Все про вагістність
Все про вагістність

Улюблені квіти і жіночий характер


Кожна дівчина чи жінка має свій улюблений квітка, а те, які саме квіти вона воліє, говорить про її характер.

Любительки троянд мають свій власний стиль. Це горда жінка, завжди дотримується дистанції. Навколишні розуміють, що горда красуня може в будь-який момент випустити шипи. Вона блищить на прийомах, розумна і красномовна, але тільки близький друг зможе осягнути таємницю її душі.

Дівчина, яка вибрала тюльпан своїм талісманом, – це вірний супутник і хороший друг. Навіть серйозна ситуація не може вивести її з себе, вона вміє зберігати тверезість розуму завжди. Їй подобається природа і прогулянки по лісу. Вона – та людина, яка вміє насолоджуватися простим і доступним.

Дівчина-гвоздика гостра на язик, але готова завжди допомогти тим людям, які йдуть напролом і не визнають компромісів. Вона знає все, чого бажає від життя.

Любительки соняшників випромінюють особливу енергію, вони люблять зміни і намагаються прожити кожен новий день по-новому. Вони шукають пригоди, намагаються підкорити нові вершини. Ось до кого потрібно звертатися, якщо ви надумали розважитися – «соняшники» – справжні фахівці в цій галузі!

Якщо ви мрієте про ідеальну дружину і подрузі на все життя, то вам потрібна жінка, що віддає перевагу гербери. Вона прекрасна мати і дружина, справжня берегиня домашнього вогнища і внутрішній стрижень сім’ї.
Прихильниця орхідей – жінка мистецтва, яка проводить свій вільний час на вернісажах або концертах у філармонії, вона обожнює Бетховена і Моцарта, воліє оперу звичайного перегляду фільму в кінотеатрі. Вона яскрава і екстравагантна, прекрасна сама по собі, їй не потрібно інше оточення.

М’яка і ніжна фіалка подобається таким же за характером жінкам, але щоб з нею познайомитися ближче, буде потрібно трохи терпіння. Вона вибіркова, насторожено ставиться до будь-якого новому знайомству, оскільки боїться обману. Це романтична мрійниця, любителька романсів і хороших книг, обдарована і чутлива, повна фантазій.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,277