Все про вагістність
Все про вагістність

Телець – риси характеру. М. Бомбушкар


Телець — риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Телець — риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Тельці – спокійні, постійні, чуттєві (у фізичному плані), любителі поїсти, уперті, послідовні, не люблять змінювати свій курс, повільні – це тільки деяка частина ключових слів визначаючих характер Тельця, але не вся. Тельці в основному дуже спокійні люди, щоб їх розлютити потрібно сильно постаратися, але якщо їх роздратувати! Це як слон в посудній лавці! Вони не будуть кричати, що не будуть язвити, не загрожуватимуть – вони будуть бити! Заспокоїти їх буде дуже складно. Ті, хто спілкуються з Тельцями, могли помітити, що вони дуже інертні люди. Тельці люблять постійність, вони люди звички. Всі земні знаки люблять постійність і Козеріг з Дівою, хоча Діви все ж дуже мінливі, кидаються від одного до іншого, а Козеріги завжди прагнуть вгору, хоча цього може бути і не помітно. Але Тельці люблять постійність в її формі, не бажають змін, не прагнучи до кращого (якщо у них все нормально) і не стрибаючи від одного до іншого. Часто бувають жадібними, люблять накопичувати, а не давати. Щедрими можуть бути тільки до коханих і рідних, а жадібним до чужих. Але Ви завжди можете розраховувати на їх допомогу у важкий момент, особливо фізичну, а не матеріальну або духовну. У той же час якщо Скорпіон любить і вміє жити за рахунок інших, то Телець – це роботяга, який сам заробляє на своє життя, ніколи не беручи в борг у інших, і не любить давати. Вони завжди розраховують на свої сили і ресурси, а не підтримку інших. Прагматичні. Телець один з найбільш ревнивців серед усіх знаків Зодіаку. А також один з найбільш сексапільних і залежних від сексу. Перейдемо до їх рис характеру.

Позитивні риси

Щедрість
Телець завжди готовий допомогти фінансово або протягнути свою сильну руку допомоги – друзям і родині. Заради близьких вони дістануть свої заощадження і поділяться ними, але якщо близькі будуть в нужді, а не на брязкальця всякі. А ось чужим у Тельців досить складно випросити щось. Деякі Тельці бувають такими…. що снігу взимку не випросиш.

Надійність
Завжди можете розраховувати на Тельця, вони своїх не продають і не здають! Хоча це ставитися до всіх земних знаків – Тельцю, Діві, Козерігу. Якщо щось вирішили – це надовго, якщо не до кінця. Надійність – це те, що робить їх хорошими друзями і співробітниками. Завжди прийдуть на допомогу, завжди зроблять те, що їм було сказано – але, можуть трохи спізнитися.

Приземленість
Вони досить приземлені у своїх вимогах і бажаннях. Люблять просту їжу – аби було багато. Звичайну музику – рідко серед Тельців бувають любителі року, хардкору та новомодних напрямів. Найчастіше серед них можна зустріти любителів класики, французького шансону, легкої та мелодійної музики. Теж відноситься і до одягу – вони будуть носити натуральне, нехай і з грубим фасоном і звичайне на вигляд, але не синтетику (навіть якщо та і від найдорожчих кутюр’є). Навряд чи Телець буде рватися до найвищих посад у фірмі, він з тих, хто буде сидіти на своєму місці – якщо воно його влаштовує, а вимог у нього не так вже й багато. Так що, можете брати Тельця до себе в заступники – він не «підсидить» і забезпечить хороший тил і старанність.

Терплячість
З терплячістю Тельця може позмагатися тільки Козеріг. Телець буде чекати, якщо нічого не можна вдіяти, а якщо вдіяти можна – буде повільно, але ґрунтовно йти до своєї мети. Знаєте, що найменше розлучень в тих шлюбах, де хоча б один це: Телець, Козеріг або Рак? Тельці за своєю спокійною, яку багато хто вважає куленепробивної бронею – можуть стерпіти дуже багато чого. Особливо Тельці терплячі до ментальних висловлювань у їх сторону – крику, мату. А ось в бійку до них лізти не раджу. Так, вони будуть терпіти Ваші «наскоки», але варто нанести їм фізичну травму… Жінки Тельці і чоловіки – здатні стерпіти навіть походеньки на ліво своїх половинок, хоча і виникатимуть великі скандали (все ж вони одні з найбільш ревнивих) аж до бійок, але не кинуть і не подадуть на розлучення. Будуть просто терпіти…

Незалежність
На відміну від водяного знака Скорпіона – Тельці не люблять брати в борг! На відміну від повітряного знака – Терезів – Тельці не люблять «керувати» іншими, щоб інші робили за них! На відміну від вогняного Овна – Тельці не люблять вказувати кому і що робити! Їх незалежність полягає в тому, що вони завжди живуть по своїх коштах, завжди роблять все, що вміють, а не просять допомоги в інших.

