Все про вагістність
Все про вагістність

Характер Діва – Ф. Сакоян


Діви дивлячись на життя через призму порядку і розуму. Вони постійно вишукують знань, щоб підпорядкувати матерію контролю розуму. Володіють стриманим характером.

На них можна покластися, їх внутрішня міць приносить спокій і надійність. У них прекрасне відчуття здорового реалізму, на досліди насмілюються після скрупульозного роздуми, за планом, з пробами. Завершивши одну справу, приймаються за інше, їх важко збити з пантелику, вони хватки і мітки.

Часто не постійно розуміється відчуття страху перед життям, через що всіляко намагаються себе убезпечити й підстрахувати. Внески сплачують своєчасно, працюють без непотрібних слів. Працюють в основному решти, не гребуючи брудною роботою. Скромні, але знають собі ціну, безмовно й сумирно роблять своє, вкрай необхідне рештою справа. Завжди вважаються з реальністю, тому гостра критика оточуючих, логічна і аргументована, але без терпимості.

Не вміють поставити себе на місце протилежної, все, що не лежить на поверхні речей, знаходять фантазією. Вроджені консерватори. До славним сторонам життя ставлення обережне, для них життя – насамперед обов’язок. Правда, напоказ можуть дозволити собі деяку розкіш, але вдома, коли ніхто не бачить, немає нічого зайвого. Не вдаються несамовито веселитися, святкують по системі, все заплановано заздалегідь.
Ділова кмітливість у поєднанні з тверезою спостережливістю і реєстрацією. У багатьох від народження в мозку як би вбудована ЕОМ. Як правило, в борги не залазять, купують дешево хороші речі. До критики чутливі, особливо якщо вона до кінця не аргументована. Працьовиті, як бджоли. Багато хто користується їх готовністю жертвувати собою. Серед них багато буркотунів понад міру, дріб’язкових правдолюбців, вічних заздрісників.

У професійному сенсі завжди відчувають себе на особистому посту. Скрізь діють серйозно, завжди увійдуть в сутність справи. Уважні, старанні, ощадливі, якщо вони начальники, то зразкові і самі чимало працюють, першими приходять на роботу і останніми йдуть. Решті довіряти роботу не люблять і не вміють, бо впевнені, що краще їх реалізувати її ніхто не зможе, а це можливо відлякає колег. Дуже терплячі.

На любов дивляться практично. Для них любов – це сумісність і взаємна підтримка, а незвичайна любов – тільки в кіно. Головне – «була б людина хороший». Секс теж не першорядне, адже життя таке важке, а вдвох прожити простіше. Їх тяга часто супроводжується матеріальною вигодою. У любові вимагають порядку, вірності, ясності. Готові на все, що має сенс і оплачується, а в разі конфліктів йдуть на розлучення, якщо вважають його розумним.

Небезпеки: різка критика будь-кого, хто не вміє працювати так, як вони; нерозуміння інших, що формує їм супротивників. Дріб’язковість, замкнутість, розчарованість в людях. Мало щасливих випадків у житті, не вміють ними скористатися, звідси заздрість.
Вплив на здоров’я: ослаблені кишечник і органи травлення. Схильність до закрепів, колік, дизентерії, діареї, печії, відрижці, блювоті.

У глибині душі Ви скромні й негорделіви, рідко бажаєте перебувати в центрі уваги або займати місце, яке приносить Вам влада. У Вас гострий аналітичний розум, уважний до деталей очей. Ви вибираєте спостерігати, аналізувати і вивчати життя на відстані. Ви совісні і консервативні, на Вас можна покластися, довіряючи Вам роботу: Ви будете уважні, ефективні і акуратні. Добре виконана робота – предмет Вашої гордості. Можливо, Вам бракує впевненості в собі. Але Ви часто заповнюєте цей недолік, відточуючи майстерність, набуваючи досвід, знання і компетентність у певній галузі. У Вас золоті руки. Ваша сила – в дотошно увазі до деталей і в ретельному виконанні. Деякі сказали б, що Ви занадто в’їдливі, розташовані до непомірного критицизму, тривожитеся про те, що інші люди думають дрібним і несуттєвим. Ви любите засновувати, сортувати за різними категоріями, приводити все в логічну систему. І часто, коли щось не підходить під ясний і чіткий параграф, Ви безумовно відчуваєте себе не в своїй тарілці. Відсутність зібраності нервує Вас. Ви, ймовірно, хотіли б не бути настільки пунктуальними і скрупульозними – адже навіть малесенька деталь вимагає безлічі часу. У навколишніх або в собі Ви прагнете зосередитися на помилках і недоліках з бажанням виправити, поліпшити, вдосконалити. Ви строго дотримуєтеся фактів, правдиві і скрупульозно чесні в оцінці самого себе, самокритичні, але часто недостатньо себе цінуєте.

Вам притаманна прискіплива розбірливість і, можливо, вередливість у відношенні дієти, гігієни, здоров’я. У Вас піднесені естетичні критерії, сприйнятливість до деталей. Вас турбує в побуті те, на що інші не звертають уваги (безлад, тютюновий дим і т.п.). Ваші смаки примітивні, нечрезмерни, але витончені. Грубість, нетактовність, вульгарність ображають Вас до глибини душі. Іноді з Вами важко жити через Вашу вимогливості, чутливості, через Ваших дивовижних правил, що стосуються їжі та акуратності.

Хоча Ви виглядаєте досить стриманим і замкнутим, Вам подобається допомагати. Це у Вашій натурі. І Ви знаходите насолоду, допомагаючи людям. Роль допомагає, асистують Ви віддаєте перевагу ролі лідера, без зайвого шуму віддані тим, про кого дбаєте.

Ви уважні, обачні в особистому погляді на існування, реалістичні, практичні і не розташовані до ризику. Перед тим як щось зробити, Ви аналізуєте, іноді надто серйозно свої майбутні вчинки. Для Вас було б корисно допустити в життя елемент гри і можливість помилки.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 116 T. 0,372