Все про вагістність
Все про вагістність

Терези-жінка – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Терези-жінка, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Так вона розмовляла і сперечалася сама з собою, приймаючи то одну сторону, то іншу. Бесіда виходила дуже цікава …

Вона завжди давала собі хороші поради, хоч слідувала їм нечасто.

Дружина-Терези може бути легкою, немов пушинка, і пахнути, як райська квітка, одягатися в шовки і мережива і виглядати, немов дорога порцелянова лялька, володіти найбільш вишуканими манерами і голосом, немов дзвіночок, і все одно в ній буде присутнє ледь вловимим чоловічий початок. Вона з тих жінок, які обожнюють ходити в брюках, а мислять так логічно, що заб’ють в суперечці будь-якого чоловіка. Правда, жінки-Терези розумні і обережні, вони ніколи не покажуть чоловікові своєї переваги, принаймні до весілля. Нареченою вона буде постійно програвати вам в шахи і при цьому соромливо посміхатися. Але не чекайте, що і потім вона буде вести себе так само.

Жінка-Терези із задоволенням візьме участь в будь-якій суперечці, диспуті, обговоренні. Предмет суперечки їй не важливий. Це може бути обговорення можливих кандидатів на пост президента країни, і великий монолог на тему який манжет на рукаві у сорочки краще – на ґудзиках або з запонками. Розбір і того й іншого питання може затягнутися на годину, а то й більше. Причому вам в розмові можна майже і не брати участь, хіба що запитати «чому» або оголосити, що ви так не думаєте. Але навіть якщо ви і думаєте не так, півгодини бесіди, що супроводжується чарівними посмішками, переконають вас у тому, що ви були абсолютно не праві, в чому самі з радістю признаєтеся. Слід врахувати, що думку, яку відстоювала жінка-Терези, не її власна (вона рідко її має), а ретельно вивірена, зважена з усіх боків єдино правильне рішення цього питання.

Багато жінок-Терезів не кидають роботу і після заміжжя. У першу чергу тому, що люблять багато витрачати на себе і свій будинок. І по-друге, на свого чоловіка. Шлюб для неї – спільна творчість двох людей. Вона не з тих жінок, які каменем висять на шиї у чоловіка, намагаючись його втопити. Вона братиме участь у всіх справах свого обранця, допомагаючи йому порадами, роботою і, якщо потрібно, грошима.

Жінка-Терези володіє гострим аналітичним розумом і може допомогти чоловікові у вирішенні багатьох важливих проблем. Недарма чоловіки-Овни, Скорпіони, Леви і Тельці ставлять своїх дружин-Терезів на п’єдестал і їх обожнюють. І зовсім не даремно. Тому що Терези відносяться до них не менш захоплено. На погляд стороннього, сімейна обитель Терезів, яка вдало вийшла заміж, нагадує райське життя Адама і Єви до тих пір, поки проклятий змій все їм не зіпсував.

Жінка-Терези сентиментальна й ласкава, тому вона буде обсипати вас поцілунками, погладжувати і обіймати, можливо, частіше, ніж вам би того хотілося.

Будинок Терезів можна уподібнити зразком, що зійшов зі сторінок журналу. Меблі й килими підібрані з відмінним смаком, кольори – приглушені, картини на стінах відповідають обстановці, кругом квіти. Обід і вечеря зазвичай при свічках, на хорошому порцеляні й зі столовим сріблом; меню продумане і вишукане, дорогі вина і на додаток – тиха, спокійна музика. Правда, дружина може говорити більше, ніж просто «так» і «ні», але я сподіваюся, ви не належите до породи тих неможливих чоловіків, які, подібно королю Генріху VIII, готові тільки за це послати жінку на ешафот. Звичайно, Терези люблять поговорити, але ж і ваша думка при цьому буде вислухано, і в результаті буде прийнято саме вірне рішення. А ви від цього тільки виграєте.

Що ж стосується її любові до штанів, то вона носить їх тільки тоді, коли це необхідно і зручно. На вечірньому прийомі вона з’явиться в розкішному декольтованій сукні, прикрашеній хутром шиншили, а в інтимній обстановці постане перед вами в спокусливій білизні. Вона відмінно знає, що, де і коли треба приховати або, навпаки, підкреслити.

Діти жінки-Терезів будуть доглянуті й улюблені, але тільки після вас. Вони, безумовно, члени фірми, але ви її президент, і тому почесті будуть роздані відповідно. Діти ніколи не займуть в її серце таке ж місце, як ви. Мати-Терези ніжна, але в той же час строга. Перше, чому вона навчить своїх дітей, – повазі і любові до батька.

Жінка-Терези обожнює солодке, через що може почати повніти. Але властиве їй прагнення до гармонії допоможе вчасно взяти себе в руки і, сівши на дієту і зайнявшись гімнастикою, скинути зайву вагу.

А хто, крім Терезів, може з однаковим умінням блищати на званому обіді і працювати засукавши рукава, нарівні з чоловіком? Боюся, що ніхто. Тепер ви розумієте, як вам пощастило?

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 37 T. 0,202