Все про вагістність
Все про вагістність

Впливовий і важливий період з 13 травня до 25 червня 2020 року


З 13 травня до 25 червня важливий період для відносин і багатства. Повернення старих відносин, повернення старих способів збагачення і джерел, уповільнення розвитку в нинішньому, невдачі в новому. Для кожного з знака Зодіаку в гороскопах на місяць від М. Бомбушкар вказані деталі цього астрологічного періоду.

– Обивателям. Для багатьох людей, але не для всіх і знаків Зодіаку, вплив періоду, вказівки, залежить від гороскопа народження (було воно під час народження чи ні). Не треба починати нове важливе в сфері відносин і сфері багатства. Все що буде розпочато нове або нові зміни в існуючому не підуть на користь, не будуть задовільні повністю, розвиток нового затягнеться на довго і шанси на безрезультатність. Нові ділові відносини не дадуть бажаних результатів, нові конфлікти триватимуть довше очікуваного, нові особисті стосунки розірвуться несподівано чи не будуть корисними, нова любов може розвиватися дуже довго і шлюб буде з великою затримкою, нова любов припиниться після завершення періоду. Дорогі покупки, важливі покупки і інвестиції краще відкласти на липень місяць. Нові ділові проекти, проекти для доходу – затягнуться і можуть бути без результатів або результати не будуть очікуваними, нові дорогі покупки і інвестиції не дадуть бажаних результатів і можуть принести розчарування, з новими договорами (угодами) треба очікувати пролонгації і перероблення в майбутньому. В існуючих відносинах будуть затримки, не поспішайте розвивати все і починати нове, не починайте планувати весілля або організовувати його, не починайте новий етап в бізнесі (ділових відносинах) і розвиток його (їх), не починайте нове в існуючих конфліктах. Існуючі партнерські відносини і багатство можна оцінювати, заглиблюватися і розбиратися більше в цьому, переоцінити. Під час цієї астрологічного вказівки можна повернутися до того, що колись не було завершено і завершити або відродити (повернути). Повернути старі відносини, повернення старої любові, почуття любові або людини. Повернути старі проекти (клієнтів, роботу, інвестиції), які давали дохід, джерела доходів. Історія нагадає про себе. Використовуйте потенціал астрологічної вказівки для повернення і переосмислення того, що маєте в багатстві і відносинах. Використовуйте і відроджуйте свої старі відносини і джерела доходів. Не чекайте швидкого розвитку у відносинах і багатстві в цей період. Під час цього періоду краще не купувати акцій, не робити інвестицій. Накопичуйте ресурси. І в відносинах – вичікуйте і озирніться, припиняйте, не починайте.

– Світ. Важливий період для світу, буде мати сильний вплив на економіку, відносини всередині країни і міжнародні. Глобальна економіка сповільниться, відбудеться переоцінка економіки і багатств, регрес в економіці і повернення до старого. Нові економічні проекти не принесуть бажані результати і затягнуться в часі. Повернуться старі проблеми в економіці, старі економічні теми. Відносини всередині країни і міжнародні, переговори, договори, будуть переоцінені і повернуться старі. Нові відносини будуть розвиватися повільно і, ймовірно, безрезультатно або велика затримка з результатами. Інвестиції, кредити, підтримка будуть сповільнені і реструктуризовані на рівні країн і міжнародному рівні. Впаде інвестиційна активність, розтрати і витрати. Розвиток ринків сповільниться і переоцінка їх. Перестануть рости індекси бірж, фондів, ринків, відбудеться регрес. Будуть переоцінені і повернуться теми старих торгових угод і економічних проектів, деякі будуть відроджені, інші можуть бути остаточно закриті.

Автор: A.S. – 12.05.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 116 T. 0,189