Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісності чоловік Стрілець і жінка Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Одні дівчата-Риби говорять багато, інші мовчазні і рідко починають розмову першими (хоча потім, в розмові, розпочатому кимось іншим, вони навряд чи будуть відчувати нестачу в словах). Але найголовніше, що вони прекрасні слухачки. І це чудово, тому що Стрільцеві так само необхідно захоплену увагу, як Льву або Овнові, а ви знаєте, як ці двоє люблять, коли їх слухають. Тепер ви розумієте, якою притягальною силою для Стрільця володіє ця дівчина? Одного разу він може зробити якесь правдиве зауваження. Якщо правда виявиться надто грубою, вона перестане його слухати – Риби дуже чутливі до образ. Вона воліє, щоб істина була прикрита вуаллю типу «може бути» або «повинно було б» … Жодна Риба не любить, щоб правда про неї була сказана ось так прямо в обличчя, як це люблять робити Стрільці. Так що її співчуваюче вушко може бути для нього втрачено. Я його чесно про це попереджую.

Уміння слухати – це справжнє мистецтво, якому важко навчитися, адже в більшості випадків хорошими слухачами не стають – ними народжуються. Це талант співчуття і неегоістічності натури, тому що справжнього слухача дійсно хвилює те, про що йому розповідають люди і що відбувається за межами його власного «я». Риби, завдяки якоїсь таємничої алхімії Нептуна, здатні співпереживати так, наче це їх особиста справа. Коли дівчина-Риба слухає, вона приміряє все на себе, «включає» свій власний досвід, і Стрілець бачить по її очам, позі, за її відношенню, що все, що він говорить, дійсно хвилює її. Ніщо так не заспокоює душу, як живий відгук іншої душі. Кожна людська істота потребує такої терапії, і Стрілець набагато частіше, ніж інші. Тому для нього так важливо з необережності не позбутися того, що йому пропонує доля в особі чуйною, уважною і такої ранимої дівчини-Риби.

Незважаючи на те що чоловік і жінка, обов’язково відчують труднощі цих вібрацій, ця пара може багато дати один одному. Якщо він з тих небагатьох Стрільців, які виглядають мовчазними, саме Риба може допомогти йому розкритися, а це так необхідно його натурі! І коли він наважується зробити це, ніхто не зможе вислухати його з такою зацікавленістю, як вона. Його подруга-Риба так вміє викликати його на відвертість, що часом стає дивним, чому вона не стала психологом. Деякі Риби дійсно вибирають психіатрію як професію, але не більшість. Риби не люблять, щоб хтось копався в їх власних секретах, а так як вони схильні ставити себе на місце інших, вони не хочуть робити те, що було б неприємно їм самим.

Жінка-Риби і так знає про свого чоловіка-Стрільці дуже багато, хоча він рідко про це здогадується. Вона дуже сприйнятлива і інстинктивно відчуває, а значить, і знає те, що сховане в глибині його душі. Вона просто читає його почуття, наче він прозора кришталева куля, яку вона пильно роздивляється. Це тонке граціозне мистецтво, талант, який не буває явним, і часом не тільки оточуючі, але й вона сама цього не усвідомлює. Жити з цим непросто, адже до її власних проблем додаються ті, що проходять крізь її свідомість, – всі ці непрохані образи, що належали іншим. Але це її нептуніанская «дванадцятиповерхова» доля, і, треба сказати, вона приймає її, майже не скаржачись.

Стрілець не стане боятися її проникливості. Якщо в його гороскопі немає Місяця або Асцендента в Скорпіоні, Рибах або Раку, типовий Стрілець з радістю розповідає про себе. Іноді він говорить навіть більше, ніж жінка-Риба хотіла б почути. Найчастіше йому просто нема чого приховувати. Якщо вас щось цікавить, просто запитайте його, і він викладе вам все прямо. Він вірить в правду і не визнає хитрості. І він думає, що кожен повинен наслідувати його приклад, в особливості жінка, яку він любить. А так як її нептуніанскій натурі властива ухильність, вони можуть сваритися просто через різні підходи до чесності. Він не визнає лицемірства, вона не приймає жорстокості викривань, нетерплячості, різких промов і імпульсивних дій. Їх відмінності в цих питаннях дуже помітні, і з цим щось треба робити їм обом. Або спробувати змінити власний погляд на речі, або в чомусь поступитися партнерові. Чому б і ні!

Чоловік-Стрілець знаходить свою подругу-Рибу спокусливою і чарівною. Він знаходиться під подвійним чоловічим впливом свого знака, вона – під подвійним жіночим. Що може бути краще? Коли з’єднуються чоловіче і жіноче начало, в цьому є гармонія самої природи. Але її так легко зруйнувати … пройде перша зачарованість, і Стрільцю може здатися, що його улюблена занадто холодна і відповідає на його бажання без особливого запалу. Що ж, це схоже на правду (а якщо її Луна або Асцендент при народженні не перебували в знаку Вогню – тим більше).

Але це лише означає, що саме вона повинна зробити так, щоб він не відчув себе незрозумілим, адже вона може бачити всю глибину його бажання.

Її палкість теж таїть у собі небезпеку: їй може здатися, що його цікавить тільки фізична сторона любові. Якщо він буде показувати свої почуття до неї і іншим чином, вона стане відповідати йому з великим запалом.

М’якість і ніжність їй просто необхідні, і чоловік, якого вона любить, повинен це знати. Вона живе творчістю й уявою, які мають над нею воістину чаклунську владу. Грубість або нетактовність можуть викликати у неї депресію. Він, мабуть, цього і не помітить, адже ця жінка ховає свої образи, намагаючись забути їх або послабити. Але рано чи пізно вони проявляться. Це попередження про те, що йому потрібно бути м’якше і стриманіше, адже його Вогонь здатний «висушити» її Воду.

Звичайно, все може бути і по-іншому, якщо вона не зовсім типова Риба. Тоді її сильна «водна» натура просто «затопить» його оптимізм, і це цілком реальна небезпека. Якщо вони не будуть хоча б намагатися подолати проблеми, пов’язані з їх протилежними поглядами, одного разу вони можуть виявити, що самі не помітили, як стали чужими людьми, що живуть чомусь під одним дахом.

Існує тільки два можливих шляхи вирішення подібної ситуації. Вони цілком можуть розлучитися друзями (і це краще, ніж дозволити їх відносинам перетворитися на гіркий докір). У них є шанс почати все спочатку, якщо вони достатньо мудрі, щоб на цей раз зрозуміти, що не обов’язково завжди і у всьому погоджуватися один з одним і бути абсолютно схожими, щоб стати щасливими. Відмінності можуть додати жвавості в выдносинах… чи погубити їх. Так як же саме все відбудеться? Це дійсно залежить тільки від них самих.

  1. Один комментар до “Сумісності чоловік Стрілець і жінка Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. ЛіЛі в 02.10.2014 | Відповісти

    попадання 100%! супер! але як рибці бути ПОЧУТОЮ стрільцем??

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,428