Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій-чоловік – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Водолій-чоловік, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

А Контролер весь цей час уважно її розглядав – спочатку в телескоп, потім, в мікроскоп і, нарешті, в театральний бінокль. Потім він сказав:
– І взагалі ти їдеш не в ту сторону! – Опустив вікно і пішов

Щоб відразу розставити всі крапки над «i», сліду попередити вас, що Водолій-чоловік проявляє себе в любові зовсім не так, як інші.

Якщо вам раптом здасться, що він веде себе так, немов вас зовсім не любить, то це означає, що він просто сумує, прощаючись з усім іншим людством. Бо Водолій любить всіх, а тут йому доведеться любити лише вас одну, значить, решта людства, безсумнівно від цього постраждає, і в першу чергу сам Водолій. Адже йому цікаві всі, буквально всі, а через вас величезний пласт життя залишиться зовсім невивченим. Є від чого бути сумним.

І все ж, якщо ви хочете роздобути Водолія, слід в першу чергу його заінтригувати. Постарайтеся залишатися для нього непрочитаною книгою. Він любить лише те, що заховано за сімома замками, і чим більше доведеться потрудитися, відкриваючи секрети, чим більше секретів, тим краще. Якщо ви зробите вигляд, що він вам байдужий (особливо спочатку), його очі, до того блуждавші окрест, широко відкриються і подивляться прямо на вас. Дивно, чому ви на нього не дивитеся? Що за цим ховається? Істинна байдужість чи просто гра. Ці та сотні інших питань (а заодно і ви самі) будуть інтригувати його до тих пір, поки він не відкриє всі ваші таємниці. Правда, під час подібного «дослідження» ви можете відчути себе піддослідним кроликом і втекти до більш темпераментних або просто більш земних шанувальників. Що ж, подібне рішення, можливо, не таке вже й погане.

Але якщо ви все ж таки вирішите залишитися з Водолієм, то послухайте, що вас чекає.

Водолій біжить від шлюбу, як чорт від ладану. Але навіть якщо він на це зважиться, його шлюб буде заснований тільки на дружбу, причому вельми тривалій. Водолій вибере дівчину, з якою можна говорити не тільки про кохання, але й (переважно) про битву при Ватерлоо, літаючі тарілки, рукописи Мертвого моря, аборигенів Африки, проблемах зникаючих тварин і рослин, вирішувати кросворди і т. д. Розмовляти для нього набагато цікавіше, ніж займатися любов’ю. Ідеал Водолія – жінка-друг, яка не буде вимагати від нього шаленої любові і закочувати йому сцен ревнощів.

Навіть якщо у вас встановилася з Водолієм міцна дружба, це не означає, що наступним кроком буде неодмінне признання в коханні, а потім пропозиція руки і серця. У випадку з Водолієм подібний стан невідомості може тривати не місяцями, а роками.

Після того як він все ж зізнався вам у коханні, він знайде тисячу причин, чому він не може зараз (або через рік) на вас одружуватися. Причини ці можуть бути різними: він не в змозі утримувати вас так, як ви того заслуговуєте; батьки так люблять його, що помруть, якщо доведеться з ним розлучитися; він недостатньо хороший для вас. Як тільки ви відмете ці причини, він тут же викладе перед вами інші. Майбутнє світу дуже нестабільно, в будь-який момент може вибухнути атомна війна. А його до того ж можуть послати на Аляску років так на десять вивчати повадки місцевих жителів. А ви тим часом можете підхопити запалення легенів і померти, і він буде невтішний до кінця своїх днів.

Ви можете подумати, що зв’язуватися з Водолієм марно, але все не так вже й погано. Хоч і з запізненням, але він все-таки одружується. Але станеться це тільки після того, як одружується його останній приятель. Тоді у Водолія виникне природний інтерес до шлюбу як до чогось непізнаного. Як же так, всі вже спробували, що це таке, а він ні.

І тут ви опинитеся в шлюбі швидше, ніж встигнете моргнути оком. Адже Водолій абсолютно непередбачуваний у своїх вчинках.