Сталість
Якщо Телець щось вирішив, щось вибрав, щось хоче чи має – він буде думати так, використовувати тільки те, що вибрав, йти до того чого хоче і ніколи не кине те, що має! Вони можуть ходити в одній курточці не один рік, на відміну від Козеріга (який таким чином показує свою скромність), вони будуть її любити. Можуть їсти одні й ті ж страви, до яких звикли з дитинства. Якщо до мети йти складно, вони все одно будуть переслідувати її, повільно, але ґрунтовно. Не боячись впасти, але навряд чи Телець піде по крутій стежці, все ж вони дуже обережні, прагматичні і приземлені, ненависники ризику люди.

Негативні риси

Впертість
Разом з постійністю, завжди, йде її сестра – впертість. Пробували колись переконати Тельця? Вийшло? Поділіться секретом, якщо – так. Хоча Тельці і не водні люди, а земні, вони не слухають свою інтуїцію, на відміну від водних (ті слухають завжди і підпорядковуються їй, а не логіці) – Тельці просто не беруть до уваги логічні аргументи! Як-ніби тих і немає! Вони просто відмовляться приймати те, чого вони не хочуть. Самий впертий серед усіх знаків Зодіаку.

Потурання бажанням
Потурання своїм бажанням – ріднить їх з Скорпіоном. «Мої бажання – передусім!» – це мігби бути їх загальний девіз. Ймовірно, що Телець найбільший егоїст серед всіх земних знаків, навіть більше ніж Козеріг (Козеріги хоча б закони ніколи не порушують і на все готові заради батьківщини), а ось Бичок може і закон порушити заради своїх бажань. Ви помітили, що серед Тельців найбільше коханців? Заради своїх бажань вони можуть проігнорувати емоції інших, бути неосвіченими і грубими. Вони люблять поїсти і люблять секс, а ось духовна їжа їх рідко цікавить. Хоча й люблять мати у себе вдома багато картин, скульптур, ікон, іноді їх будинок в гіпсі-стилі, але все ж вони можуть і не розбиратися в художниках, скульпторах і релігії – просто накопичувати все це.

Лінь
Лінь – ще одна негативна риса характеру Тельця. Та вони терплячі, так вони повільні, але вони й ліниві! Дуже важкі на «підйом», але якщо піднялися… спробуйте зупинити. Телець ніколи не почне робити, поки його не замотивують. Лестощами вони дуже погано мотивовані, вже краще сексом або їжею.

Матеріалісти
Духовне – не для них. Якщо хтось хоче збирати картини, то Телець буде збирати квартири. Якби сталася пожежа в музеї – Телець б не рятував картини, а рятував себе або вироби з золота та інших дорогоцінних металів або каменів. Рідко вірять в Бога, не самі духовні люди. Вони не вірять в НЛО і Єті, в міфи і легенди – це одні з багатьох розділяючих, що відрізняють, характеристик зі Стрільцем і Водолієм, з якими вони і так досить погано сумісні.

Власницький і ревнивий
У них вкрай власницький і ревнивий характер! Ніколи, повторюю, ніколи! Не беріть те, що належить Тельцю, без дозволу ! Можете стати його найлютішим ворогом, а якщо і не ворогом – то його ставлення до Вас погіршитися. Їх ревнощі можна порівняти з ревнощами Лева і Скорпіона – ревниві до жаху. Але якщо Лев, може образитися і приревнував від того, що Ви похвалили когось іншого – то Телець на хвали інших увагу, може, і не звернути (це все таки більш «духовно»), але все що ставитися до фізичного… До запрошення на танець, до поплескування по плечу – всі фізичні «дії» – це як червона ганчірка перед очима у бика на кориді. Їх ревнивість часто стоїть їм відносин.

Жадібність
Спочатку я хотіла написати «скромність», але потім зрозуміла, що потрібно різати правду-матку – жадібність – це одна з їхніх негативних рис характеру. Вони завжди допоможуть своїм близьким, якщо ті в нужді, але потрібно бути в НУЖДІ – щоб вони Вам допомогли. Тельці люблять накопичувати, але не люблять давати. Вони можуть заощаджувати на медикаментах, приймаючи дешевші – лише б не витрачати зайві гроші. Не кажучи вже про інші речі і духовне. Телець може ходити одягнений у 77 одежинок, але не включить взимку опалення сильніше!

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 12.03.14

  1. 3 коментарі до “Телець – риси характеру. М. Бомбушкар”

  2. Артур в 24.11.2014 | Відповісти

    Я копія.всьо про мене.Класно!!!

  3. Лінда в 11.08.2017 | Відповісти

    Що можу сказати… Багато що правдивого особливо про лінь, мушу визнати, що і впертість порок тельців. Але не жадібність, друзям і рідним без вагань можу позичати щось не питаючи для чого їм це.А тим більше економити на собі любимій у мене не входить в звичку,звісно якщо бюджет в притик приходиться вибирати щось дешевше а в іншому випадку витратити гроші на якись якісний продукт я не проти. В цілому стаття сподобалась, спасибі))

  4. Людмила в 29.11.2017 | Відповісти

    Про впертість згідна але не про жадібність

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 53 T. 0,424