерпно, коли Вас не помічають або не цінують.

В любові Ви щедрі серцем і не боїтеся показати коханій людині, як він Вам доріг. Ви цінуєте чарівництво самого стану закоханості і знаєте, як зберігати цей жар у відносинах. Ви будете захищати тих, кого любите, і стояти за них горою – якщо тільки вони не образять Вашу гордість, не зрадять Вашу довіру. У відносинах з людьми Вам подобається роль сильного, і Вам дуже важко уступати лідерство. В ідеалі Вам потрібно знайти людину з такою ж сильною волею, як Ваша, але щоб він не прагнув стояти над Вами, бути Вашим суперником.

Сильну сторону Вашої особистості являють загострений інтерес і любов до життя. Це Ваша творча енергія, гаряче і щедре серце. А головна вада полягає в тому, що Ви егоцентричні. Будучи занепокоєні враженням, яке Ви робите, особистим творчим самовираженням, Ви забуваєте про присутність іншого, більшого світу, якою не крутиться навколо Вашої особи.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,169