Все про вагістність
Все про вагістність

Характер Козеріг – Ф. Сакоян


Не задовольняються нинішнім днем. У них відчуття, що їх чекає велике майбутнє. Бажають зробити щось особливе. Характерне їм честолюбство кидається в очі, при цьому вони грунтуються на дійсності, але нерідко воліють незвичайні шляху, що виглядають обхідними, а приходять першими.

Їх хваткость дивує, чого по їх зовнішності не запідозриш. Сильні суперники, принципові. Відчувши удар долі, бажають уникнути наступного, для цього озброюються знанням і терпінням і піднімаються від однієї вершини до іншої. Стрімко потрапляють на вершини, але на самоті, з яким примиряються, тихо нарікаючи, але це самотність не може змусити їх повернутися назад. Перешкоди на власному шляху не просто перемагають, а знищують їх. Надзвичайно старанні, весь час схильні вчитися, критику сприймають, намагаються її переробити і зробити висновки.

У них чудова інтуїція, яку вони застосовують у війні за особисту незалежність і економічну забезпеченість. Вважають розум вищої заповіддю. Довіряють в власним силам, обачні, скромні, економні, в тому числі і в прояві почуттів. Бережуть свої нерви, а шлунок менше, так як багато і смачно їдять. Цураються зайвих дискусій, бережуть час, так як його мало, а справ багато. Вірні й точні, рідко змінюють свої погляди. Дитячі враження визначають весь їх шлях. Наполегливі в досягненні мети. Думають ясно, але почуття гумору замало, занадто серйозні. Коли їх розохочують, робляться підозрілими. Виносити не можуть недомовок, недомовленості, туманності. По виду суворі, а всередині вельми м’які, сприйнятливі, сентиментальні до непристойності. Постійно готові до труднощів, випробувань. Роботи не бояться, їх можна застосовувати де завгодно. Зазвичай їх не видно і не чутно, вони спокійно і німих здійснюють свою справу, але варто тільки лише справах підприємства піти незадовільно, тут і виступить на сцену Козеріг, осмислить все, розшукає раптовий вихід зі звичайної ситуації, нову ідею, яка врятує всіх. Завойованого у них ніхто не відніме, тільки нездоров’я, але і в цьому випадку Козеріги швидко відновлюють свої сили. Улюбленці долі їх не люблять, так як вони дуже спостережливі і люблять покритикувати. З ледарями, демагогами і хвальками можуть бути холодні й зарозумілі. Як правило, незаздрісністю, але хочуть, щоб інші цінували їх по достоїнству. Вкрай обожнюють гроші, так як народилися під знаком довгожителів і бояться незабезпеченої старості. У хлоп’яцтво хворіють, але можуть вірити в тривале життя. Свій стан добре бережуть, але самі підозрілі. Обдурити їх можна лише один-два рази, на початку життя, але потім цього не трапляється.

У любові теж розсудливі і практичні. Почуття не повинні заважати життєвому шляху, при необхідності почуття придушуються, причому з такою силою, що може здатися, ніби це став зовсім інша людина. Досвід потягу і самовідданої любові приходить скоро або ніколи в житті, слідом за тим цього залишається критичність, різкість, а емоції ховаються глибоко всередину, але вони є, і дуже сильні. Шлюбний союз укладають на все життя, розташовані прощати, але нерідко бувають підозрілі. Якщо знайдуть годиться партнера, шлюб буде непорушний. Для жінки на головному місці стоять діти, їх благополуччя, для чоловіка – робота. На чільному місці завжди борг. Дітей виховують тверезо, на побитих істинах.

Небезпеки: себелюбство, завзятість, непіддатливість, прагнення до самотності. Слабка конституція, схильність до захворювань травної системи, кишечника, до простуд, неякісному харчуванню, до запорів і меланхолії.

Ви людина серйозна, дисциплінований і в розумній мірі честолюбний. Вам властиво прагнення навести докази, що Ви є, що Ви з себе представляєте, спрага досягти матеріального успіху. Для Вас дуже важливі робота, положення в суспільстві. Щоб досягти мети, яку перед собою поставили, Ви з напористістю будете перемагати всі труднощі, розчарування і часто жертвуєте багатьом в плані особистих відносин і сімейного життя.

Розташовуючи філософським, тихим, спокійним і стриманим характером, Ви з великим небажанням показуєте те, що відчуваєте в глибині серця. Створюється отаке враження, що Вам виходить контролювати події. Здатний працівник, сильна особистість, Ви – та людина, на плечі яка в родині або на роботі падає сама величезна відповідальність (і велика частина роботи). Навіть будучи дитиною, Ви вже володіли зрілістю, тверезістю і життєвою мудрістю, загалом дітям не властивими.
В основі своїй Ви прагматик і реаліст. І хоча Вам, можливо, властиві всякого роду мрії, цілі ідеального порядку і яскраві теорії, але кінцевим обгрунтуванням концепції Ви вважаєте її практичну корисність. У Вас є природна хитрість і ділові здібності – і ще деяка частка цинізму.

Мислите Ви завжди чітко, самостійні у своїх думках і неупереджені в судженнях. Драматичні подробиці на рівні почуттів не здатні повести Вас від суті справи. Дуже часто Ви людина владний, суто справедливий, але безжальний. Традиції для Вас святі, і навіть якщо Ви не погоджуєтеся з деякими законами, будете підкорятися їм або працювати в напрямку їх зміни, але ніколи не дозволите злочинно нехтувати ними. Обережний і стриманий, в будь-якій грі Ви граєте за правилами.

Ви людина за характером спокійний, сумирний, прихильник виважених дій. Не схильні до зухвалих, необачним діям, не висловлюєтеся відверто до кінця. До Вас важко закрастися в душу. Ви скромний і часом занадто самокритичний. Вам важко дозволити собі (і людям, з якими зіштовхує Вас життя) віддатися на волю почуттів, зайнятися грою, поступати, як заманеться. Ви не можете бездумно насолоджуватися, бути слабким, вразливим.

Найсильніші риси Вашого характеру – глибина, акуратність, терпіння, чіпкість, вірність прийнятим на себе зобов’язанням. Ваші недоліки – схильність до консерватизму, негнучкість та надмірна серйозність.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,174