Все про вагістність
Все про вагістність

Характер Близнюки – Ф. Сакоян


Характер невловимий, пристосовницький, допитливість з темпераментом, дратівливий і мінливий (як у тінейджерів). Вони до такої міри мобільні і швидкі, що можуть стати легковажними, так як те, що вони сприймають, не встигають зрозуміти. Дуже комунікабельні, цікавляться всім, швидко розбираються, чимало читають і постійно готові до свіжих враженнях, мають здатність до іноземних мов. У них ораторські здібності, базікати обожнюють, але вислуховувати не вміють, сприймають лише суть, а інше пропускають повз вуха.

Вони не тужать, у них просто-напросто немає на це часу. Не люблять самотності, тому багато друзів і контактів з новими людьми. Вільно знайомляться з самими різноманітними людьми, їм завжди є що сказати, хоча їх історії лише частково відповідають реальності. Якщо помилилися, швидко викручуются. Вважають себе незамінними, можуть годинами займати суспільство, там, де вони з’являються, – кінець спокою. Коли ж виникають повноцінні проблеми, вони робляться розсіяними.
Порядок – не їхня велика риса, вони вічно розшукують свої речі, якісь постійно кудись зникають в найнеобхіднішу хвилину. Надзвичайно розташовані копіювати інших, хороші пародисти, швидко розрізняють слабкості і потішні боку інших і використовують це в життя. Дуже сучасні, тобто слідують моді на все, що завгодно. Люблять розпускати плітки. Але в той же час вміють прийти на виручку і запропонувати свою допомогу загубленим в житті. Старанні, але не завжди доводять справу до кінця, так як їх захоплює вже наступні ідеї. Дуже люблять подорожувати, причому люблять, щоб було все відразу – і гори, і море, і ліс, а не щось одне.

Професії краще віддавати перевагу пов’язані з посередництвом, збором і передачею різного роду інформації, з пошуком і впровадженням різноманітних винаходів, талантів та ідей, як своїх, так і чужих, це хороші перекладачі, коментатори, комерсанти.

До надзвичайності влюбливі, особливо якщо партнери серйозні або таємничі. У любові пояснюються легко, їм нічого не варто сказати «так», швидко одружуються, часто заради самої церемонії та весільної подорожі, і так само легко і швидко розлучаються, схильні до зв’язків на стороні, тому що шукають ідеального партнера і дуже цікаві. Любити їх важко, так як на любов самі вони мало здатні, але хочуть бути коханими. У шлюбі відіграють активну роль, обожнюють зустрічати гостей і самі із задоволенням ходять у гості. Для загальної життя краще, якщо у них з партнером загальна робота або загальні інтереси. Неприємності в житті можуть виникнути в результаті неуважності, поверховості. Безлад в грошах, великі витрати наносять утрату. Рідко мають справжніх друзів і партнерів. Треба свідомо вправляти концентрацію, навчатися утримувати язик за зубами. Стан постійного настороженого уваги не дає духовного і фізичного спокою. Їм необхідно вчитися дисциплінувати себе, вчитися поважати умовності, оскільки вони запорука співпраці з іншими людьми. Якщо вони навчаться долати свої недосконалості, то їх відмінні здібності призведуть до високих цілей. Невпевненість у собі, звідси неврастенічний при захворюванні. Схильні до хвороб легенів, бронхів, дихальної та нервової системи.

У багатьох відносинах Ви довічний дитина. Ваш розум чутливий, чуйний до всяких змін, гнучкий, сповнений допитливості, ігри. Ви вічно бажаєте нового і часто просто не можете тривалий час зберігати увагу. Ви стрімко хапаєте ідеї, але, як тільки першу цікавість задоволено, Вас віє переступити до чогось іншого. Вам потрібні часті зміни, різноманіття, свіжі ситуації, зустрічі з новими людьми.

Безліч захоплень заважає Вам зрозуміти, в чому Ваші дійсні таланти і чим Ви по-справжньому повинні займатися. Ви не приймаєте саму думку про самообмеження і зосередженні на чомусь одному. Ваші цікавість і схвильованість закидають Вас у безліч різноманітних новоспечених життєвих ситуацій, і Ви хочете покуштувати все на світі. Робити одне і те ж знову і знову, навіть якщо Ви робите це успішно, добре, – для Вас важка і нудна робота.

В значній мірі Ви «живете головою»: читаєте, стежте, мислите, «обсмоктувати» ідеї; Ви не можете жити без розумових стимулів. Як це не дивакуватий, але якщо б Вам довелося вибирати між славної книгою або фільмом і хорошим обідом, швидше за все Ви б вибрали перше. У Вас творчий розум, і Ви часто живете за рахунок гостроти свого інтелекту.

Комунікабельний, компанійська людина з сильно розвиненою потребою у взаємодії з людьми, Ви любите жартувати, грати словами. У Вас справжнє чуття, талант на передачу ідей у ​​цікавій, чіткій формі – те, що становить талант письменника, лектора, оратора.

У Вас досить просте і пустотливе почуття гумору, але часто Вам не вистачає серйозності. Хоча Ви життєво потребуєте емоційної відповідальності, в емоційної віддачі себе, Вам дуже важко це здійснити, тому що нерідко Ви не бажаєте нічого брати на себе, обмежувати свою персональну свободу, можливість переїжджати з місця на місце, переходити від однієї справи до іншого.

Щастя в Вашому житті пов’язана з вживанням Ваших творчих можливостей, таланту до обігу зі словом. Ваш розум не схильний до вузькості. Зазвичай Ви можете запропонувати новий, ясний, чіткий підхід, особливе рішення, напрямок досліджень. Ваш недолік – відсутність стабільності і завзятості. До того ж Ви розташовані не виявляти або нехтувати емоційні проблеми й почуття інших людей.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,153