Вам може здатися, що ваш Водолій занадто холодний, і ви захочете підігріти його ревнощами. Абсолютно невірний крок у випадку з Водолієм. Водолій не ревнивий. Якщо ви скажете йому, що йдете до іншого, він спокійно попрощається з вами і навіть побажає залишитися вашим другом. Ну, чи не образливо буде вам? Ви ж чекали зовсім іншого ефекту. Ось чому я не раджу вам робити ставку на ревнощі. Краще змиритися заздалегідь з думкою, що Водолій саме такий і іншим бути не може.

Сам він ніколи вам не змінить, хоча б тому що проблеми сексу його не хвилюють, а цікавлять лише теоретично.

Любов – складова частина його поняття про ідеал. Тому, якщо йому здасться, що у вашому романі не вистачає досконалості, він тут же порве з вами стосунки. До несовершенства відносяться: невдоволення батьків з тієї чи іншої сторони, різне віросповідання, ваш не зовсім забутий шанувальник і багато іншого.

Якщо, незважаючи на все сказане вище, він одружується, вірте йому на слово і надавайте стільки свободи, скільки він вважатиме за потрібне. Адже йому необхідно продовжувати вивчати інше людство. Та не підозрюйте його ні в чому. Швидше за все він абсолютно перед вами чистий. Але якщо ви почнете допитувати його, не повіривши того, що він сказав, він наплете стільки небилиць, що ви будете розгрібати їх багато днів. (Адже Водолії володіють такою багатою уявою, що придумати що-небудь, тим більше неймовірне, не складає для них праці.)

Не ображайтеся, коли він хоче побути наодинці з собою. Такий стан триває недовго, і якщо ви поставитеся до нього з розумінням, він винагородить вас теплом і надзвичайною відвертістю.

Водолій належить до породи людей, частіше за інших досягають у житті великого успіху. У нього є всі шанси стати лауреатом Нобелівської премії або винайти машину часу.

Вашого Водолія не можна назвати дуже щедрим і зовсім не тому, що він скупий. З Водоліїв рідко виходять багаті люди. Якщо у них і з’являються гроші, вони не стануть викидати їх на норкові манто і діаманти. Швидше за все вони прибережуть їх на той випадок, коли потрібно реалізувати якусь геніальну ідею або вчинити якийсь несподіваний вчинок. Раптом оголосять, що бажаючі можуть полетіти на Марс, а у нього не вистачить грошей, щоб оплатити дорогу?

Діти часом будуть просто зачаровані своїм батьком-Водолієм. Хто, крім нього, знає стільки нонсенсов і завжди може пояснити не гірше Шалтая-Болтая, і «хівкіх шорьки» і «зелюки», і багато іншого, про що інші батьки не мають ні найменшого поняття.

Не забувайте, що вашого Водолія потрібно вчасно годувати, стежити за тим, пришиті у нього гудзики, і взагалі приділяти йому весь свій вільний час. А інакше навіщо він на вас одружився? Хочете відповідь? Щоб ви весь час були поруч і він міг спілкуватися з вами завжди, коли захоче. Повірте, з чоловіком-Водолієм вам буде куди цікавіше, ніж пліткувати з десятком приятельок, дивитися самий цікавий спектакль і читати самий цікавий журнал. Адже в ньому ви знайдете будь-які відповіді на будь-які питання, які ви коли-небудь задали або задасте років через двадцять п’ять.

Будучи реалістом. Водолій в одному випадку залишається цілковитим романтиком. Він вічно пам’ятає свою першу любов. Тому, щоб не потьмяніти в порівнянні з нею, краще бути нею самою.

Водолій-чоловік може забути день вашого весілля, зате ні з того ні з сього піднесе вам букетик фіалок в січні. А Різдво з ним можна справити й у червні. Ви що забули, що ваш чоловік Водолій? А з Водоліями, як відомо, можуть відбуватися найнеймовірніші речі. Головне, щоб все закінчилося настільки ж щасливо, як у Аліси в Країні Чудес. Я вам цього щиро бажаю.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,319