Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій — гороскоп на квітень 2017 від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Водоліїв, почнеться багато позитивних періодів, що принесуть вдалі тренди для Вас. Мінусом цього місяця можуть бути тільки фінансові проблеми, можливо і проблеми з відносинами (для всього Зодіаку ці дві сфери негативні в цьому місяці). Але дуже багато плюсів, серед яких і приріст енергійності, і можливість переосмислити себе і свої плани на майбутнє в тривалій перспективі, повернення старих друзів, багато поїздок і навчання! І у Вас ще залишилося півмісяця вируючої енергії в домашній сфері, встигнете доробити ремонт або поскандалити з рідними.

Зараз йде період, що дозволяє трансформувати свої погляди на життя, філософію, секрети і таємниці, період розпочався 16 березня (і в минулому гороскопі куди детальніше описаний) і буде до 15 квітня. Може бути присутнім розчарування в цих сферах, а також в освіті і знаннях, зарубіжних питаннях і юриспруденції, слід берегти здоров’я і нерви.

З 4 березня по 15 квітня триває період, що дозволяє переосмислити відносини і фінансову сферу, повернутися до старого, до старих партнерів і способів заробітку або це все само повернеться до Вас. Та й весь місяць ці дві сфери будуть в центрі Вашої уваги і ймовірно трохи розчаровують. Постарайтеся не робити дорогих покупок до 3 травня.

З 10 березня по 22 квітня багато енергії в сімейних питаннях, відстоювання прав і бажань, багато мотивів і нетерпіння, остерігайтеся скандалів. Цю велику кількість енергії слід використовувати правильно і направити кудись, в ремонт, в відстоювання прав сім’ї та подібне.

У Вас буде багато новин і розмов з рідними і про рідних з 1 по 21 квітня. Період нічим не примітний, просто новини і розмови.

З 3 по 29 квітня повернуться питання фінансів, ще більше посилиться — фінансова сфера. Це буде повторення періоду який був з 3 січня по 4 лютого. Тоді Вам повинен був супроводжувати фінансовий успіх, зросли доходи. На жаль, цього разу цей тренд буде не настільки райдужним. З 4 по 27 число буде тривати період, який потребує від Вас більш серйозно ставитися до фінансових питань та відносин, потрібно буде прикладати більше зусиль, може бути встановлено обмеження, запізнення і скорочення ресурсів. Я вже рекомендувала не робити дорогих покупок до 3 травня, але в період з 4 по 27 квітня — постарайтеся взагалі не витрачати особливо багато грошей, будьте економніше. Не вимагайте багато від клієнтів, роботодавців, тих хто допомагає Вам. Займіться серйозніше своїми фінансами, щоб не бути розчарованими. У меншій мірі, але подібні проблеми можуть бути і з сферою сім’ї та освіти, Ви можете відчути прикрість і холодність, стримуючі фактори в цих сферах.

З 3 по 9 квітня — прилив сили волі, завзяття та наполегливості, особливо в сімейних і психологічних питаннях, таємниці. Раджу приділити увагу своєму здоров’ю в ці дні, підлікувати його. Так само вдалі дні для роботи над своєю психікою, відстоювання своїх бажань і прав в сім’ї.

З 6 квітня у Вас буде час переоцінити себе і свою дружбу, повернутися до старого, повернути старе в своє життя. Період буде з 6 числа по 26 серпня, поверне питання дружби і планів на майбутнє, ці дві сфери Ви можете переоцінити і відродити. Під дружбою я розумію не тільки друзів, а й колектив, клуби за інтересами, і подібне.

Перший піковий період в квітні, дуже вже негативний загалом, буде 10 числа, для Водоліїв пік плюс-мінус 3 дні, на Вас він так негативно впливати не буде. Але починаючи з пікового періоду і 10 днів після — чекайте багато новин, питань пов’язаних з судами, навчанням, зарубіжжям, завершень та кульмінацій в цих сферах. Можуть бути і поїздки, як близькі, так і далекі в ці дні.

З 10 квітня по 3 травня — час затримок і проблем з бюрократією, завданнями та інформацією. Відкладіть початок нових середньострокових завдань (на короткі і поточні справи період не впливає). Будьте обережніше якщо потрібно їхати у відрядження. Не починайте нове навчання або читання нових книг.

