Все про вагістність
Все про вагістність

Терези – Гороскоп на 2015 рік – від Марфи Бомбушкар


2015 буде чудовим для Терезів, так, будуть деякі сфери, де не все буде гладко, але в цілому забарвлення у цього року досить радісне. Вірогідні, продовження раптових змін у відносинах, як і було в 2014 році. Знову, відносини будуть «перевертатися» з ніг на голову. Чекайте поліпшення фінансових справ, все ж, Терези починаючи з 2012 року, могли відчували проблеми з грошима, заробітком і накопиченнями, зараз вони повинні закінчитися. Гороскоп обіцяє Вам велике збільшення кількості друзів і їх «якості», а так само масових заходів, колективних планів і колективної творчості. У Ваше життя повернуться як старі друзі, так і будуть з’являтися нові. Хороший рік і для творчості. Це відмінний рік для реалізації надій і планів, сподіваюся, що багато Ваших заповітних надії здійсняться. Осінь буде важлива для Вас в духовному зростанні. Ваше яскрава і активна публічне життя продовжитися до серпня місяця, а потім Ви станете бажати більше самоти, станете більш аскетичним. А тепер давайте перейдемо до сфер.

Кар’єра і соціальне становище

Після настільки стрімкого і значного кар’єрного та соціального зростання, який був у Терезів з середини 2013 року і до осені 2014 року, зараз кар’єрних планів і можливостей у Терезів стане менше. Але я сподіваюся, що Ви встигли досягти багато чого і тепер головне утримати свої позиції. Не раджу Вам міняти свій напрямок в кар’єрі, до літа, йдіть вже перевіреним шляхом. Останнім часом (2013-2014 роках) у Вас налагодилися стосунки з керівництвом і авторитетними людьми, зараз вони можуть погіршитися, наскільки залежить від Вашого народження (якщо до 2013 з керівництвом були погані відносини, ймовірно, зараз вони стануть гірше). Будьте впертішими, цілеспрямовані цього року, зараз кар’єра і кар’єрні плани не будуть розвиватися так легко як було до настання 2015 року, але головне не здаватися. Вірогідний застій в кар’єрному зростанні до настання літа. Не бійтеся, нічого особливо складного бути не повинно, просто у Вас був тривалий період, більше року, за час якого Терезам було легко робити свою кар’єру, зараз він закінчився.

Відносини, як в любові, так і в партнерстві

Дружба – це та сфера, де Терезів чекає успіх у першому півріччі 2015 року. Як Ви могли помітити ще з кінця літа 2014 року, друзі і дружба стали приносити Вам більше радості та оптимізму, Ви почали знаходити нових друзів, багато з яких в якійсь мірі ВІПи. До того ж, Терези стали і більше уваги приділяти колективній творчості, вступили в якісь клуби, стали учасниками якихось проектів. Саме дружба – це та сфера, де Вас чекає приємне поповнення, збільшення кількості друзів до кінця літа 2015 року. Після, Ви самі помітите, що кількість нових друзів і колективних ідей \ планів у Вас зменшиться. Партнерство, у першій половині 2014 у Терезів було багато скандалів з пантерами. У 2015 році, очікуйте понад активності в сфері партнерства, а так само знову сутичок, наприкінці лютого і до травня місяця. Я думаю, ще на прикладі 2014, Ви зрозуміли, що таке «революції» у відносинах і раптові зміни? Це ж чекає на Вас і в зазначений період. Детальніше про це буде в гороскопах на місяць. Інша частина року, до осені, у відносинах буде дуже гарною і приємною. В цілому, 2015 рік, буде більш романтичним, любовним, ніж попередній. Навіть цієї весни, повної змін, повірте мені, у багатьох Терезів закрутиться голова від любові.

Гроші

Терези! Хочу Вас порадувати! Згадайте своє життя до 2012 року, згадайте як у Вас тоді йшли фінансові справи. Пам’ятаєте, після 2012 року, на жаль, Ви почали і заробляти менше і з накопиченнями погіршилася ситуація. Зараз, в 2015 році, цей довгий період закінчиться! Хоча важкі часи нас вчать, так що, я думаю, Ви вже отримали урок, якого Вам вистачить на половину життя. Урок – як заробляти гроші, як контролювати свої доходи і витрати, шукати способи заробітку. Зараз же, в 2015 році, доходи у Вас зростуть. Хочу дати Вам пораду, якщо Ви знайшли в період з 2012 по 2015 якийсь спосіб заробітку – не кидайте його! Він буде для Вас «довгостроковим». Ви просто зможете знаходити нові способи для заробляння грошей. Ваші витрати зростуть в кінці весни, але про це буде докладніше в гороскопах на місяць. У середині року, вірогідні неприємності у фінансах. Я думаю, що в середині року у Вас занадто зростуть витрати, початок цьому буде покладено наприкінці квітня – травні місяці. У разі необхідності, звертайтеся за допомогою до друзів, до настання осені вони завжди будуть допомагати Вам.

Здоров’я

Рік, як і 2014 буде дуже емоційним. Вірогідні проблеми зі здоров’ям спочатку року, точніше кажучи, в кінці лютого і по квітень місяць (більш докладно в гороскопах), постарайтеся в цей час бути обережніше. Після, другим періодом, коли можуть виникнути проблеми зі здоров’ям буде кінець серпня і вересень. Я не думаю, що цього року Вам варто чекати серйозних захворювань, але вірогідні травми, особливо навесні!

Сім’я

На жаль, не можу обіцяти нічого особливо доброго в сімейній сфері на 2015 рік, добре, що і особливо поганого обіцяти, так само, не можу! Складний рік для родини. Січень, кінець березня, кінець червня і липень – в ці періоди можуть бути небажані біди, події і перешкоди в домашній сфері. Я не думаю, що цього року у Терезів є високі шанси на зміну місця проживання. Якщо ж відбудеться зміна місця проживання – це буде проти Вашого бажання, або через погані обставин. Терезам, які перебувають у шлюбі потрібно бути більш обережними і уважними.

Поради Терезам

Дружба та друзі – перше півріччя буде приносити успіх у цій сфері. Якщо Вам потрібна допомога в чомусь – просіть друзів, зараз вони не будуть відмовляти Вам. Перша половина року буде дуже-дуже активною і публічною, дружба, партнери, поїздки. А ось друга, після приходу вересня, вже буде більш аскетичною, Вам захочеться усамітнення. Розпочнеться новий, довгий, період осмислення “суті буття”, та Ви вирішите \ почнете рости духовно (але про це потім). Хоча гроші і простіше буде заробляти, та й витрати у Вас зростуть, особливо наприкінці весни, так що не витрачайте все зароблене необдумано.

Цей гороскоп був опублікований на сайті https://goroskop2.com.ua/двадцять п’ятого грудня, дві тисячі чотирнадцятого року. Його російська версія – опублікована на російська сайті. Будьте людьми, ставте посилання при копіюванні на джерело!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,257