Все про вагістність
Все про вагістність

Терези – риси характеру. М. Бомбушкар


Терези — риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Терези — риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Ввічливі, володіють якостями справжніх джентльменів, добрі, любителі краси і солодкого, мелодійної музики, харизматичні, пунктуальні і трохи відсторонені (може навіть здатися, що ставлять себе трішки вище інших), орієнтовані на партнерські відносини люди – це все та багато іншого можна сказати про Терезів. Це те, що кидається в очі з першого разу. Терези, часто привабливі люди, вище середнього зросту, іноді з повнотою, особливо жінки Терезів схильні до повноти. Терези бажають подобатися всім, по-цьому можуть говорити тільки приємні Вам речі. Терези здатні сидіти відразу ж на двох стільцях одночасно, що не виходить у вогненних знаків. Вони вміють приміряти інших, знаходити спільні компроміси. Можуть поглянути на річ під декількома кутами, на відміну від Овна, який ділить все на чорне і біле – у Терезів існує 1000 різних кольорів і відтінків, здатні поглянути на річ очима іншої «зімітувати». Не люблять скандали. І можуть підкоряться іншим. Але… Терези один з 4х кардинальних знаків, знаків – керуючих Зодіакальним колом, а так же єдиний «неживий» знак Зодіаку (всі інші або люди, або тварини, і тільки Терези – неживий предмет). Так що, за цією добротою, стоїть сильна особистість, яка знає що хоче. Так, вони згодні йти на компроміси, згодні бути в підпорядкуванні, бути помічником лідера. Але, насправді все інакше. Терези в будь-якому колі будуть сірими кардиналами, якщо не хочуть бути лідером, і ніколи не будуть на побігеньках. Вони не ті, хто буде служити беззаперечно, і якщо їх інтересам починають заважати – вони покажуть всю свою владу. Вони в якійсь мірі великі егоїсти, хоча цей егоїзм прихований від інших. Про Терезів писати можна дуже багато, знак досить складний, давай ті ж перейдемо до їх рис характеру.

Позитивні риси

Тактовність
Дуже тактовні, розуміють і знають, що потрібно сказати іншій людині, щоб підняти настрій і сподобатися. Вони знають, як добиватися бажаного за допомогою мотивування людей, Терези єдині маніпулятори серед повітряних знаків. Уміють змінювати емоції людей, управляти ними. Але в більшості випадків, вони занадто добрі, щоб грати на емоціях інших. Отже їх тактовність, всього лише спосіб сподобатися іншим.

Романтичність
Любов, романтика, залицяння – це їх стихія, так як уміють спокушати в себе і закохувати Терези – не вміє ніхто. Дуже романтичні персони, любов – це їхнє улюблене стан. Якщо улюбленого немає – вони меркнуть.

Чарівність
Терези говорять так, дивляться, стоять або сидять, ведуть розмову і ставлять питання таким тоном, і такі, які змушують людей відчувати себе комфортно в їх компанії. Посмішка Терезів здатна заспокоїти навіть чорта.

Справедливість
Володіють хорошим почуттям справедливості, завжди ведуть чесну гру. Уміють знаходити спільні компроміси в спірних питаннях, тактовно знайти вихід зі сформованої ситуації, щоб задовольнити обидві сторони, хоча б частково.

Тямущість
Якщо Ви думаєте, що вони не розуміють Ваші натяки – це не так, вони вміють фокусувати, розбиратися, у своєму партнері і з тим, з ким мають справу. Мабуть, просто вони не хочуть робити, те на що їм натякають. Або ж вони не можуть це зробити, а якщо можуть – значить, Ви не заслужили.

Дипломатичність
Не люблять скандали, вміють приміряти інших, вміють миритися. Завжди знайдуть точки дотику.

Збалансованість
Завжди тримають баланс, щоб не переступити через межу. Рідко впадають в крайність, щодо будь-якого питання. Це не ті люди, які стрибають на танк озброєні консервної відкривачкою.

Негативні риси

Поверховість
Вам може здатися, що вони можуть заглянути в душу кому завгодно. Але насправді вони дуже поверхневі люди. У жінках і чоловіках (залежно від статі) вони більше приділяють при знайомстві зовнішнім виглядом людини, саме на красі партнера і базуватиметься їх бажання до відносин. Можуть не звертати увагу на недоліки, які приховує красива зовнішність.

Відстороненість
Терези дуже чуйний знак, що вміє розбиратися в людях, що знає що тим потрібно. Але як і Козеріг, вони можуть бути дуже відстороненими, як-ніби ось вони поруч, але насправді їх і немає. Вони можуть бути вкрай претензійними.

Ненадійні
Можуть змінити свою думку, якщо вважатимуть, що були не праві або на них сильно вплинуть нові факти – при цьому не повідомивши Вам. Як говорилося вище, вони приховані егоїсти, так що якщо Ви не близькі з ними, вони будуть орієнтуватися на себе.

Відчуженість \ невимушеність
За вдачею вони енергійні люди, хоча і ледачі і люблять звалювати роботу на плечі інших. Але їх енергійність може змінитися невимушеністю, це не лінь, це бажання уникнути напруженості, проблем, бажання отримати все нічого не роблячи.

Нерішучість
Зробити вибір – складне завдання для них. Особливо якщо більше 1го варіанту. Вони завжди будуть намагатися зважити очікувані результати, і прорахувати кроки, боязнь помилки – їх нічний кошмар. Їх нерішучість і затягування часу – часто їх головна помилка, коли можливість вже втрачена.

Потурання своїм бажанням
Можуть потурати своїм бажанням, слабкостям. Якщо вони чогось не бажають, їх цього ніяк не примусити, хіба що силою, але не проханнями і применшенням.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 31.01.14

 1. 4 коментарі до “Терези – риси характеру. М. Бомбушкар”

 2. Анонім в 27.11.2014 | Відповісти

  Так це реальна правда про мене,про терези.

 3. уляна в 02.01.2015 | Відповісти

  Нда….багато чоно є схожого на мене)цікавл навіть дуже

 4. Марта в 02.01.2015 | Відповісти

  Ну,це дійсно так))

 5. Анонім в 29.08.2017 | Відповісти

  є в мене знайома тереза то якась ненормальна егоїстка, може то я на таку попав чи то більшість таких незнаю.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 56 T. 0,320