Дуже хороший період з 12 по 17 квітня, багато сил і енергії. Ви будете прямо-таки сяяти, час показати себе, хоча і стримуйте свою ексцентричність, буде дуже вже велике бажання виділитися. У ці дні Вас чекають і нові знайомства і багато спілкування, інформації. Можуть бути несподівані події з відносинами.

З 17 по 20 — ще один хороший період, але трохи в інших тонах, час зміцнювати відносини і показати свою серйозність. Але так само, час показати себе, а ще зміцнити дружбу. Теж багато сил.

Гарний час для ділових переговорів і чіткого планування, роботи над проектами з 21 по 28 квітня.

Хороший період для повторення навчання з 21 квітня по 3 травня, для повторних відряджень, для перезапуску старих проектів. А ось з 3 по 16 травня — час навчатися новому, починати нові проекти. Період з 21 по 16 травня, буде повторенням того періоду що був у Вас з 14 березня по 1 квітня — новини, спілкування, навчання та поїздки, багато завдань.

З 22 квітня у Вас буде приріст енергії, а так же бажань азарту, любові, інтрижок, дуже активний час і творчий. Період буде середньостроковим, з 22 квітня по 5 червня! Принесе енергію в ці сфери, більше активності в них. Гарний час для творчих особистостей, час творити. Зросте бажання виховувати дітей.

Можлива переоцінка кар’єри, життєвих цілей з 23 квітня по 29 вересня, період довгий і фоновий, не дуже помітний.

Дуже багато новин та ідей Вас чекає з 25 квітня по 14 травня, подібний період вже був з 25-28 березня, зараз він повториться, але буде довше. Постарайтеся вивчати побільше в цей час, вчитися новому, братися за нові завдання після 3 травня, а до тих пір реалізувати старі проекти. У Вас буде пік інтелектуальної активності й енергійності, може бути якась неуважність і складність в концентрації на чомусь одному, просто займайтеся декількома справами.

26 квітня, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів після — принесуть з собою важливі події або новини для сім’ї та питань житла, будинки. Буде акцентування сімейної сфери. Гарний час для старту довгострокових проектів пов’язаних з сім’єю, капітальних ремонтів, переїзду, покупки або продажу нерухомості. Період вказує на нові починання або нові події і питання. Під час піку будуть посилені всі існуючі тренди.

І ще один, вже останній в цьому місяці, хороший період розпочнеться 30 квітня і буде до 6 червня — принесе Водоліям більше впевненості в собі і цілеспрямованості, час розвивати себе, прагнути до нових цілей (але краще до вже існуючих). Він уже був у Вас з 9 грудня по 13 січня. Дозволить Вам швидше просувати свої плани і розвивати дружбу, поліпшити свої знання. Але найголовніше, він зробить Вас більш серйозними і цілеспрямованими, почніть під час цього періоду реалізацію якогось важливого проекту, що вимагає зусиль і сталості. Дуже гарний час для зміцнення дружби і набуття нових друзів, більше бувайте на публіці. Вас чекає велика кількість несподіваних поїздок і знайомств. Ви зможете психологічно відпочити в цей період.

Важливі дати і періоди в квітневому гороскопі для Водолія

З 3 по 29 квітня — посилення фінансової сфери, але з 4 по 27 слід економити гроші і бути уважніше, стриманішою.

З 6 квітня по 26 серпня — переоціните себе, можете повернутися до старого.

10 квітня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після — кульмінація в питаннях навчання, юриспруденції, багато новин і поїздок.

З 10 квітня по 3 травня — проблеми і помилки з інформацією і бюрократією, відкладіть нові складні завдання.

З 12 по 20 квітня — дуже багато сил і можливостей показати себе.

З 21 по 28 квітня — вдалий період для переговорів, складних завдань.

З 21 квітня по 16 травня — прилив інтелектуальної енергії і маса нових несподіваних знайомств і поїздок, знань.

З 22 квітня по 6 червня — прилив життєвих сил, бажання любові, інтрижок, багато творчості.

26 квітня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів після — нові сімейні питання.

З 30 квітня по 6 червня — час розвивати себе.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 30 березня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Марфа Бомбушкар в Facebook
Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте

Пошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 12 T. 0,143