Все про вагістність
Все про вагістність

Виключно «чоловічі» продукти харчування


Ми багато чого знаємо про користь правильного харчування, користь фізичних навантажень, здоровому способі життя, але іноді так хочеться з’їсти смачний фаст-фуд, забувши геть про усіляких дієтах і внутрішніх заборонах!

Переконувати, наскільки шкідлива така їжа, не потрібно, все і так про це знають. Але от чи варто трохи поговорити про марність подібної їжі. Самі по собі інгредієнти фаст-фуду не шкідливі окремо, якщо вживати їх не в такій пропорції, як вони представлені в швидкій їжі, і готувати чистими руками.
Знавці китайської науки Фен-шуй знають, що все в нашому світі має енергією, тільки вона може бути різною – або чоловічий, або жіночої. У відомих і дорогих ресторанах все шеф-кухаря – чоловіки, і, відповідно, чоловіча їжа повинна бути приготована чоловічими руками.

Ось, наприклад, всім відомий баклажан. Цей овоч здатний привертати увагу оточуючих. Знавці фен-шую стверджують, що правильне приготування баклажана відкриває в ньому дивовижні здібності активізувати лобову чакру, яка впливає на те, як людину прийматимуть в соціумі, чи зможуть навколишні визнати його заслуги. Ця чакра синього кольору, швидше за все, колір баклажанів якось впливає на даний процес, тим більше, що в народі вони називаються «синенькими».

Прибуток в сім’ю принесе салат з авокадо. У авокадо міститься багато цинку і калію, які дають сексуальну силу. Якщо чоловік готує такий салат своїми руками, це блюдо є сильним афродизіаком для представників обох статей.

З життєвими труднощами допомагає впоратися звичайний плов, так як він вважається їжею справжніх воїнів. Основа плову – м’ясо та рис – це чоловічі продукти. Блюдо дасть сили, щоб протистояти будь-якій життєвій труднощі, особливо якщо готував плов чоловік.

Для здоров’я всієї родини приготуванням м’яса повинен займатися саме чоловік, так як цей продукт збільшує сферу відповідальності сильної статі. Він дає силу, витривалість, підвищує тонус м’язів. Отже, якщо глава сім’ї хоче поділитися цією силою зі своїми домочадцями, йому варто приготувати стейк для близьких.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,284