Все про вагістність
Все про вагістність

Терези-начальник – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Терези-начальник, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Неважливо, звичайно, неважливо. Я саме це й хотів сказати, – і забурмотів напівголосно, немов приміряючись, що краще. – Важливо-неважливо … неважливо … важливо …

Начальника-Терези не часто побачиш за столом в кабінеті. Найчастіше він знаходиться немов на вістрі, балансуючи в ту і іншу сторону, намагаючись зловити рівновагу. Як тільки йому це вдається, він знову опиняється за столом у своєму кабінеті, але знову ненадовго.

Терези-начальники володіють рідкісною якістю – вони дуже активні і в той же час дивно спокійні. Це в якійсь мірі нагадує сповільнену зйомку.

Багато начальників-Терези люблять і вміють говорити і володіють даром переконання. Але ще більше вони люблять слухати. Це особливо важливо перед прийняттям відповідального рішення. У цих випадках Терези вислухають якомога більше думок, причому не тільки своїх заступників, але й секретаря і підлеглих, неодмінно поцікавляться, що думають з цього приводу дружина, адвокат і навіть воротар, і тільки потім, зваживши всі «за» і «проти» , приймуть рішення. Ваги бояться відповідальності, а в разі, якщо рішення виявиться невірним, завжди можна сказати, хоча б для власної розради: «У кінцевому рахунку це була не моя ідея, а мого адвоката (або моєї дружини)».

Начальника-Терези, якому вдалося досягти гармонії і єдності розуму і емоцій, можна вважати джерелом мудрості. Працювати під керівництвом такої людини – одне задоволення.

Кабінет Терезів буде витриманий в пастельних тонах, на стінках картини і гравюри і неодмінно магнітофон або приймач, з якого ллється тиха музика, що надає благотворний вплив на нервову систему Терезів.

Серед начальників-Терезів дуже часто зустрічаються жінки. Єдиним їх відмінністю від Терезів-чоловіків буде більш вимогливе ставлення до дисципліни. У всьому іншому вони будуть так само чесні, справедливі, правдиві, так само схильні зважувати власні і чуйні слова, думки, вчинки.

Начальники-Терези приділяють велику увагу обідній перерві, ставлячись до неї не як до прийняття їжі, а як до приємного проведення часу.

До грошей Терези ставляться вельми неоднозначно. Іноді вони скупі до дріб’язковості, іноді обдаровують своїх підлеглих, як Санта Клаус.

Ну і, нарешті, всі боси-Терези люблять зрідка запрошувати підлеглих до себе додому. Не зіпсуєте враження гучним сміхом, вульгарністю манер або лютою суперечкою. Пам’ятайте, що його девіз – гармонія. І якщо вам вдасться не зруйнувати її в його присутності, вам забезпечено довгу та плідну співпрацю.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,455