Все про вагістність
Все про вагістність

Терези – гороскоп на березень 2017 від Марфи Бомбушкар


Активний і нервовий місяць, можливо депресивний. Але з іншого боку у Вас є всі шанси змінити своє життя і сімейну сферу з відносинами, самим, або вони зміняться без Вас. Потрібно працювати, працювати і працювати, обмірковуйте плани на майбутнє, працюйте над своїми комплексами і таємницями, міняйте сімейну сферу, бажайте від життя більшого і готуйтеся до змін (вони будуть в квітні, але скоріш за все влітку, а зараз лише «інтровертні» бажання і планування). Березень і квітень будуть місяцями внутрішніх змін, бажань, а результати будуть потім. Хоча деякі зміни можуть бути і зараз, але масштабні – після. Скоріш за все, що ці 2 місяці будуть періодом повторень.

Як я вже писала, буде багато повторення, а разом з ним і регресу з затримками для Терезів цього місяця і в наступному. Почну з повторення старих «тем».

З 4 лютого по 17 березня у Вас йде повторення періоду, який був з 13 грудня по 23 січня, періоду прагнень і незадоволення життям, «божественного незадоволення», бажання змін, маси планів і прагнень. Ймовірно, що зміни будуть орієнтовані на внутрішньому рівні, може бути розривання між Вами і Вашими відносинами \ партнерами. Постарайтеся за цей період зберегти свою репутацію і не втратити відносини. У Вас багато бажань і прагнень, але контролюйте їх. Детально цей період був описаний в попередніх гороскопах.

Ще один період «повторення» буде з 16 березня по 15 квітня – це повторення періоду, який був з 13 листопада по 10 грудня, знову трансформації і усунення в житті, можливо хворобливі зміни або втрати. За цей період намагайтеся не втратити сімейну обстановку, можуть бути втрати і усунення, втрати того що слабо. Зросте тиск з боку сім’ї на Вас. До того ж ці дні дуже сильно вплинуть на Вашу філософію і прагнення, трансформують їх і усунуть. Дуже багато новин і спілкування в кінці березня.

З 4 лютого по квітень місяць у Вас почався період відносин, більше уваги приділяєте відносинам і бажань. З 4 березня по 15 квітня буде якийсь регрес у відносинах і застій (я детально описувала це в гороскопі для всього Зодіаку). У цей період повернуться старі відносини або Ви зможете повернути їх, вони нагадають про себе, старі питання що стосуються відносин. Намагайтеся не заводити нові стосунки в цей період, але є можливість відродити старі. Як завжди, під відносинами я маю на увазі всі контакти 1 на 1 – любов, ворожнечу, близьку дружбу. Крім відносин слід очікувати перегляду фінансових питань, статей витрат, спадщини, боргів. Будуть і затримки в цих питаннях, нові ділові проекти краще не починайте і в борг не беріть і не давайте. Цей період, персонально для Терезів, принесе якусь ретроградність, переоцінку себе, повернення до минулого в Вашому житті, поведінці, бажаннях, прагненнях, інтровертність. Крокувати назад буде простіше і швидше ніж просуватися вперед, так що краще завершіть все, що було розпочато в минулому.

Дорогі покупки краще не робити з 4 березня до 3 травня.

Бережіть своє здоров’я з 3 до 9 березня, можуть бути отруєння. Обережніше і з інформацією, не вірте всьому і все перевіряйте. Буде багато завдань, плануйте час.

З 3 по 9 березня – вдалий період для відстоювання прав, скандалів і реалізації складних завдань.

28 січня у Терезів почався період активності у відносинах, більше скандалів і більше відстоювання своїх бажань, тиск на і від партнерів, буде він до 10 березня, потім скандали притихнути. З 10 березня по 21 квітня у Вас зростуть витрати, ймовірність травмуватися, Ви станете активніше використовувати інших людей (брати в борг або маніпулювати іншими, шукати підтримку – раджу в борги не влазити до 15 квітня).

12 березня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – бажання самотності, нудьга і бажання втекти подалі. Постарайтеся відпочивати під час пікового періоду. Є ймовірність серйозно захворіти або загострення хвороби. Усвідомте свої недоліки, тверезо погляньте на них і почніть працювати над їх усуненням.

Дуже багато спілкування з 14 березня по 1 квітня.

З 16 по 20 березня – занепад сил, бережіть здоров’я і не беріться за складні завдання.

Постарайтеся менше скандалити з рідними, партнерами, не братися за велику кількість завдань і не робити багато обіцянок з 23 по 26 березня! Слід не особливо хвалитися своїми знаннями і зв’язками в ці дні. Чекайте багато новин і не поспішайте з прийняттям рішень з 25 по 28 березня. Найкращий час для серйозних розмов з 28 березня по 1 квітня.

Дуже енергійний і хороший період з 24 по 27 березня, прилив сил і впевненості в собі, гарний час для фінансів і відносин.

28 березня, плюс-мінус 5 днів пікових і 10 днів після – переломний період в цьому місяці (особливо під час піку, коли всі тренди будуть посилені) і початок нового періоду. Найчастіше при подібних вказівках, я раджу людям почати щось нове, для Терезів це – відносини. Але є маса інших вказівок, на не результативність в нових стосунках в даний час. Так що, почніть щось нове зі старими відносинами, але не новими.

Важливі дати і періоди в березневому гороскопі для Терезів

З 4 березня по 15 квітня – переоціните себе, гроші і відносини. Поверніться до старого.

З 10 березня по 21 квітня – зростуть витрати.

12 березня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – бережіть здоров’я.

З 16 березня по 15 квітня – трансформація і усунення щодо Вас і дома.

З 23 березня по 1 квітня – дуже багато спілкування і новин, розмов.

28 березня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів після – новий виток в старих відносинах.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 28 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 53 T. 0,309