Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Телець і Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Тельці – спокійні, стійкі і практичні люди, яким подобається займатися справою. Іноді вони теж бувають некеровані, але в основному вони зберігають, у всьому чудове спокій. Однак їх сила і непохитність втрачають свій сенс поряд з моторною парою близнюків, здатних просто обігнути яку земну загрозу. Близнюки – це, звичайно, дві різні людини, замасковані під одного – під Сонячний знак Близнюків.

Коли Тельці стикаються з цими двома невгамовними людьми з гострим розумом, здатним збити з пантелику, їм здається, що вони зустрілися з тореадором. Важко бачити, як хтось із спортивного інтересу жорстоко мучить велике, горде тварина, якій хочеться одного: щоб його залишили в спокої. Це видовище майже змушує нас бажати, щоб Телець взяв верх за допомогою раптового запеклого поштовху своїх рогів. Іноді це трапляється. І нехай це буде попередженням знаку Близнюків!

У мене є сусід-Телець, чия дочка, теж Телець, закохалася в Близнюка. До свого захоплення, Телець виявив, що його майбутній зять блискучий, гарний і ввічливий. Він говорив на шести мовах, водив свій літак, мав дипломи двох університетів і грав на саксофоні.

Близнюк розповів йому про свою кар’єру (він був радником по зв’язках з громадськістю), про свої політичні погляди і релігійні переконання. Коли загіпнотизований папаша-Телець захопився величезним діамантовим кільцем, яке виблискувало на одній з виразних, артистичних рук Близнюка, йому було сказано: «Це фамільна коштовність, яка належала моєму прадіду. Вона оцінена в сімдесят тисяч доларів ». Нарешті Близнюк зауважив, що йому потрібно поквапитися на зустріч з його біржовим маклером, посміхаючись, попрощався, змахнув рукою і зник. Він забув сплатити рахунок (вони разом снідали), але це явно був просто недогляд! Зрештою, неможливо пам’ятати про все відразу: про клієнтів, про повноваження на Уолл-стріт і про свою любов …

На наступному тижні – іронія долі! – Старий Телець стригся в перукаря, який опинився швагром Близнюками ось що він дізнався: Близнюк був не радником по зв’язках з громадськістю, а помічником ветеринара. У нього було дві дружини і п’ятеро дітей. Його освіченість була підтверджена атестатом середньої школи. Літаком була одномоторний модель, на якій Близнюк літав у парку по неділях. А «діамантом» – один з цирконію, які Близнюк продавав через магазин «Товари поштою», щоб заробити гроші на щотижневі уроки гри на саксофоні. Але на саксофоні він дійсно грав добре!

Природно, не у всіх Близнюків два «я» настільки різні, як у цього починаючого саксофоніста. Більшість Близнюків вміють поєднувати свої дві різні індивідуальності в одному яскравому та інтелігентному людині, розумно чесному, але легко пристосовується. Однак здатність Близнюків швидко змінювати точку зору, коли це здається необхідним, щоб вижити. залишає у Тельця важке відчуття, що відбувається щось, чого він не може зрозуміти і чого не може довіритися.

Це модель Сонячних знаків стихій Земля – ​​Повітря та ще й знак Тельця йде в кармічних кільці перед знаком Близнюків, і душа Близнюків зберігає пам’ять про можливості, упущених через тельцовской обережності. Тому Близнюки обох статей і різного віку так бояться потрапити в протоптані в цьому відношенні ментальні борозни або тупики. Однак Близнюки більше, ніж багато інших Сонячні знаки, співчувають небажанням Тельців міняти безпеку на що-небудь невідоме, адже в підсвідомому сенсі вони вже «там були».

Тельці ж, чоловіки і жінки, смутно розуміють, що їм потрібно чогось навчитися у цих яскравих, швидких людей. Але те, чого хочуть навчити їх Близнюки, здається Тельцям важким для їх розуміння. Тельцям хотілося б простіше ставитися до життя, бути легше на підйом, без жалю залишати минуле і щасливо скакати назустріч новим пригодам, до виблискуючою і спокусливою свободі, якою ваблять відстаючих Тельців біжать попереду Близнюки. Але що, якщо хто-небудь вломитися в будинок і вкраде все дорогоцінне майно Тельця, поки він разом із Близнюками ганяється за світлячками? Що, якщо Телець випадково спіткнеться і зламає великий палець на нозі, поки поспішає за Близнюками? А що, якщо Телець схопить ангіну на прохолодному нічному повітрі?

Догматична установка Тельців дотримуватися лише випробуваних і випробуваних фактів часто більш ліберальним і широко мислячою Близнюкам бачиться впертим забобоном. І навпаки, типовому Тельцю завжди здається, що Близнюки з їх блискучою логікою приховують за зовнішньою гладкістю брехня або обдурювання. А споконвічне недовіру Тельців до Близнюкам викликано дивовижною спритністю мови Близнюків. Будь-хто, хто може жонглювати словами, з такою легкістю обертаючи їх у зачаровують розповіді, чудові і повні дотепності, знаходиться на підозрі у менш балакучих Тельців. Близнюки вміють говорити, створюючи видимість, логіки і ясності, – тільки Ваги можуть змагатися з ним у силі переконання.

Звичайно, не всі Близнюки повністю чесні у своїх методах спору. Деякі з них йдуть від головного предмета розмови до побічних, змушуючи Тельців сердитися: «Давай ближче до справи». Близнюків так тягне до багатослівність і частого повторення мовних штампів, що змушує їх друзів та родичів, ділових партнерів, коханців або Подружжя Тельців набувати звичку просто відключатися, від розмови після третього або четвертого повторення.

Просто зрозуміти, чому Близнюки так вправні в політиці. Вони можуть звести воєдино протилежні думки, підвісити їх на ниточці правди, прикривши зачаруванням і логікою, створюючи німб ідеалізму і світу над головами обох сторін. Знак Близнюків, не без причини називають посередником. Президент Джон Ф. Кеннеді був у всіх відносинах найбільш типовим Близнюком.

Незалежність Близнюків може дратувати і ранити Тельця, тому що Телець сприймає це або як грубе ігнорування, або як поблажливість, а й те й інше не занадто приємно. Часто саме це викликає у Бика спалах впертості, а Близнюки в, свою чергу, просто не розуміють, як людина може бути настільки упертий, щоб залишатися глухим до всіх доводам логіки. Однак одне-два ніжних слова, рука на плечі або тепле, дружнє потискання (будь-яка форма дотику!) Змусить розтанути ніжне, кероване Венерою, серце Тельця. Незважаючи на весь свій розум, Близнюки часто не можуть осягнути цієї чарівної формули. Випадкова холодність, проявлена ​​ментальним знаком Близнюків, лише заморозить Тельця, а, як ви знаєте, з замерзлої землею куди важче впоратися, ніж з м’якою грунтом, розбудженої сонцем.

Близнюки завжди шукають самі короткі шляхи. Добре, Близнюки, ось найкоротший шлях до вашої сумісності з Тельцями: основна причина напруженості в ваших стосунках – звичка Тельця відчувати, замість того щоб думати, і ваша звичка думати, коли потрібно відчувати. Не намагайтеся засліпити Тельця своїм блиском, а просто обійміть його …

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,185