Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій-жінка – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Водолій-жінка, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Але Аліса встигла звикнути до того, що навколо відбувається одне тільки дивовижне; їй здалося нудно і безглуздо, що життя знову пішло по-звичайному.

У каві кішку кладіть, а в чай комара тричі тридцять Алісі ура!

Перше, що слід пам’ятати, залицяючись до Водолія-жінки: вона парадоксальна в любові так само, як і в житті.

Вона буде вам вірна і разом з тим дещо холодна і відсторонена. У жінки, яка перебуває під владою Урана, в житті крім вас безліч друзів і різних захоплень. Не думайте, що вам вдасться прив’язати її до дитячої коляски або кухонній плиті. Вона належить усім і нікому. Тому, якщо ви надасте таку необхідну їй свободу, вірність її вам буде безмежна.

Гроші цікавлять Водолія лише остільки оскільки. Їй набагато важливіше, щоб ви досягли успіху в якійсь професійній (краще інтелектуальній) діяльності, ніж володіли незліченним багатством. Крістіан Барнард, який провів операції з трансплантації серця, здатний завоювати її куди швидше, ніж Поль Гетті з усіма його мільярдами.

Вирішивши зловити цього чарівного метелика, вам слід подумати, чи зможете ви миритися з її любов’ю до свободи. Якщо вам потрібна пристрасна, поглинена тільки вами жінка ваш вибір безумовно невдалий.

Водолій – ідеальна подруга для того, хто робить наукову або політичну кар’єру. Вона дотепна, приємна в спілкуванні, природно тримається в будь-якому суспільстві – від найвищого до вельми пересічного.

Зазвичай Водолій не страждає підозрілістю. Вона з радістю приймає на віру всі ваші слова. Вона ніколи не залізе в ваш портфель і кишені, чи не стане розглядати ваші носові хустки, щоб знайти сліду чужої помади. Ви, звичайно, можете порахувати ці якості особливою силою характеру. Але це невірно. По-перше, вона дуже добре вивчила вас до весілля, і, не відповідай ви її вимогам, вона ні за що б не стала вашою дружиною. А, по-друге, крім вас у неї в житті багато інших інтересів. Про Водоліях тої й іншого статі можна сказати, що вони рідко виявляють занепокоєння про свого партнера, коли він не мелькає у них перед очима.

І все ж, якщо ви дасте їй серйозний привід вам не вірити, Водолій просто від вас піде. Правда, ви можете залишитися друзями, але й тільки.

Єдиним винятком з цього правила є (як і для чоловіка-Водолія) перша любов. Її вона запам’ятає на все життя, можете не сумніватися. Навіть якщо «любов» полягала в тому, що вона і він в дев’ятирічному віці разом ходили в цирк і в антракті він пригощав її арахісовими горішками.

Водолії-жінки рідко змінюють чоловікові. Але вже якщо вона захопиться по-справжньому, вона не стане довго вести подвійну гру, а припинить відносини, які себе зжили. Не дивно, що серед Водоліїв дуже часті розлучення.

Водолії не люблять позичати гроші і давати в борг. У тому випадку, коли їй доводиться вдаватися до позики, вона віддає борг без всяких відстрочок і застережень. Боргів у Водоліїв майже не буває; вони бояться їх, як вогню.

Більшість Водоліїв-жінок загадкові і містично красиві. Мабуть, після Терезів це самі красивіші жінки серед інших знаків Зодіаку. І навіть якщо її не назвеш красивою, то цікавою напевно.

Жінки-Водолії незвично одягаються. Причому діапазон їх стилів справді величезний. Вона може виглядати як професійна манекенниця, що демонструє останню авангардну модель, або одягнутися в плаття з корсетом своєї бабусі, а ще краще, прабабусі. Причому часом окремі елементи туалету будуть запозичені з різних епох, наприклад, мереживна блузка може поєднуватися з шкіряними штанами.

Зачіски Водолія цілком відповідають її одязі – від скромного пучка і завитого локонів в стилі Мері Пікфорд до пудрених зачіски в стилі мадам Помпадур або голеною, немов у буддійського ченця, голови.

Розмова з Водолієм не менш цікава, ніж її зовнішність. Вона може вести серйозну, ділову бесіду і раптом переключитися на те, що ви не тільки тезки з її дідусем, а й у ваших прізвищах є по дві однакові здвоєні букви. Такий несподіваний поворот може поставити вас в глухий кут, але для неї він цілком природний.

У відносинах з дітьми Водолій спочатку буде дуже розсіяною. Ще б. Адже її увагою, яка до цього було розосереджено по багатьом об’єктам, тепер опанував одна дитина.

З Водоліїв виходять уважні та турботливі матері, щоправда, іноді холоднуваті. Вона прищепить їм любов до людства і терпимість, навчить бути правдивими, оскільки ніколи не буде карати їх за правду, якою б гіркою та не була.

Не чекайте, що дружина-Водолій в точності виконає всі ваші вказівки і прохання, особливо вказівки. У Водолія власний погляд на світ; не намагайтеся її переробити або переконати. Їй нічого не варто носити светр задом наперед, ставити квіти в оселедечнецю, коньяк запивати молоком і мити голову кремом для гоління. Чому вона так робить? Вона й сама часто цього не знає. Просто їй так хочеться.

Якщо ви не хочете втратити її, то не будьте ревниві, критичні, консервативні, жадібні, дріб’язкові і злі. Любіть її друзів, навіть якщо вони часом і здаються вам дивними.

Водолій має виняткову інтуїцією і дар передбачення. Навіть якщо її прогнози збудуться не відразу, а через якийсь час, вони все одно збудуться. Адже Водолій – жінка майбутнього і точно знає, що буде завтра. А якщо і ви хочете це знати, частіше прислухайтеся до її одкровень.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 40 T. 0,156