Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій — гороскоп на червень 2017 від Марфи Бомбушкар


Зростуть видатки і шанси травмуватися, в кінці місяця можуть бути психологічні фрустрації і переживання. З хорошого — зросте гармонія в сімейних відносинах. Трішки зменшиться енергія, але буде більше новин та спілкування. Місяць дуже хороший протягом першої половини, та й в кінці не так вже все погано, просто потрібно бути обережніше. Друзі, сім’я, гроші, творчість, робота — основні сфери місяці.

У Вас був час для новин, відновлення і зміцнення сфер дружби, навчання, планів на майбутнє з 30 квітня до 6 червня, зміцнення психологічного стану. Було багато активності в любовних, творчих і дитячих питаннях, азарту, напористості і може скандальності з 22 квітня до 5 червня.

Початок місяця буде енергійним! Потім просто енергії стане менше, вона буде сфокусована на питаннях здоров’я і роботи.

Більше харизми і впевненості в собі, працюйте над відносинами і з публікою з 1 по 6 червня. Можуть бути і несподівані новини. Постарайтеся бути обережніше з фінансами з 3 по 7 число і не лінуйтеся.

З 1 червня до 13 (15) числа — романтичний період у всіх, любовний. Хороший для бізнесу, заробітку грошей. Особливо він хороший для бізнесу для Вашого знака після 6 числа, але крім цього і для сімейних питань. Ведіть ділові та сімейні переговори, здійснюйте покупки для сім’ї, шукайте способи поліпшити відносини і роботу.

Час для складних завдань і зміцнення здоров’я, активний і спрямований період, багато енергії з 5 червня до 21 липня. Займайтеся роботою і здоров’ям, оновлюйте і покращуйте. Період принесе енергію для вирішення завдань, але так само і скандали з клієнтами і можливі перевантаження для здоров’я. Особливо напруженими і небезпечними будуть періоди з 22 по 29 і 30 по 6 липня.

Купуйте для сім’ї та будинки, інвестуйте в будинок і рідних, гармонізує відносини з рідними і укладайте угоди з нерухомістю (не купівля нової нерухомості, а наприклад послуги ремонту) з 6 червня до 5 липня.

Гарний інтелектуальне час з 7-22 червня! Багато новин про улюблених, дітей та захоплення.

Перший пік буде 9 червня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після — питання планів на майбутнє, товариства, колективів в більшій мірі, в меншій мірі дітей і творчості з любов’ю. Акцент і кульмінації в цих сферах, приділіть їм увагу і зробіть рішення або завершення.

Вам слід серйозно ставиться до коханих і друзів, дітей і захоплень з 14 по 17 червня, не надто багато чого вимагати і не розчаровуватися. Занепад сил, так що не беріться за багато і зберігайте терпіння. Вірогідні скандали з діловими партнерами і керівництвом через плани. Переговори, що стосуються майбутнього відкладіть. Будьте скромнішими в ці дні. Обережніше треба бути вагітним. А ось з 17 по 20 сил додатися і можна показати себе.

Багато новин про творчість і дітей, любові і роботи, здоров’я і обов’язків з 18 по 23 червня. Спочатку вони можуть бути такими, що розчаровують і потрібно серйозніше до всього ставиться з 18 по 20, а потім у Вас є шанс вирішити нагальні проблеми з 20 по 23.

З 22 червня до 6 липня у Вас буде багато завдань, обов’язків, багато роботи, відряджень, новин про роботу і здоров’я. Головне правильно все розпланувати!

Перший конфліктний період буде з 22 по 29 червня, для Водоліїв він не настільки вже значущий. Але можете поскандалити з наставниками і колегами, клієнтами. Для Вас важливіше в ці дні правильно використовувати енергію на вирішення питань праці та здоров’я, не перевантажувати себе, але і не лінуватися. Не братися за дуже багато, дуже вже багато бажань буде у Вас в ці дні.

Час позбавлятися від сімейних проблем і питань, обговорити їх з рідними з 23 по 26 червня, втрати та позбавлення в ці дні сприятливі, можна і відновити щось. Це і сексуальний період.

З 23 по 29 число вдалі дні для заробітку грошей і зміцнення здоров’я, особливо душевного, психіки.

Другий пік плюс-мінус 3 дні буде 24 червня, новий етап і, може бути, переломний момент в питаннях роботи і здоров’я, навіть протягом 10 днів після піку. Час зайнятися чимось новим, взятися за нові завдання, що вимагають багато зусиль, а не дріб’язкові. Можна пошукати нову роботу або нові обов’язки. Займіться своїм здоров’ям!

Другий конфліктний період, який буде для всіх знаків, з 30 червня по 6 липня. Він дуже агресивний і давячий, жорсткий. Намагайтеся не вступати в конфлікти на роботі. Постарайтеся не робити хірургічних операцій в ці дні. Бійтеся операцій. Можуть бути психологічні фрустрації.

Важливі дати і періоди в червневому гороскопі для Водолія

З 1 по 13 (15) — час працювати і заробляти, покращувати сім’ю і будинок, роботу і здоров’я.

З 5 червня по 21 липня — багато енергії для роботи і здоров’я.

З 7 по 22 червня — інтелектуальна творчість.

9 червня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після — акцент на дружбу і плани на майбутнє, любов і хобі, дітей — результати.

З 22 червня по 6 липня — ще більше роботи, новин і поїздок, займіться здоров’ям.

З 22 по 29 червня — перший конфліктний період.

24 червня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після — нове в задачах, здоров’я і роботі.

З 30 червня по 6 липня — другий конфліктний період.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 31 травня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Марфа Бомбушкар в Facebook
Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте

Пошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 15 T. 0,360