Все про вагістність
Все про вагістність

Такий нелегкий шлях до серця чоловіка …


Такий нелегкий шлях до серця чоловіка ...

Такий нелегкий шлях до серця чоловіка …

Всі жінки хочуть бути коханими і бажаними, і немає значення, скільки їм зараз років, і до якої соціальної групи вони належать. Дама цікава чоловікові не тому, що вона красива або розумна – є інші якості, які мають значення для представників протилежної статі.

Неприваблива дівчина має стільки ж шансів зачарувати будь-якого чоловіка, як і красуня, так як не настільки зарозуміла і строга. Чоловіки люблять відкриту посмішку, а не гордовите непосміховисько, нехай і симпатичну, але беземоційну маску. Будь-яка обличчя красиве, коли на ньому відображена щира радість.

Погані супутники – це неприродність і нервозність. Чоловіки не можуть виносити поруч з собою дівчат, які постійно говорять або навпаки мовчать, голосно сміються або тихо хихикають. Треба проявити до чоловіка ніжність, доброту, включити свій розум і кмітливість, відкрити йому себе, тоді він буде у ваших ніг. Чималу роль грають і подарунки, які потрібно підносити в потрібний момент.

Чоловіки люблять, щоб з ними розмовляли і слухали, і це потрібно робити в будь-якому випадку, навіть якщо вам зовсім нецікава тема бесіди. Можна тихо слухати і посміхатися – супутнику цього буде достатньо. Не потрібно робити прості компліменти, так як це в чоловічих очах виглядає звичайним кокетством. Захоплення в чоловікові гідні не зовнішність і достаток, а його талант і вчинки.

Дівчина повинна ретельно доглядати за своєю зовнішністю, щоб завоювати увагу представника сильної статі. Зовнішність відходить на другий план тільки з плином часу, для початку відносин вона дуже важлива. Потім тільки чоловіка починають цікавити риси характеру, і саме це дуже важливо.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,177