Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій – риси характеру. М. Бомбушкар


Водолій  — риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Водолій — риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Водолії – імпульсивні, сильні за характером – вперті, так схоже з боку, люди. Водоліїв, можна спробувати поділити на 2 типи. 1 – індивідуалісти, люблять показати свою унікальність, виразити себе в натовпі, показати, що вони не такі як суспільство бажає їх бачити, не такі як всі (хочу зауважити, що серед людей Урана (планети покровителя Водоліїв ) дуже багато порно-зірок, революціонерів, людей які проти прийнятих у соціумі правил і ідеалів з ідеями). 2 – «соціалісти» – підстроюються під соціум і його ідеали (завжди намагаються йти в ногу з модою (будь то одяг, їжа, музика) ) та правилами й ідеями. Завжди готові до громадських заходів, часто не расисти, гуманісти, толерантні до інших. Завжди сприймають інших, такими як ті є, нічого не вигадуючи і не додаючи – дивляться «за фактом». Тепер давайте подивимося на плюс і мінус сторін характеру Водолія.

Позитивні риси

Дружелюбність
Водолії дуже доброзичливий знак, друзі для них не порожнє місце. Готові піти на багато чого заради друзів. Віддані, вірні, завжди готові допомогти друзям, підтримати і втішити.

Гуманізм
Великі гуманісти. Водолій б хотів врятувати світ, якби міг. Завжди намагаються зробити світ кращим.

Інтелектуальність
Мають інтелект, шукають шляхи саморозвитку, нову інформацію, знання.

Винахідливість
Завдяки своїй інтелектуальності і бажанням осягнути нове – володіють рисою винахідливості.

Незалежність
Водолії, при всій їхніх доброзичливості і любові до колективів і колективної дії, люблять бути емоційно незалежні (прив’язані) і матеріально. Люблять свободу. Будь-які спроби «утримати» їх, змусять Водоліїв піти від «стримуючої» людини.

Вірність, відданість
Обіцянка, дана Водолієм – буде виконано, в усякому разі, Водолій буде всіма силами намагатися його стримати. Вірні й віддані друзі – якщо вони назвали Вас другом – це дійсно так. Їх лояльність спосіб показати свого доброго ставлення до Вас.

Негативні риси

Непередбачуваність
Непередбачуваність Водоліїв, можна сказати ексцентричність. Водолії дуже імпульсивні люди, може показатися, що у них 7 п’ятниць на тиждень, коли відбувається «імпульс» змінюється і «прагнення» Водолія. Знаючі Водоліїв, можуть пригадати, як ті не один раз раптово змінювали свої плани, після того як дізнавалися щось нове (не особливо думаючи про наслідки для інших, та й взагалі про наслідки). Іноді буває складно передбачити поведінку Водолія і реакцію, навіть на одні й ті ж «подразники» у Водолія можуть бути абсолютно різні реакції.

Непослідовність
До їх непередбачуваності, про яку написано вище, можна додати і непослідовність. Тільки Водолій може спочатку почати різати картоплю, після «імпульсу», вирішити замовити піцу, а потім піти вечеряти в ресторан. Все залежить від «моменту», в якому він прибуває, вся його поведінка і плани залежать від приходять «імпульсів». Пам’ятайте, як Водолій планував зробити щось днем, а після отримання дзвінка або «інтуїтивного» прозріння, повністю змінював свої плани на день? І летів за 100 км від дому, на всіх парах, пізно ввечері… Їх «продуктивність» досить не постійна, зараз вони можуть робити одне, а через хвилину бути в зневірі або робити щось інше. Не люблять діяти за інструкцією.

Приватність
Девіз «Живи і дай жити іншим» – деякі знаки, особливо води і землі, можуть відчувати відстороненість Водолія, коли ті живуть наче б з «усіма» і в теж час «одні». Для Водолія прив’язатися до когось або ж чогось, взяти обов’язок на себе, це все одно, що одягнути на себе кайдани і сісти за грати. Іноді Водолій поводиться так, начебто він у родині живе за одними правилами, а у інших інші звичаї і правила.

Упертість
Пробували впевнити або переконати Водолія в чомусь ? Особливо якщо він у це вірить? Вони люблять переконувати інших, в тому що ті не праві, можуть говорити про це годинами. А от самих переконати або змусити щось зробити… Якщо Водолій вирішив – це надовго, така от уперта риса характеру.

Відстороненість
Як я вже писала вище, Водолій (як і Козеріг) досить відсторонений знак Зодіаку, і він дійсно відсторонений (а не приховує свою зацікавленість як це любить робити Скорпіон). Водолії здатні побудувати стіну навколо себе, аби їх ніхто не чіпав, і бути в стороні. Думати про світові проблеми і катаклізмах… Не люблять зближуватися, не люблять глибину, можна сказати, що вони любителі «висоти», а не «глибини».

Екстремізм і бунтарство
Водолій, часто, буває, зацікавлений у протилежному. Прагне до іншого, не тому, що прийнято в соціумі, по шляху порушуючи правила і порядки. Революціонери і бунтарі, здатні встати на захист прав інших людей, і готові порушити заради цього права першого. Та й взагалі вони ті ще любителі змінювати правила!

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 22.01.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,142